Laika ziņas
Šodien
Skaidrs
Rīgā +19 °C
Skaidrs
Pirmdiena, 20. maijs
Venta, Salvis, Selva

Spriedums

papildināts (18:32) - Dokumenta viltošanā vainotajai Muižniecei jāpamet ST

Augstākās tiesas (AT) Krimināllietu departaments trešdien rakstveida procesā izskatīja Vinetas Muižnieces kasācijas sūdzību par Rīgas apgabaltiesas lēmumu. AT apelācijas instances tiesas lēmumu atstāja negrozītu, bet Muižnieces kasācijas sūdzību noraidīja, vēsta Jurista vārds.

Par kādas sievietes nelikumīgu medicīnisko datu iegūšanu Latvijai būs jāmaskā 13 768 eiro

Kāda sieviete, kura savulaik tiesā uzvarēja Cēsu slimnīcu par bez viņas piekrišanas ķeizargrieziena laikā veiktu olvadu nosiešanu, tagad uzvarējusi valsti Eiropas Cilvēktiesību tiesā (ECT), kura atzina, ka savulaik Veselības ministrijas Medicīniskās aprūpes un darbspējas ekspertīzes kvalitātes kontroles inspekcijas (MADEKKI) veiktā datu ieguve un apstrāde nenotika saskaņā ar likumu.

Satversmes tiesa esošo zāļu kompensācijas sistēmu atzīst par tiesisku

9.aprīlī Satversmes tiesa par tiesisku un atbilstošu Satversmei atzina esošo zāļu kompensācijas sistēmu saistībā ar lētāko savstarpēji aizvietojamo medikamentu izrakstīšanu un izsniegšanu aptiekās. Satversmes tiesa savā atzinumā norāda, ka valsts ir izpildījusi savu pienākumu nodrošināt kompensējamo medikamentu pieejamību.

Kārtējā 13.janvāra grautiņu lietā apsūdzētos soda ar nosacītu brīvības atņemšanu un piespiedu darbu

Rīgas apgabaltiesa šodien pasludināja kārtējo spriedumu vienā no 13.janvāra grautiņu krimināllietām, četrus apsūdzētos sodot ar nosacītu brīvības atņemšanu, trīs - ar piespiedu darbu, bet vienu - ar reālu brīvības atņemšanu, tomēr cietumā viņam jāiet nebūs, jo savu sodu šis vīrietis jau ir izcietis, aģentūrai LETA paskaidroja prokurors.

Latvijā

Vairāk Latvijā

Pasaulē

Vairāk Pasaulē

Viedokļi

Vairāk Viedokļi

Sports

Vairāk Sports

Citi

Vairāk Citi

SestDiena

Vairāk SestDiena

KDi

Vairāk KDi

Sporta Avīze

Vairāk Sporta Avīze

Uzņēmēja Diena

Vairāk Uzņēmēja Diena

Dzīvesstils

Vairāk Dzīvesstils

Vide un tūrisms

Vairāk Vide un tūrisms

Izklaide

Vairāk Izklaide