Laika ziņas
Šodien
Daļēji saulains
Rīgā +4 °C
Daļēji saulains
Svētdiena, 23. februāris
Haralds, Almants

Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrija

Klimata pārmaiņu politikas izstrādei un piesārņoto teritoriju sanācijai būs pieejami 16,47 miljoni

Klimata pārmaiņu politikas izstrādei un piesārņoto teritoriju sanācijai laika posmā līdz 2024.gada beigām būs pieejami 16,47 miljoni eiro, paredz valdības apstiprinātie un Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrijas (VARAM) izstrādātie Norvēģijas finanšu instrumenta 2014.-2021.gada perioda programmas Klimata pārmaiņu mazināšana, pielāgošanās tām un vide īstenošanas noteikumi.

Uz valdības galda – ārkārtas vēlēšanas Rīgā

Šodien valdībā tiek skatīts likumprojekts par Rīgas domes (RD) atlaišanu, kura virzītāja ir Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrija (VARAM). Normatīvā akta anotācijā teikts: "Likumprojekts paredz atlaist Rīgas domi un iecelt pagaidu administrāciju. Rīgas domes vēlēšanas notiek pirmajā sestdienā, kas iestājas pēc diviem mēnešiem pēc šā likuma spēkā stāšanās." Kā iespējamais ārkārtas vēlēšanu datums tiek minēts 29. februāris. Galvenais iemesls RD atlaišanai – pašvaldības nespēja tikt galā ar atkritumu apsaimniekošanu, kas ir viena no būtiskākajām vietvaru autonomajām funkcijām.

Pūce pieprasa paskaidrojumus Jelgavas mēram par situāciju ar Jelgavas tirgu

Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrs Juris Pūce (AP) pieprasījis paskaidrojumus Jelgavas domes priekšsēdētājam Andrim Rāviņam (LZS) par iespējamu domei un priekšsēdētājam noteikto pienākumu nepildīšanu saistībā ar pašvaldībai daļēji piederošās SIA Jelgavas tirgus pārvaldību, informēja Pūces pārstāve Agnese Vārpiņa.

Latvijā

Vairāk Latvijā

Pasaulē

Vairāk Pasaulē

Viedokļi

Vairāk Viedokļi

Sports

Vairāk Sports

Citi

Vairāk Citi

SestDiena

Vairāk SestDiena

KDi

Vairāk KDi

Sporta Avīze

Vairāk Sporta Avīze

Uzņēmēja Diena

Vairāk Uzņēmēja Diena

Dzīvesstils

Vairāk Dzīvesstils

Vide un tūrisms

Vairāk Vide un tūrisms

Izklaide

Vairāk Izklaide