Laika ziņas
Šodien
Skaidrs

Soču olimpiskās spēles

Pirmais ieraksts CV – brīvprātīgais darbs Sočos

«Vai tiešām tu brauksi?» «Bet kāpēc mudināji pieteikties, ja tagad mēģini atrunāt?» «Es jau nezināju, ka tu tiksi!» «Jā, es arī to nezināju!» Apmēram tāda bija Āgenskalna Valsts ģimnāzijas 12. klases skolnieces Laumas Elzas Fernātes saruna ar savu mammu pirms došanās uz Soču olimpiskajām spēlēm. Lauma turp devās kā brīvprātīgā.

Par Soču spēļu izciliem sasniegumiem sadala vairāk nekā pusotru miljonu eiro

Otrdien Ministru kabinets atbalstīja kopumā vairāk nekā pusotra miljona eiro izmaksu sportistiem par izciliem sasniegumiem XXII Ziemas olimpiskajās spēlēs Sočos. Vairāk nekā 1,47 miljoni eiro, tostarp nodokļu nomaksai nepieciešamie 286 493 eiro, tiks ņemti no budžeta līdzekļiem neparedzētiem gadījumiem, bet 42 686 eiro - no Izglītības un zinātnes ministrijas budžeta.

Daukšts: Krievija nav ieinteresēta saspīlējumā

Krievija patlaban nav ieinteresēta kaut kāda saspīlējuma veidošanā, bet gan Soču olimpisko spēļu mierīgā norisē, intervijā Sandrim Točam norāda vēstures doktors, politologs kārlis Daukšts intervijā.Fragments no intervijas:Izskanējusi informācija, ka Melnajā jūrā ir iebraukuši divi ASV flotes karakuģi ar 600 specvienību kareivjiem uz borta. Sākotnēji izskanēja, ka tie ieradušies, lai garantētu Soču olimpisko spēļu drošību, bet tad parādījās ziņa, ka kuģi dodas uz Ukrainas piekrasti. Kā jūs skaidrotu šādu manevru?

FOTO: Kādos tērpos uz Sočiem dosies citu valstu olimpieši?

Tikai pēc nedaudz vairāk kā 20 dienām sāksies četrgades nozīmīgākais notikums ziemas sportā - 2014.gada Olimpiskās spēles, kurās Krievijas kūrortpilsētā Sočos savas valsts godu aizstāvēs atlēti no visas pasaules. Kā allaž - uzmanības lokā ne tikai sportiskie sasniegumi, bet valsts reprezentācija kopumā, tostarp arī tērpi, kas olimpiešiem mugurā.

Latvijā

Vairāk Latvijā

Pasaulē

Vairāk Pasaulē

Viedokļi

Vairāk Viedokļi

Sports

Vairāk Sports

Citi

Vairāk Citi

SestDiena

Vairāk SestDiena

KDi

Vairāk KDi

Sporta Avīze

Vairāk Sporta Avīze

Uzņēmēja Diena

Vairāk Uzņēmēja Diena

Dzīvesstils

Vairāk Dzīvesstils

Vide un tūrisms

Vairāk Vide un tūrisms

Izklaide

Vairāk Izklaide