Laika ziņas
Šodien
Skaidrs
Rīgā +17 °C
Skaidrs
Pirmdiena, 27. maijs
Loreta, Dzidra, Gunita, Dzidris

Survival Kit

Pagātnes rēgu šķidrauts. Festivāla Survival Kit recenzija

Izstāde Vidzemes tirgū šķiet tikai čaula festivāla Survival Kit idejām, kas izpaustas ne vien eksponētajos artefaktos, bet arī bagātīgajā programmā, kura piesātināta ar pasākumiem un diskusijām par karstām un sāpīgām tēmām

Attāluma draudzības Rīgā un Kauņā

Šī gada laikmetīgās mākslas festivāls Survival Kit 14 norisināsies no 7. septembra līdz 8. oktobrim pašā Rīgas centrā – Vidzemes tirgū, kas jau vairākus gadus gaida savu atdzimšanu, informēja Latvijas Laikmetīgās mākslas centra pārstāve Krista Luīze Priedīte. Tajā notiks divas izstādes – festivāla centrālā izstāde Attāluma draudzības Ingas Lāces un Alīsijas Nokas mākslinieciskajā vadībā, kā arī iedvesmojošā projekta Mākslinieks ir klātesošs noslēguma ekspozīcija.

Festivāls Survival Kit 13 izziņo pasākumu programmu

Latvijas Laikmetīgās mākslas centra (LLMC) organizētajā laikmetīgās mākslas festivālā Survival Kit 13, kas šogad norisināsies no 3. septembra līdz 16. oktobrim, sadarbībā ar Gētes institūtu notiks vērienīga pasākumu programma, kas pievērsīsies demokrātijas, vārda un izteiksmes brīvības jēdzienu izvērtēšanai Atmodas laika Latvijas, Ukrainas kara un mūsdienu politiskās dažādības kontekstā.

Latvijā

Vairāk Latvijā

Pasaulē

Vairāk Pasaulē

Viedokļi

Vairāk Viedokļi

Sports

Vairāk Sports

Citi

Vairāk Citi

SestDiena

Vairāk SestDiena

KDi

Vairāk KDi

Sporta Avīze

Vairāk Sporta Avīze

Uzņēmēja Diena

Vairāk Uzņēmēja Diena

Dzīvesstils

Vairāk Dzīvesstils

Vide un tūrisms

Vairāk Vide un tūrisms

Izklaide

Vairāk Izklaide