Laika ziņas
Šodien
Daļēji apmācies
Rīgā +9 °C
Daļēji apmācies
Piektdiena, 12. aprīlis
Jūlijs, Ainis

Tizlenes

Augusta izskaņā norisināsies tradicionālās Baltijas filmu dienas

Jau sesto reizi augusta izskaņā, leģendārā Baltijas ceļa datumos, notiks Baltijas filmu dienas – bezmaksas kinoseansi, kuros skatītājiem katrā no trim Baltijas valstīm tiek piedāvātas jaunākās kaimiņvalstu filmas. Rīgā Baltijas filmu dienas tradicionāli notiks kinoteātrī Splendid Palace, programmā iekļautas divas filmas no Lietuvas un divas – no Igaunijas.

FOTO: Noslēgusies pusaudžu komēdijas Tizlenes filmēšana

Pēc intensīva 26 dienu filmēšanas perioda noslēdzies Martas Elīnas Martinsones pusaudžu komēdijas Tizlenes galvenais uzņemšanas posms. Filmēšanas procesā bez Latvijā jau iemīļotiem aktieriem un jaunām uzlecošajām zvaigznēm piedalījies arī viens pāvs, divi kaķi un astoņi suņi, informēja filmas veidotāju pārstāvji.

Atsākusies režisores Martas Elīnas Martinsones spēlfilmas Tizlenes uzņemšana

Atsākusies režisores Martas Elīnas Martinsones debijas spēlfilmas – pusaudžu komēdijas Tizlenes – uzņemšana. Filmēšana tika sākta jau šī gada janvārī, bet uz laiku pārtraukta valstī noteiktās ārkārtējās situācijas dēļ. Filmas darbība norisinās 1999. gadā, kad trīs 9. klases skolnieces – Sarmīte, Sveta un Katrīna – nolemj likt punktu savai tizleņu dzīvei un kļūt par skolas populārākajām meitenēm.

Jauniešus un bērnus aicina filmēties Martas Elīnas Martinsones filmā Tizlenes

Studijā Ego Media ir atsākusies Martas Elīnas Martinsones filmas Tizlenes filmēšana, un vairākām epizodēm būs nepieciešama brīvprātīgo masu skatu dalībnieku, pārsvarā jauniešu un bērnu, palīdzība, tāpēc interesentus aicina pieteikties aktieru atlases aģentūrā Casting Bridge, informēja filmas veidotāju pārstāve Inese Apse.

Sāk filmēt pilnmetrāžas komēdiju pusaudžiem Tizlenes

Janvāra beigās tika nofilmētas režisores Martas Elīnas Martinsones pilnmetrāžas debijas filmas Tizlenes ziemas epizodes. Šī ir pusaudžu komēdija, kas stāsta par trim devītās klases skolniecēm laikā pirms 20 gadiem, kad ar nepacietību un bailēm tika gaidīta jaunā tūkstošgade, informēja Nacionālā Kino centra vecākā referente Kristīne Matīsa.

Latvijā

Vairāk Latvijā

Pasaulē

Vairāk Pasaulē

Viedokļi

Vairāk Viedokļi

Sports

Vairāk Sports

Citi

Vairāk Citi

SestDiena

Vairāk SestDiena

KDi

Vairāk KDi

Sporta Avīze

Vairāk Sporta Avīze

Uzņēmēja Diena

Vairāk Uzņēmēja Diena

Dzīvesstils

Vairāk Dzīvesstils

Vide un tūrisms

Vairāk Vide un tūrisms

Izklaide

Vairāk Izklaide