Laika ziņas
Šodien
Skaidrs

Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrija

Bez attīstības centra arī citi

Kritērijs, kas prasa, lai novada teritorijā būtu valsts attīstības plānošanas dokumentos noteikts reģionālās vai nacionālās nozīmes attīstības centrs, ir viens no svarīgākajiem uz ilgtspējīgu, policentrisku valsts sociālekonomisko attīstību vērstajiem administratīvi teritoriālās reformas (ATR) kritērijiem, Skultes pagasta lietas spriedumā norādījusi Satversmes tiesa (ST).

VARAM no amata atbrīvo Ikšķiles novada domes priekšsēdētāju Trapiņu

Par dažādiem pārkāpumiem, kas ir konstatēti Ikšķiles novada domes priekšsēdētāja darbā, vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrs Artūrs Toms Plešs (AP) parakstījis rīkojumu par pašvaldības vadītāja Induļa Trapiņa (LZP) atbrīvošanu no amata, šorīt intervijā LTV raidījumam Rīta Panorāma sacīja Plešs.

VARAM: Plūdu riska zonām tuvās pašvaldības esot gatavas dabas stihijām

Pavasara plūdu riska zonām tuvās pašvaldības esot gatavas dabas stihijām, teikts valdībā izskatītajā Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrijas (VARAM) ziņojumā Par pavasara palu un plūdu risku novērtējumu 2021.gadā un iesaistīto institūciju gatavību.

Nodrošinās sāktā kursa pēctecību

Saeimas deputāts Artūrs Toms Plešs (A/P), iespējams, ir viens no labākajiem kandidātiem, ceturtdien parlamentu lūdzot vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministra amatā apstiprināt apvienības Attīstībai/Par! (A/P) pārstāvi, sacīja premjers Krišjānis Kariņš (JV). Pēc stundu ilgām debatēm par Plešu ministra amatā nobalsoja 65 deputāti, pret bija 15 deputāti (ZZS frakcija, divi Saskaņas frakcijas deputāti un četri neatkarīgie deputāti), atturējās Evija Papule, bet nebalsoja 20 parlamentārieši. Plešs ir viens no gados jaunākajiem ministriem Latvijas vēsturē.

Latvijā

Vairāk Latvijā

Pasaulē

Vairāk Pasaulē

Viedokļi

Vairāk Viedokļi

Sports

Vairāk Sports

Citi

Vairāk Citi

SestDiena

Vairāk SestDiena

KDi

Vairāk KDi

Sporta Avīze

Vairāk Sporta Avīze

Uzņēmēja Diena

Vairāk Uzņēmēja Diena

Dzīvesstils

Vairāk Dzīvesstils

Vide un tūrisms

Vairāk Vide un tūrisms

Izklaide

Vairāk Izklaide