Laika ziņas
Šodien
Daļēji saulains

Sputnik

Igaunijā vāc parakstus par Sputnik un Baltnews slēgšanu

Igaunijas blogs Propastop, ko izveidojuši zemessardzes organizācijas Kaitseli (Aizsardzības līga) brīvprātīgie, rosinājis parakstu vākšanu par prasību Igaunijā slēgt ar Krieviju saistītos ziņu portālus Sputņik un Baltnews.

Turcija liedz valstī iebraukt Sputnik redaktoram

Turcijas varasiestādes valstī aizliegušas iebraukt Kremļa propaganda medija "Sputnik" Turcijas filiāles galvenajam redaktoram Turalam Kerimovam."Robežkontroles darbinieks atņēma manu pasi un pavadīja mani uz iebraucošo pasažieru pārbaudes punktu, kur mani noturēja stundu, nesniedzot nekādus paskaidrojumus," ziņu aģentūrai RIA Novosti pastāstīja Kerimovs.

Rinkēvičs un "notriektais" sputņiks

Latvijā "milzu"panākumi cīņā pret kaimiņvalsts propagandu - liegta vietējā adrese mazapmeklētam interneta portālam, kamēr populārie televīzijas kanāli vēsta, ko vēstījuši.

SAB Krievijas informatīvo ietekmi uz procesiem Latvijā vērtē kā mērenu

Krievijas informatīvā ietekme Latvijā ir ilglaicīga, sistemātiska un rada ilgtermiņa apdraudējumu Latvijas valsts drošībai. Pērn kaimiņvalsts īstenotās aktivitātes informatīvajā telpā kopumā atbilda ilgākā laika periodā novērotam līmenim un šo aktivitāšu ietekme uz procesiem Latvijā vērtējama kā mērena, liecina Satversmes aizsardzības biroja (SAB) ziņojums par biroja darbību pagājušajā gadā.

Apturēta Krievijas propagandas interneta lapas sputniknews.lv darbība

Apturēta Krievijas propagandas medija Sputnik interneta lapas latviešu valodā sputniknews.lv darbība, aģentūrai LETA apliecināja Latvijas Universitātes Matemātikas un informātikas institūta Tīkla risinājumu daļā jeb NIC, kas ir augstākā līmeņa domēna ".lv" turētāja.

Drošības policija rosina izvērtēt, vai komunicēt ar Krievijas ārpolitikas instrumentu Sputnik

Valsts pārvaldes darbiniekiem jāuzmanās komunikācijā ar Krievijas ārpolitikas instrumentu Sputnik, kas nesen atvēris interneta ziņu portālu, taču nav medijs, intervijā Latvijas Televīzijas raidījumā Rīta Panorāma teica Drošības policijas priekšnieks Normunds Mežviets.Sputnik darbinieki nav uzskatāmi par žurnālistiem, jo šī organizācija nav reģistrēta Latvijā kā medijs.

Latvijā

Vairāk Latvijā

Pasaulē

Vairāk Pasaulē

Viedokļi

Vairāk Viedokļi

Sports

Vairāk Sports

Citi

Vairāk Citi

SestDiena

Vairāk SestDiena

KDi

Vairāk KDi

Sporta Avīze

Vairāk Sporta Avīze

Uzņēmēja Diena

Vairāk Uzņēmēja Diena

Dzīvesstils

Vairāk Dzīvesstils

Vide un tūrisms

Vairāk Vide un tūrisms

Izklaide

Vairāk Izklaide