Laika ziņas
Šodien
Daļēji apmācies

Turcija

Grieķija aicina ES apturēt muitas savienību ar Turciju

Grieķijas ārlietu ministrs Niks Dendijs vērsies pie Eiropas Savienības (ES) vadības, aicinot apsvērt iespēju apturēt ES muitas savienības vienošanos ar Turciju, otrdien vēsta Grieķijas ziņu aģentūra ANA.

Turcija tiek vainota algotņu nosūtīšanā uz Kalnu Karabahu

Pastiprinājušās bažas, ka desmitgades gruzdošais konflikts Kalnu Karabahā, kas nedēļas nogalē pārauga militārās sadursmēs starp Azerbaidžānu un Armēniju, var pārvērsties plašākā reģionālā konfliktā starp Krieviju un NATO dalībvalsti Turciju.

Borreljs: ES attiecības ar Turciju nonākušas pagrieziena punktā

Eiropas Savienības (ES) augstākais pārstāvis ārpolitikā Žozeps Borreljs otrdien paziņojis, ka bloka attiecības ar Turciju nonākušas svarīgā pagrieziena punktā, un aicinājis dalībvalstu līderus izšķirties par turpmāko virzienu. Spriedze ES attiecībās ar Ankaru pieaugusi Turcijas un Grieķijas konflikta dēļ, ko izraisījušas nesen atklātās dabasgāzes iegulas Vidusjūras austrumdaļā.

Turcijā aizturēts vietējais Islāma valsts līderis

Turcijas policija aizturējusi Islāma valsts augsta ranga kaujinieku, kas tiek uzskatīts par teroristiskā grupējuma vietējo līderi, kā arī atklājusi teroristu uzbrukumu plānus, otrdien paziņojis Turcijas iekšlietu ministrs Sileimans Soilu.

Mēģina dzēst NATO valstu strīdu Vidusjūrā

Strīds par dabasgāzes ieguvi Vidusjūrā ir uzkurinājis senu nesaskaņu liesmas starp Turciju un Grieķiju. Nu abas NATO dalībvalstis ir paziņojušas par militārajām mācībām netālu no apstrīdētajām jūras robežām.

Latvijā

Vairāk Latvijā

Pasaulē

Vairāk Pasaulē

Viedokļi

Vairāk Viedokļi

Sports

Vairāk Sports

Citi

Vairāk Citi

SestDiena

Vairāk SestDiena

KDi

Vairāk KDi

Sporta Avīze

Vairāk Sporta Avīze

Uzņēmēja Diena

Vairāk Uzņēmēja Diena

Dzīvesstils

Vairāk Dzīvesstils

Vide un tūrisms

Vairāk Vide un tūrisms

Izklaide

Vairāk Izklaide