Laika ziņas
Šodien
Apmācies
Rīgā +2 °C
Apmācies
Svētdiena, 29. janvāris
Valērijs, Aivars

Uzņēmējdarbība

Coface Centrālās un Austrumeiropas 500 lielāko uzņēmumu reitingā iekļautas 6 Latvijas kompānijas

Starptautiskā kredītrisku apdrošinātāja “Coface” jaunākā Centrālās un Austrumeiropas 500 lielāko uzņēmumu reitinga Top 500 dati rāda, ka 2021. gads nesis būtiskas izmaiņas, ietekmējot vairuma uzņēmumu pozīcijas. Reitingā iekļauto Latvijas uzņēmumu skaits palicis nemainīgs – tie ir 6, Lietuvas uzņēmumu skaits sarucis līdz 22, salīdzinot ar rekordlielo uzņēmumu skaitu 2020. gadā - 26 uzņēmumiem, savukārt Igaunijas uzņēmumu skaits samazinājies no 6 uz 5. No Latvijas uzņēmumiem vietu reitingā uzlabojuši divi, pozīcijas zaudējuši trīs uzņēmumi, un AS “Latvijas Gāze” ir kļuvis par topa jaunpienācēju, informē uzņēmuma pārstāvji.

Izsludina pieteikšanos uz papildvietām jauniešu uzņēmējdarbības iedvesmas konferencē Uzdrīksties Uzvarēt

Palielinot vietu skaitu, pagarināta pieteikšanās Latvijas lielākajai jauniešu uzņēmējdarbības iedvesmas konferencei Uzdrīksties Uzvarēt, ko organizē izglītības organizācija Junior Achievement Latvia kopā ar Latvijas Investīciju un attīstības aģentūru (LIAA). Skolēni un studenti vēl šonedēļ līdz svētdienai var pagūt reģistrēties, lai jau 16. novembrī starptautiskajā izstāžu centrā Ķīpsala klātienē iedvesmotos un gūtu idejas sava uzņēmuma izveidei no veiksmīgākajiem, drosmīgākajiem un spilgtākajiem Latvijas un ārvalstu uzņēmējiem un māksliniekiem. Dalība konferencē ir bezmaksas.

Lindstrom Prodem apgrozījums deviņos mēnešos audzis par 5%

Tekstila nomas uzņēmuma Lindstrom Tukumā izvietotā darba apģērba ražotnes Lindstrom Prodem apgrozījums šogad, salīdzinot ar 2021.gada pirmajiem deviņiem mēnešiem, ir pieaudzis par 5%, informēja uzņēmuma pārstāvji.

Mediji: Meta plāno vērienīgu darbavietu likvidēšanu

Sociālā tīkla Facebook mātesuzņēmums Meta šonedēļ plāno likvidēt tūkstošiem darbavietu, tam kļūstot par kārtējo tehnoloģiju uzņēmumu, kas samazina strādājošo skaitu, ziņo ASV mediji.

Latvijā

Vairāk Latvijā

Pasaulē

Vairāk Pasaulē

Viedokļi

Vairāk Viedokļi

Sports

Vairāk Sports

Citi

Vairāk Citi

SestDiena

Vairāk SestDiena

KDi

Vairāk KDi

Sporta Avīze

Vairāk Sporta Avīze

Uzņēmēja Diena

Vairāk Uzņēmēja Diena

Dzīvesstils

Vairāk Dzīvesstils

Vide un tūrisms

Vairāk Vide un tūrisms

Izklaide

Vairāk Izklaide