Laika ziņas
Šodien
Smidzinošs lietus

Venecuēla

Gvaido vietnieks tiek turēts apcietinājumā militārās policijas štābā Karakasā

Venecuēlas opozīcijas kontrolētās Nacionālās sapulces (parlamenta) spīkera vietnieks Edgara Sambrano tiek turēts pirmstiesas apcietinājumā militārās policijas štābā Karakasā un pret viņu sākta izmeklēšana apsūdzībās par valsts nodevību un sazvērestību, piektdien paziņojusi Venecuēlas Augstākā tiesa.

Kauja par Venecuēlu

Maikls Pompeo, ASV valsts sekretārs (ārlietu ministrs), nupat nāca klajā ar paziņojumu, ka Krievijai un Kubai ir «galvenā loma Venecuēlas krīzes izraisīšanā», jo tās turpina atbalstīt valsts prezidenta Nikolasa Maduro režīmu. Īpaši asi pārmetumi tika veltīti Krievijas naftas gigantam Rosņetj, kas ignorē ASV pret Venecuēlu noteiktās sankcijas un turpina iepirkt naftu no Karakasas.

Lielā daļā Venecuēlas pārtraukta elektropiegāde

Lielākajā daļā Venecuēlas kopš ceturtdienas vakara pārtraukta elektropiegāde, un līdzšinējā prezidenta Nikolasa Maduro administrācija paziņojusi, ka tā esot opozīcijas un "Amerikas imperiālisma" sarīkota "sabotāža".

Venecuēla slēdz robežu ar Kolumbiju

Venecuēlas viceprezidente paziņojusi par Kolumbijas robežas slēgšanu un šāds solis sperts dažas stundas pēc tam, kad opozīcijas līderis Huans Gvaido ieradās Kolumbijas pierobežas pilsētā Kukutā uz britu miljardiera Ričarda Brensona organizēto koncertu Venecuēlas atbalstam.

Latvija atbalsta Maduro opozicionāru Gvaido Venecuēlas pagaidu vadītāja lomā

Latvija atzīst Venecuēlas Nacionālas Asamblejas priekšsēdētāju Huanu Gvaido par Venecuēlas pagaidu prezidentu un sagaida, ka Venecuēlā bez kavēšanās tiks atjaunoti demokrātiskie procesi un tiks izsludinātas jaunas prezidenta vēlēšanas, teikts Latvijas Ārlietu ministrijas (ĀM) paziņojumā medijiem.

Latvijā

Vairāk Latvijā

Pasaulē

Vairāk Pasaulē

Viedokļi

Vairāk Viedokļi

Sports

Vairāk Sports

Citi

Vairāk Citi

KDi

Vairāk KDi

SestDiena

Vairāk SestDiena

Uzņēmēja Diena

Vairāk Uzņēmēja Diena

Dzīvesstils

Vairāk Dzīvesstils

Vide un tūrisms

Vairāk Vide un tūrisms

Izklaide

Vairāk Izklaide