Laika ziņas
Šodien
Daļēji apmācies
Rīgā +8 °C
Daļēji apmācies
Sestdiena, 16. oktobris
Daiga, Dinija, Dinārs

Triatlons

Spāņu dominance Eiropas kausā triatlona sprintā junioriem Mežaparkā

Svētdien, 8. augustā, otro gadu pēc kārtas Mežaparkā ar startu Ķīšezera krastā un finišu Mežaparka Lielajā estrādē norisinājās ikgadējais un prestižais Rīgas triatlons ar Eiropas kausu sprintā junioriem, esot pirmajam notikumam rekonstruētajā Mežaparka estrādē pēc tās nodošanas ekspluatācijā.

Cerība uz pjedestālu

Gada lielākās pašmāju sacensības triatlonā 8. augustā notiks Mežaparkā, kur par medaļām Eiropas junioru kausa posmā cīnīsies spēcīgākie jaunie triatlonisti.

Triju disciplīnu šarms

Divpadsmit gadu vecā dobelniece Beate Jansone šogad kļuvusi par valsts vicečempioni vieglatlētikā 2000 metru distancē U-14 vecuma grupā, tāpat viņa sasniedz augstvērtīgus rezultātus peldēšanā, bet nesen vienas stundas skrējienā savā dzimtajā pilsētā spēja veikt 14 kilometru. Tomēr Beates lielā mīlestība ir triatlons - sporta veids, kurā apvienotas uzreiz trīs disciplīnas. Stāsta viņa pati!

FOTO: Mežaparkā ar vairākām olimpisko spēļu dalībniecēm aizvadīts Eiropas kauss un Baltijas čempionāts triatlonā

Pagājušo svētdien, 16.augustā, Mežaparkā ar Rīgas domes atbalstu lieliskos laika apstākļos tika aizvadīts ikgadējais un prestižais Rīgas triatlons ar Eiropas kausu junioriem un Baltijas čempionātu pieaugušajiem supersprinta distancē (375m+12,5km+3,2km), kas bija šī gada pirmās starptautiskās sacensības Eiropā, vēsta rīkotāji.

No ezera līdz estrādei

Rīgas triatlonā notiks arī Eiropas Junioru kauss un Baltijas čempionāts.

Meklē saiknes ārpus Latvijas

Apzinoties pašu ierobežotos resursus un īso kvalitatīviem treniņiem pieejamo laiku, Latvijas Triatlona federācija aktīvi meklē sadarbības iespējas ārzemēs. Saikni ar citu valstu sporta veidu vadību līdz veidot svešumā dzīvojošie tautieši, un jau šobrīd veidojas potenciāli laba sadarbība ar Turciju, Austriju, Franciju un Teksasas pavalsti ASV.

Latvijā

Vairāk Latvijā

Pasaulē

Vairāk Pasaulē

Viedokļi

Vairāk Viedokļi

Sports

Vairāk Sports

Citi

Vairāk Citi

SestDiena

Vairāk SestDiena

KDi

Vairāk KDi

Sporta Avīze

Vairāk Sporta Avīze

Uzņēmēja Diena

Vairāk Uzņēmēja Diena

Dzīvesstils

Vairāk Dzīvesstils

Vide un tūrisms

Vairāk Vide un tūrisms

Izklaide

Vairāk Izklaide