Laika ziņas
Šodien
Apmācies
Rīgā +3 °C
Apmācies
Ceturtdiena, 2. aprīlis
Irmgarde, Daiva

Traģēdija

Bērnus sola sargāt cītīgāk

Nule kā publicēts Labklājības ministrijas (LM) informatīvais ziņojums par bērnu stāvokli Latvijā 2015. gadā. Apkopotā informācija un dati liecina par vairākiem uzlabojumiem, tomēr gan pirms gada, gan šodien joprojām ir arī virkne trūkumu, pārliecināta Valsts bērnu tiesību aizsardzības inspekcijas vadītāja Ilona Kronberga. Uz to norāda arī vairākas nesenās traģēdijas, kurās dažādu iemeslu dēļ bojā gājuši neaizsargāti bērni.

Jaunbērzes negadījuma upuru ģimenes neatstās vienas likteņa rokās

Visām trim pagājušajā nedēļā Jaunbērzē bojā gājušajām personām nebija noformētas darba attiecības ar zemnieku saimniecību Makleri, kurā notika traģiskā nelaime. Šā iemesla dēļ viņu ģimenēm, iespējams, nepienākas valsts sniegtās sociālās garantijas, taču pašvaldības sola nekalpot burtam un atbalstīt nelaimē nonākušos, otrdien vēsta laikraksts Diena.

Zvērinātie: Hilsboro traģēdijā futbola līdzjutēji nonāvēti nolaidības dēļ

Hilsboro stadiona traģēdijā, kurā sabruka viena no tribīnēm, 96 Anglijas futbola kluba Liverpool fani tika nonāvēti nolaidības dēļ, otrdien paziņoja zvērinātie.Vairāk nekā divus gadus izskatot pierādījumus, zvērinātie nonāca pie slēdziena, ka Liverpool līdzjutēju uzvedība nekādā mērā neiespaidoja tribīnes sabrukšanu.

Latvijā

Vairāk Latvijā

Pasaulē

Vairāk Pasaulē

Viedokļi

Vairāk Viedokļi

Sports

Vairāk Sports

Citi

Vairāk Citi

SestDiena

Vairāk SestDiena

KDi

Vairāk KDi

Sporta Avīze

Vairāk Sporta Avīze

Uzņēmēja Diena

Vairāk Uzņēmēja Diena

Dzīvesstils

Vairāk Dzīvesstils

Vide un tūrisms

Vairāk Vide un tūrisms

Izklaide

Vairāk Izklaide