Laika ziņas
Šodien
Skaidrs
Rīgā +16 °C
Skaidrs
Ceturtdiena, 18. jūlijs
Rozālija, Roze

Starptautiskā krimināltiesa

SKT izdod Šoigu un Gerasimova aresta orderus

Starptautiskā Krimināltiesa (SKT) izdevusi Krievijas ģenerālštāba priekšnieka Valērija Gerasimova un bijušā aizsardzības ministra Sergeja Šoigu aresta orderus, otrdien pavēstīja SKT.

ASV valdība iestājas pret sankciju piemērošanu SKT

ASV valdība stingri iebilst pret sankciju piemērošanu Starptautiskajai krimināltiesai (SKT) saistībā ar virsprokurora Karima Hana lēmumu pieprasīt Izraēlas amatpersonu aresta orderus saistībā ar karu Gazas joslā.

DĀR skaidro, ka nepamet SKT

Dienvidāfrikas Republikai (DĀR) nav plānu izstāties no Starptautiskās Krimināltiesas (SKT), kā tas bija noprotams no prezidenta Sirila Ramafosas teiktā, otrdien pavēstīja prezidenta birojs, notikušo skaidrojot ar komunikācijas kļūdu no valdošā Āfrikas Nacionālā kongresa (ANC) puses.

SKT izdevusi Putina aresta orderi

Starptautiskā Krimināltiesa (SKT) izdevusi Krievijas prezidenta Vladimira Putina un bērnu tiesībsardzes Marijas Ļvovas-Belovas aresta orderi par ukraiņu bērnu deportāciju.

Palestīnieši SKT iesniedz liecības pret Izraēlu

Palestīniešu pašpārvalde ceturtdien Starptautiskajā Krimināltiesā (SKT) iesniegusi liecības par kara noziegumiem, ko atbilstoši palestīniešu apsūdzībām okupētajās teritorijās pastrādājusi Izraēla.

Palestīna pievienojas Starptautiskajai krimināltiesai

Palestīna trešdien oficiāli pievienojusies Starptautiskajai Krimināltiesai (STK). Sperot šo soli, palestīnieši cer gūt iespēju tiesāt Izraēlu par tās pastrādātajiem kara noziegumiem.

Latvijā

Vairāk Latvijā

Pasaulē

Vairāk Pasaulē

Viedokļi

Vairāk Viedokļi

Sports

Vairāk Sports

Citi

Vairāk Citi

SestDiena

Vairāk SestDiena

KDi

Vairāk KDi

Sporta Avīze

Vairāk Sporta Avīze

Uzņēmēja Diena

Vairāk Uzņēmēja Diena

Dzīvesstils

Vairāk Dzīvesstils

Vide un tūrisms

Vairāk Vide un tūrisms

Izklaide

Vairāk Izklaide