Laika ziņas
Šodien
Daļēji apmācies

Tomass Dukurs

Gatavība labāka nekā pagājušajā rudenī

Mainīti noteikumi un jauns treneris. Pasaules skeletonā un arī Latvijas komandā ir notikušas pārmaiņas, tāpēc ar interesi tiek gaidītas Pasaules kausa (PK) izcīņas 1. posma sacensības, kas šajā nedēļas nogalē norisināsies ASV trasē Leikplesidā. Šosezon spēkā stājas jauni svara ierobežojumi, savukārt ar brāļiem Martinu un Tomasu Dukuriem sācis strādāt austriešu speciālists Matiass Gugenbergers. Par gatavošanos sezonai stāsta Tomass Dukurs. Kādā no turpmākajiem Dienas numuriem savās pārdomās un iecerēs dalīsies Martins.

Martinam Dukuram veikta ceļgala operācija

Latvijas labākie skeletonisti Martins un Tomass Dukuri Siguldā turpina gatavošanos jaunajai Pasaules kausa sezonai, kas decembra sākumā startēs tieši Latvijā. Kamēr Tomass var gatavoties ar pilnu jaudu, jaunāko brāli nedaudz piebremzē nesen veiktā ceļgala operācija, vēsta LTV Sporta studija.

Tomass Dukurs olimpiskajās sacensībās cer uz siltāku laiku

Latvijas skeletonists Tomass Dukurs cer uz siltākiem laika apstākļiem Phjončhanas olimpisko spēļu skeletona sacensībās, jo aukstā laikā viņa kamanas ir grūtāk savaldāmas, pēc pirmdien aizvadītajiem pirmajiem diviem treniņbraucieniem sacīja sportists.

Atceļ PK posma skeletonā otro braucienu; M. Dukuram sudrabs

Sniega dēļ piektdien tika atcelts Vācijas trasē Vinterbergā notikušā Pasaules kausa posma skeletonā vīriešiem otrais brauciens, kā rezultātā latvietis Martins Dukurs sacensības noslēdza otrajā vietā, ko izcīnīja Vinterbergā notiekošā Pasaules kausa ceturtā posma pirmajā braucienā.

Caur sāpēm pretī Phjončhanai

Olimpiskā sezona jau klauvē pie durvīm. Latvijas ziemas sporta galvenās cerības saistās ar skeletonistu Martinu Dukuru, bet par augstām vietām var pacīnīties arī Tomass Dukurs un Lelde Priedulēna. Šī vasara skeletonistiem bija smags pārbaudījumu laiks. Leldei plīsa ceļgala krusteniskās saites, Tomasam veica ceļgala operāciju, un arī Martinam treniņu plānus nācies koriģēt sāpošā ceļgala dēļ.

Latvijā

Vairāk Latvijā

Pasaulē

Vairāk Pasaulē

Viedokļi

Vairāk Viedokļi

Sports

Vairāk Sports

Citi

Vairāk Citi

SestDiena

Vairāk SestDiena

KDi

Vairāk KDi

Sporta Avīze

Vairāk Sporta Avīze

Uzņēmēja Diena

Vairāk Uzņēmēja Diena

Dzīvesstils

Vairāk Dzīvesstils

Vide un tūrisms

Vairāk Vide un tūrisms

Izklaide

Vairāk Izklaide