Laika ziņas
Šodien
Sniega pārslas

Ventbunkers

Ventbunkers nonāk advokāta Meroni kontrolē

Pusgadu pēc tam, kad Diena pavēra plīvuru, kas slēpa Šveices advokāta Rūdolfa Meroni režisētās komplicētās shēmas ar Ventspils tranzītbiznesa milža AS Ventbunkers akcijām, šie Latvijas valstij dārgi izmaksājušie darījumi ir noslēgušies. Par uzņēmuma vienīgo oficiālo labuma guvēju ir kļuvusi Austrijas iedzīvotāja Ursula Haranda, kura publiski tiek dēvēta par advokāta grāmatvedi.

Ventspils dome nepiekrīt VVD piedāvātajai smaku kontroles kārtībai

Ventspils dome un Ventspils brīvostas pārvalde iebilst Valsts vides dienesta (VVD) piedāvātajai kārtībai, kas paredz noteikt, ka smaku kontroli sākotnēji veic brīvostas pārvaldes kapteiņa dienests, aģentūrai LETA pauda domes priekšsēdētāja pirmais vietnieks infrastruktūras jautājumos Jānis Vītoliņš (Latvijai un Ventspilij).

Vitol uzņēmums par 80 miljoniem iegādājas 43% Ventspils naftas akciju

AS Ventspils nafta (VN) lielākais līdzīpašnieks - Vitol grupai piederošā kompānija Euromin Holdings (Cyprus) Limited - no AS "Latvijas Naftas tranzīts" (LNT) par 79,98 miljoniem eiro iegādājusies 43,25% Ventspils naftas akciju, liecina VN paziņojums.Tādejādi Euromin patlaban pieder 93,24% no kopējā VN balsstiesīgo akciju kopskaita.

Ventbunkers degusi naftas pārkraušanas estakāde

Vakar AS Ventbunkers degusi naftas produktu pārkraušanas dzelzceļa estakāde, kas licis izsludināt pilsētā paaugstinātas bīstamības situāciju, aģentūru LETA informēja Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienestā (VUGD). 

Latvijā

Vairāk Latvijā

Pasaulē

Vairāk Pasaulē

Viedokļi

Vairāk Viedokļi

Sports

Vairāk Sports

Citi

Vairāk Citi

SestDiena

Vairāk SestDiena

KDi

Vairāk KDi

Sporta Avīze

Vairāk Sporta Avīze

Uzņēmēja Diena

Vairāk Uzņēmēja Diena

Dzīvesstils

Vairāk Dzīvesstils

Vide un tūrisms

Vairāk Vide un tūrisms

Izklaide

Vairāk Izklaide