Laika ziņas
Šodien
Apmācies

Survival Kit

Saistītās pasaules. Latvijas Laikmetīgās mākslas centra izbrauciens uz Kijevu

Ar plašu performanču un diskusiju programmu ir atklāta Kijevas biennāle, kuras šī gada devīze ir Sabiedrotie. Tās kurators ir Austrumeiropas biennāļu alianse, kuru veido Biennale Matter of Art Prāgā, Varšavas biennāle, Kijevas biennāle, Off-Biennale Budapeštā un Latvijas Laikmetīgās mākslas centra rīkotais festivāls Survival Kit, kas šai savienībai ir pievienojies šogad.

Jauna veida sabiedrības imunitātes sistēmas iztēlošanās festivālā Survival Kit 12

Latvijas Laikmetīgās mākslas centra rīkotajā starptautiskajā laikmetīgās mākslas festivālā Survival Kit 12 no 3. septembra līdz 3. oktobrim šogad būs aplūkojami divdesmit piecu mākslinieku un mākslinieču darbi. Festivāls pievērsīsies izdzīvošanas un novecošanas jautājumiem – ko nozīmē novecot kā sievietei, kā bērnam, kā partnerim, kā māksliniecei, kā sabiedrībai?

Šogad starptautiskais laikmetīgās mākslas festivāls Survival Kit 12 norisināsies memoriālajos muzejos

Šogad Latvijas Laikmetīgās mākslas centra rīkotais starptautiskais laikmetīgās mākslas festivāls Survival Kit no 3. septembra līdz 3. oktobrim notiks vēl nebijušā formātā – tukšo ēku vietā apmeklētāji tiks aicināti doties uz Rīgas memoriālajiem muzejiem. Festivāla vietu izvēle palīdzēs atsegt arī tā tēmu, aicinot pievērst uzmanību individuāliem stāstiem kolektīvās atmiņas kontekstā un sabiedrības novecošanās jautājumiem. Festivālu veidos Berlīnē dzīvojošās neatkarīgās kuratores Ovula Durmusoglu un Joanna Varša, informēja festivāla pārstāvji.

Šonedēļ noslēgsies laikmetīgās mākslas festivāls Survival Kit

4. oktobrī noslēgsies ikgadējais laikmetīgās mākslas festivāls Survival Kit Būt drošībā ir bīstami, kas norisinās Rīgā, bijušajā Rakstniecības un mūzikas muzeja ēkā Tērbatas ielā 75. Pēdējā nedēļā apmeklētāji aicināti uz īpašu ekskursiju izstādē un publiskajām diskusijām, bet svētdien - izmantot bezmaksas ieeju ģimenēm ar bērniem un senioriem, informēja festivāla rīkotāji.

Izdzīvošanas komplekts īstajā laikā. Festivāls Survival Kit turpina apgūt jaunas teritorijas un tēmas

Pagājušās nedēļas izskaņā Tērbatas ielā 75 Rīgā tika atklāta ikgadējā laikmetīgās mākslas festivāla Survival Kit izstāde Būt drošībā ir bīstami (Being Safe is Scary), kuras nosaukums aizgūts no turku mākslinieces Banu Džennetoglu 2017. gadā speciāli ekspozīcijai Documenta 14 radītā darba. Pārņemot šo neviennozīmīgo apgalvojumu, laikmetīgās mākslas festivāls pievērsies drošības un politiskās vardarbības diskursam. Izstāde atvērta līdz 4. oktobrim.

Ar dažādiem pasākumiem nedēļas nogalē sākas laikmetīgās mākslas festivāls Survival Kit

Piektdien, 4. septembrī, sāksies ikgadējais laikmetīgās mākslas festivāls Survival Kit ar šī gada tēmu Būt drošībā ir bīstami. Atklāšanas nedēļas nogalē apmeklētāji aicināti uz publiskajiem pasākumiem mūsdienu mākslas foruma Baltā nakts laikā, kā arī radošajām darbnīcām ģimenēm ar bērniem, informēja festivāla rīkotāji.

Laikmetīgās mākslas festivāls Survival Kit izziņo programmu

Laikmetīgās mākslas festivāls Survival Kit ar šī gada tēmu Būt drošībā ir bīstami norisināsies no 4. septembra līdz 4. oktobrim Rīgā, bijušajā Rakstniecības un mūzikas muzeja ēkā Tērbatas ielā 75. Starptautiskajā izstādē piedalīsies 29 ārvalstu un Latvijas mākslinieki no 16 valstīm, informēja izstādes rīkotāji.

Latvijā

Vairāk Latvijā

Pasaulē

Vairāk Pasaulē

Viedokļi

Vairāk Viedokļi

Sports

Vairāk Sports

Citi

Vairāk Citi

SestDiena

Vairāk SestDiena

KDi

Vairāk KDi

Sporta Avīze

Vairāk Sporta Avīze

Uzņēmēja Diena

Vairāk Uzņēmēja Diena

Dzīvesstils

Vairāk Dzīvesstils

Vide un tūrisms

Vairāk Vide un tūrisms

Izklaide

Vairāk Izklaide