Laika ziņas
Šodien
Skaidrs

Valdība 2011

Valdība vienojas par papildu konsolidāciju 29 mlj. latu apmērā

Valdība otrdien vienojās par papildu 29,1 miljona latu konsolidācijas pasākumiem nākamā gada valsts budžetā. Tādējādi iespējamais kopējais nākamā gada budžeta konsolidācijas apjoms šobrīd plānots 156,1 miljona latu apmērā. Gala konsolidācijas apjoms tiks precizēts pēc sarunām ar starptautiskajiem partneriem.

papildināta - SKDS: ZRP reitings noslīdējis zem 5%

Viņš gan norāda, ka "šeit nevar vilkt piecu procentu barjeru, jo to velk savādāk". "Tas ir būtisks kritums, kurš tomēr nepārsteidz. Ir jāredz konteksts. Kas bija tie iemesli, kādēļ cilvēki tik lielā skaitā balsoja par Zatleru? Tā bija cerība uz pārmaiņām. Ja skatāmies, kādā veidā tika veidota jaunā valdība, jāsaka - ar katru dienu tapa skaidrāks, ka nekādu pārmaiņu nebūs.

Aptauja: 44% uzskata, ka bezpartejisko ministru skaits pozitīvi ietekmēs valdības darba efektivitāti

Pašreizējā Valda Dombrovska vadītajā valdībā ir pieci bezpartejiski ministri. 44% Latvijas ekonomiski aktīvo iedzīvotāju vecumā no 18 līdz 55 gadiem uzskata, ka lielais bezpartejisko ministru skaits pozitīvi ietekmēs valdības darba efektivitāti. Tas secināts tirgus, sociālo un mediju pētījumu aģentūras _TNS Latvia _un LNT raidījuma 900 sekundes aptaujā. 

Plaša profila ministra palīgs

Visās ministrijās, izņemot Satiksmes ministriju, valdošās koalīcijas partijas ir izraudzījušās parlamentāros sekretārus, kas stājas amatā un to atstāj reizē ar ministru. Lai kompensētu salīdzinoši nelielo ietekmi Ministru kabinetā, Nacionālajai apvienībai _Visu Latvijai!-_TB/LNNK (NA) ir dota iespēja parlamentāros sekretārus deleģēt arī citu partiju pārstāvju vadītajās ministrijās. Pārsvarā parlamentārie sekretāri ir no tās pašas partijas, no kuras ministrs.

Latvijā

Vairāk Latvijā

Pasaulē

Vairāk Pasaulē

Viedokļi

Vairāk Viedokļi

Sports

Vairāk Sports

Citi

Vairāk Citi

KDi

Vairāk KDi

SestDiena

Vairāk SestDiena

Uzņēmēja Diena

Vairāk Uzņēmēja Diena

Dzīvesstils

Vairāk Dzīvesstils

Vide un tūrisms

Vairāk Vide un tūrisms

Izklaide

Vairāk Izklaide