Laika ziņas
Šodien
Apmācies
Rīgā +15 °C
Apmācies
Pirmdiena, 6. aprīlis
Filips, Vīlips, Zinta, Dzinta

Valsts asinsdonoru centrs

VADC aicina turpināt ziedot asinis

Valsts asinsdonoru centrs (VADC) lūdz donoru atsaucību, lai nodrošinātu nepieciešamo asins krājumu un slimnīcu pieprasījumu pēc asins komponentiem, portālu Diena informē VADC.

Latvijā pērn palielinājies asinsdonoru skaits

Pērn palielinājies asinsdonoru un asins ziedošanas reižu skaits, audzis pirmreizējo donoru un donoru vidējais vecums, taču samazinājies to donoru skaits, kuri asins ziedo pirmo reizi, portālu Diena.lv informē Valsts asinsdonoru centrā (VADC).

VADC lūdz atsaukties 0 rēzus negatīvo asins grupu donorus

Valsts asinsdonoru centrs (VADC) lūdz atsaukties 0 rēzus negatīvo asins grupu donorus. Tāpat krājumā nepieciešams papildināt arī 0 rēzus pozitīvo, kā arī A rēzus negatīvo un A rēzus pozitīvo devu skaitu, portālu Diena.lv informēja centrā.

VADC lūdz atsaukties 0 un A asinis grupas donorus

Valsts asinsdonoru centrs (VADC) donorus aicina ziedot arī pēc svētkiem. Šobrīd īpaši nepieciešamas O rēzus pozitīvās un negatīvās, kā arī A rēzus pozitīvās un negatīvās asinis.

Gada pēdējās darba dienās iespējams ziedot asinis

Lai palīdzētu nodrošināt asins krājumu svētku periodā un pēc tā, Valsts asinsdonoru centrs (VADC) ceturtdien un piektdien vēl pēdējo reizi šajā gadā aicina ziedot asinis. Gaidīti ir visu asinsgrupu donori, vēsta VADC.

VADC aicina donorus vēl pirms svētkiem ziedot asinis

Bažās par asins krājumu stabilitāti Valsts asinsdonoru centrs (VADC) aicina donorus vēl pirms svētku brīvdienām ziedot asinis, aģentūru LETA informēja centra pārstāvis Jānis Vecvagars.

VADC lūdz atsaukties vairāku asinsgrupu donurus

Valsts asinsdonoru centrs (VADC) lūdz atsaukties vairāku asinsgrupu donorus. Sarucis 0 rēzus pozitīvās un negatīvās, A rēzus negatīvās, kā arī AB rēzus negatīvās grupas asins krājums, informē VADC.

Latvijā

Vairāk Latvijā

Pasaulē

Vairāk Pasaulē

Viedokļi

Vairāk Viedokļi

Sports

Vairāk Sports

Citi

Vairāk Citi

SestDiena

Vairāk SestDiena

KDi

Vairāk KDi

Sporta Avīze

Vairāk Sporta Avīze

Uzņēmēja Diena

Vairāk Uzņēmēja Diena

Dzīvesstils

Vairāk Dzīvesstils

Vide un tūrisms

Vairāk Vide un tūrisms

Izklaide

Vairāk Izklaide