Laika ziņas
Šodien
Skaidrs
Rīgā +10 °C
Skaidrs
Trešdiena, 28. septembris
Sergejs, Svetlana, Lana

Tiesības

VM plāno uzlabot pacientu tiesību ievērošanu

Veselības ministrijas (VM) izveidotā un Veselības inspekcijas (VI) vadītā darba grupa sagatavojusi priekšlikumus, tostarp normatīvo aktu izmaiņām, ar mērķi stiprināt uz cilvēktiesībām balstītas veselības aprūpes principu un fokusā izvirzīt par savu tiesību aizsardzību drošu pacientu, aģentūru LETA informēja VM Komunikācijas nodaļas vadītājs Oskars Šneiders.

Krievija aizliedz transvestītiem un kleptomāniem iegūt autovadītāja tiesības

Krievijas premjerministrs Dmitrijs Medvedevs parakstījis dekrētu, saskaņā ar kuru transseksuāļiem, sadomazohistiem, ekshibicionistiem, kā arī kleptomāniem un no azartspēlēm atkarīgajiem aizliegts iegūt autovadītāja apliecību, vēsta News.ru. Krievijas valdība šādu lēmumu pamato ar nepieciešamību samazināt satiksmes negadījumu skaitu, vēsta raidorganizācija BBC.

NATO nosauc nosacījumus attiecību atjaunošanai ar Krieviju

NATO ir gatava atjaunot attiecības ar Krieviju ar nosacījumu, ka Maskava sāks ievērot starptautiskās tiesības un saistības, kuras tā uzņēmusies Ukrainas krīzes atrisināšanai, paziņojis NATO informācijas biroja vadītājs Krievijā Roberts Pšeļs.

Autoskolu cenu kaujas

Rīgā autoskolas sakuplojušas treknajos gados, bet tagad tām nākas piepūst vaigus, lai nezaudētu cīņā par potenciālo autovadītāju uzmanības piesaistīšanu, otrdien vēsta laikraksts Dienas Bizness.

Latvijā pirmo reizi autovadītāja apliecību ieguvis puisis bez rokām

Latvijā pirmo reizi autovadītāja apliecību ieguvis puisis bez rokām. Gribasspēka un enerģijas pilnais Gatis Caunītis ar pirmo piegājienu nokārtoja gan teorijas, gan praktiskās braukšanas pārbaudījumus, vēsta TV3 ziņas. Pats Gatis saka, ka invaliditāte viņu nepiespiedīs atteikties no mērķiem, jo 21.gadsimtā robežu nav, vajadzīga tikai apņēmība.

Mazāk nekā puse Latvijas iedzīvotāju zina, kādas ir viņu kā ES pilsoņu tiesības

Mazāk nekā puse Latvijas iedzīvotāju ir informēti par savām kā Eiropas Savienības (ES) pilsoņu tiesībām, liecina jaunākās _Eurobarometer 79 _aptaujas rezultāti.Uz jautājumu par savu kā ES pilsoņu tiesību pārzināšanu apstiprinoši atbildējuši 45% Latvijas iedzīvotāju, bet 55% respondentiem uz šo jautājumu bijusi noraidoša atbilde.

Latvijā

Vairāk Latvijā

Pasaulē

Vairāk Pasaulē

Viedokļi

Vairāk Viedokļi

Sports

Vairāk Sports

Citi

Vairāk Citi

SestDiena

Vairāk SestDiena

KDi

Vairāk KDi

Sporta Avīze

Vairāk Sporta Avīze

Uzņēmēja Diena

Vairāk Uzņēmēja Diena

Dzīvesstils

Vairāk Dzīvesstils

Vide un tūrisms

Vairāk Vide un tūrisms

Izklaide

Vairāk Izklaide