Laika ziņas
Šodien
Apmācies

Valsts asinsdonoru centrs

Valsts asinsdonoru centrs oktobrī dosies 46 izbraukumos

Valsts asinsdonoru centrs (VADC) lūdz visus donorus, gan pastāvīgos, gan arī tos, kas vēl domā par iesaistīšanos asinsdonoru kustībā, būt īpaši aktīviem un atsaucīgiem, lai kopā varētu nodrošināt nepieciešamo pieprasījumu pēc asins komponentiem. Šobrīd ir ļoti gaidīti visu asinsgrupu donori. Oktobrī VADC dosies 46 izbraukumos.

Valsts asinsdonoru centrs lūdz donoru atsaucību

Saistībā ar slimnīcu pieprasījuma pieaugumu pēc asins komponentiem, Valsts asinsdonoru centra (VADC) asins krājumā vairāku asinsgrupu asinis ir kritiski zemā līmenī. VADC lūdz A, O, B rēzus pozitīvo un negatīvo asins grupu donoru atsaucību.

VADC lūdz visu asins grupu donoru palīdzību

Valsts asinsdonoru centrs (VADC) lūdz donoru atsaucību, lai nodrošinātu nepieciešamo asins krājumu un slimnīcu pieprasījumu pēc asins komponentiem. Šobrīd tiek gaidīti visu asins grupu donori.

Asinsdonoru skaits Latvijā sarucis uz pusi

Valsts asinsdonoru centrs (VADC) lūdz atsaukties visu asinsgrupu donorus, lai nodrošinātu nepieciešamo asins krājumu un slimnīcu pieprasījumu pēc asins komponentiem, informēja centra pārstāve Ilze Bergmane. Viņa norādīja, ka pēdējās dienās ārstniecības iestāžu pieprasījums pēc asins komponentiem ir pieaudzis, sasniedzot apjomu, kāds bija pirms ārkārtējās situācijas izsludināšanas, savukārt donoru skaits ir sarucis uz pusi.

VADC aicina turpināt ziedot asinis

Valsts asinsdonoru centrs (VADC) lūdz donoru atsaucību, lai nodrošinātu nepieciešamo asins krājumu un slimnīcu pieprasījumu pēc asins komponentiem, portālu Diena informē VADC.

Latvijā pērn palielinājies asinsdonoru skaits

Pērn palielinājies asinsdonoru un asins ziedošanas reižu skaits, audzis pirmreizējo donoru un donoru vidējais vecums, taču samazinājies to donoru skaits, kuri asins ziedo pirmo reizi, portālu Diena.lv informē Valsts asinsdonoru centrā (VADC).

Valsts asinsdonoru centrs janvārī dosies 50 izbraukumos

Janvārī Valsts asinsdonoru centrs (VADC) dosies 50 izbraukumos - 19 ar specializēto autobusu un 31 izbraukumos telpās, no kuriem 12 būs slēgtie, aģentūru LETA informēja iestādes pārstāvis Jānis Vecvagars.

Latvijā

Vairāk Latvijā

Pasaulē

Vairāk Pasaulē

Viedokļi

Vairāk Viedokļi

Sports

Vairāk Sports

Citi

Vairāk Citi

SestDiena

Vairāk SestDiena

KDi

Vairāk KDi

Sporta Avīze

Vairāk Sporta Avīze

Uzņēmēja Diena

Vairāk Uzņēmēja Diena

Dzīvesstils

Vairāk Dzīvesstils

Vide un tūrisms

Vairāk Vide un tūrisms

Izklaide

Vairāk Izklaide