Laika ziņas
Šodien
Apmācies

Vēlēšanas Krievijā

Kamuflāžas vēlēšanas protestu pavadībā

Svētdien, 8. septembrī, Krievijas vēlētāji dosies pie balsošanas urnām, lai izraudzītos pārstāvjus reģionālajos un municipālajos parlamentos (pilsētu domēs), kā arī 19 Krievijas Federācijas subjektu gubernatorus. Līdz šim pašvaldību vēlēšanas nav izraisījušas tik lielu interesi ne valstī, ne pasaulē kā šonedēļ notiekošās.

Krievijā pastiprinās represijas pret opozīcijas politiķiem

Turpinoties cīņai par neatkarīgo kandidātu reģistrēšanu septembrī paredzētajām Maskavas domes vēlēšanām, naktī uz ceturtdienu Krievijas varasiestādes veikušas kratīšanas opozīcijas aktīvistu dzīvokļos, bet ceturtdien vairāki opozīcijas līderi izsaukti uz nopratināšanu.

Ukraina liedz balsot Krievijas diplomātiskajās pārstāvniecībās

Krievijas diplomātiskajās pārstāvniecībās Ukrainā svētdien balsošanai Krievijas prezidenta vēlēšanās Krievijas pilsoņi netiks ielaisti, piektdien pavēstīja Ukrainas iekšlietu ministrs Arsens Avakovs. Izņēmums attieksies vienīgi uz diplomātiskajiem darbiniekiem.

Kremlis parūpējies par Vienotās Krievijas uzvaru

Krievijā svētdien notiks kārtējās parlamenta apakšpalātas - Valsts domes - vēlēšanas, kurās uzvarētājs ir viegli prognozējams. Tā būs Kremļa atbalstītā partija Vienotā Krievija, kas Krievijas politikā dominē jau kopš 2003. gada. Trīspadsmit gadu laikā partija ir uzvarējusi trijās Valsts domes vēlēšanās, bet tās izvirzītie kandidāti ir triumfējuši divās prezidenta vēlēšanās.

Latvijā

Vairāk Latvijā

Pasaulē

Vairāk Pasaulē

Viedokļi

Vairāk Viedokļi

Sports

Vairāk Sports

Citi

Vairāk Citi

SestDiena

Vairāk SestDiena

KDi

Vairāk KDi

Sporta Avīze

Vairāk Sporta Avīze

Uzņēmēja Diena

Vairāk Uzņēmēja Diena

Dzīvesstils

Vairāk Dzīvesstils

Vide un tūrisms

Vairāk Vide un tūrisms

Izklaide

Vairāk Izklaide