Laika ziņas
Šodien
Migla

Sniegs

Svētdienas rītā pa teju visiem galvenajiem autoceļiem apgrūtināta braukšana

Šorīt lielā daļā Latvijas teritorijas sniegs un apledojums apgrūtina braukšanu pa valsts galvenajiem un reģionālajiem autoceļiem. Slidenos ceļa posmus tīra un kaisa ar pretslīdes materiāliem. Lai uzlabotu braukšanas apstākļus, ceļu uzturēšanas darbos iesaistīta 158 VAS Latvijas autoceļu uzturētājs ziemas dienesta tehnikas vienība.

Vidzemi sedz līdz 22 centimetriem bieza sniega sega

Ceturtdienas rītā lielā daļā Vidzemes un Latgales ir 15-20 centimetrus bieza sniega sega, dziļākais sniegs novērojumu staciju laukumos izmērīts Alūksnē - 22 centimetri, liecina Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centra (LVĢMC) informācija.

Ogres novadā sniega dziļums pieaudzis līdz pusmetram

Valsts novērojumu stacijās biezākā sniega sega izveidojusies Lielpečos, Ogres novada Ogresgala pagastā, kur tās augstums sasniedzis 50 centimetru, liecina Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centra (LVĢMC) informācija.

Lietuvā snigšanas dēļ bez elektroenerģijas vēl 50 000 lietotāju

Lietuvā stipras snigšanas dēļ trešdien dienas otrajā pusē bez elektroenerģijas joprojām ir aptuveni 50 000 lietotāju un sadales tīklu operators Energijos skirstymo operatorius (ESO) bojājumu likvidēšanai mobilizējis maksimālus spēkus, piesaistot pat speciālistus, kuri parasti ar to nenodarbojas.

Latvijā

Vairāk Latvijā

Pasaulē

Vairāk Pasaulē

Viedokļi

Vairāk Viedokļi

Sports

Vairāk Sports

Citi

Vairāk Citi

SestDiena

Vairāk SestDiena

KDi

Vairāk KDi

Sporta Avīze

Vairāk Sporta Avīze

Uzņēmēja Diena

Vairāk Uzņēmēja Diena

Dzīvesstils

Vairāk Dzīvesstils

Vide un tūrisms

Vairāk Vide un tūrisms

Izklaide

Vairāk Izklaide