Laika ziņas
Šodien
Skaidrs
Rīgā +3 °C
Skaidrs
Svētdiena, 5. aprīlis
Vidaga, Aivija, Vija

Traumas

Par to runā katru gadu, bet tik un tā...

"Lēkšana ūdenī uz galvas. Par to runājam katru gadu, un tik un tā katru gadu ir vismaz pārītis, kas ielec. Arī šogad jau bija viens pacients." Par to, kādi ir biežākie bērnu traumatisma cēloņi un kā no traumām izvairīties, – Romāna Meļņika intervija ar bērnu ķirurgu Jāni Upenieku.

Sieviete pamatīgi applaucējas ar karstu ievārījumu

Vakar Kurzemē 74 gadus veca sieviete, saimniekojot savās mājās, paklupa un iekrita katlā ar karstu ievārījumu, aģentūrai LETA pavēstīja Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta (NMPD) pārstāve Arita Rudzīte. Mediķi sievieti nogādāja slimnīcā ar plašiem ķermeņa apdegumiem. Sieviete guva pēdu, vēdera un gūžas termiskus apdegumus.

Nirstot ezerā uz galvas, vīrietis gūst smagu traumu

Vakar Latgalē slimnīcā ar smagu traumu tika nogādāts 47 gadus vecs vīrietis, kurš ezerā, nirstot uz galvas, atsitās pret gultni, aģentūrai LETA pavēstīja Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta (NMPD) pārstāve Arita Rudzīte.

Vairāki cilvēki guvuši traumas, krītot no augstuma

Aizvadītājā diennaktī Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta (NMPD) mediķi snieguši palīdzību vairākiem cilvēkiem, kuri guvuši traumas krītot no augstuma, aģentūrai LETA pavēstīja NMPD pārstāve Sarmīte Skujiņa.

Latvijā

Vairāk Latvijā

Pasaulē

Vairāk Pasaulē

Viedokļi

Vairāk Viedokļi

Sports

Vairāk Sports

Citi

Vairāk Citi

SestDiena

Vairāk SestDiena

KDi

Vairāk KDi

Sporta Avīze

Vairāk Sporta Avīze

Uzņēmēja Diena

Vairāk Uzņēmēja Diena

Dzīvesstils

Vairāk Dzīvesstils

Vide un tūrisms

Vairāk Vide un tūrisms

Izklaide

Vairāk Izklaide