Laika ziņas
Šodien
Skaidrs
Rīgā +10 °C
Skaidrs
Trešdiena, 6. jūlijs
Anrijs, Arkādijs

Svētki

Rīgas apkaimēs un centrā Ziemassvētku noskaņās izrotāti desmit parki

Sagaidot Ziemassvētku nedēļu, no pirmdienas ierasto pilsētvides svētku noformējumu papildina gaismas noformējums desmit Rīgas parkos un pastaigu takās ne tikai centrā, bet arī pilsētas apkaimēs - Imantā, Ziepniekkalnā, Pļavniekos, Sarkandaugavā un citviet, aģentūru LETA informēja pašvaldība.

Jūlija beigās Aucē norisināsies pūtēju orķestru festivāls

Jūlija pēdējā nedēļā, no 25.jūlija līdz 27.jūlijam, Aucē norisināsies novada svētki un Gunāra Ordelovska starptautiskais pūtēju orķestru festivāls, informē novada pašvaldības sabiedrisko attiecību speciāliste Gita Šēfere-Šteinberga.

Nākamās nedēļas nogalē norisināsies Dzīres Kuldīgā

No 19. līdz 21. jūlijam trīs dienu garumā ar daudzveidīgiem pasākumiem Kuldīgas ielās, parkos un laukumos norisināsies jau divdesmit ceturtās Dzīres Kuldīgā. Vieni no senākajiem pilsētas svētkiem Latvijā šogad būs jaunās skaņās - ar jaunām norises vietām, nebijušiem pasākumiem un īpašiem viesiem, starp kuriem jāmin populārā grupa Instrumenti un ārzemju mākslinieki, kuri Latvijā iepriekš nav uzstājušies.

Nedēļas nogalē jau 20. reizi tiks svinēti Jomas ielas svētki

Šīs nedēļas nogalē, 6. jūlijā, jau divdesmito reizi Jūrmalā norisināsies Jomas ielas svētki. Svētku apmeklētāji aicināti baudīt gardēžu svētkus, muzikālus priekšnesumus vairākās norises vietās Jomas ielā un aizraujošu izklaides programmu bērniem Horna dārzā. Majoru stāvlaukumā svētku apmeklētājus priecēs tautas deju festivālsSoļi smiltīs un lielākais Gatves dejas priekšnesums Jūrmalā. Svētku vakarā notiks šīberballe, kurā muzicēs Raita Ašmaņa Big Band un solisti.

Kāzu transports – gan izklaidei, gan praktiskai nepieciešamībai

Gatavojoties kāzām, būtisks aspekts, par ko laikus parūpēties, ir kāzu transports. Ne tikai par to, kas ir jaunā pāra sapņu auto vai veids, kā pārvietoties, bet arī – kā kāzu dienā no salaulāšanās vietas uz svinību vietu nokļūs jaunā pāra viesi.

Kāzu organizators prot piemeklēt katram pārim piemērotāko svinību stilu

Tāpat kā varam sarīkot jebkuru ballīti jebkurā vietā, viss atkarīgs tikai no mūsu fantāzijas un pieejamajiem līdzekļiem, kā arī laika un prasmes plānot, arī kāzas var nosvinēt, kā vien sirds vēlas. Gan pilī, gan meža būdiņā. Pašu tuvāko klātbūtnē un simts viesu pulkā.

Modē – līgavas personība

Kāzu tērpu piedāvājums ir plašs, izvēle atkarīga no individualitātes un gaumes.

Kāzu papīrlietas

No ielūgumiem līdz kāzu avīzei, uzsverot pāra individualitāti.

Latvijā

Vairāk Latvijā

Pasaulē

Vairāk Pasaulē

Viedokļi

Vairāk Viedokļi

Sports

Vairāk Sports

Citi

Vairāk Citi

SestDiena

Vairāk SestDiena

KDi

Vairāk KDi

Sporta Avīze

Vairāk Sporta Avīze

Uzņēmēja Diena

Vairāk Uzņēmēja Diena

Dzīvesstils

Vairāk Dzīvesstils

Vide un tūrisms

Vairāk Vide un tūrisms

Izklaide

Vairāk Izklaide