Laika ziņas
Šodien
Skaidrs
Rīgā +24 °C
Skaidrs
Svētdiena, 26. maijs
Varis, Eduards, Edvards, Edvarts

Viesturs Silenieks

Labākos velomaršrutus meklējot

Vasara ir riteņbraukšanai piemērotākais laiks. Galvaspilsētas ielās redzams, ka pieaug riteņbraucēju skaits, tomēr Latvijā vēl aizvien ir sarežģīti plānot garākus brīvdienu velobraucienus. Tajā pašā laikā netrūkst riteņbraukšanas entuziastu, kas plāno maršrutus paši un var ieteikt, kā labāk gatavoties velobraucieniem.

Velosipēds var būt arī kā zāles

Par valdībā drīzumā skatāmo veloplānu ar Latvijas Riteņbraucēju apvienības valdes priekšsēdētāju Viesturu Silenieku sarunājas Romāns Meļņiks.

Silenieks: Nav veselīgi, ka teju ikvienam Latvijā ir auto

"Sanāk, ka teju vai ikvienam no mums ir mašīna. Un tas, zini, man vairs neliekas veselīgi," intervijā Mārim Zanderam komentē Latvijas Riteņbraucēju apvienības valdes priekšsēdētājs Viesturs Silenieks.Fragments no intervijas:**Vai tev ir viedoklis, kāpēc mēs, kuri nedzīvojam ASV vidienes attālumu situācijā, esam tik pieķērušies saviem autiņiem.

Riteņbraucēji atbildē LAMB iezīmē drūmu nākotnes ainu, kur auto "ir dieva vietā"

Šī publikācija ir Latvijas Riteņbraucēju apvienības valdes priekšsēdētāja Viestura Silenieka atbilde Latvijas Automoto biedrības prezidenta Jura Zvirbuļa publikācijai "Vai nākotnē "autovadītājs" būs lamuvārds?"Ir pagājuši 50 gadi un pienācis 2064.gads. Jau pirms 50 gadiem 15000 ik gadu mirstošiem mazkustīgajiem sirds slimniekiem papildus pievienojušies vēl vairāki tūkstoši.

Zaļā partija negrib būt kādam piedēklis

Tā nav nejaušība, ka Latvijas Zaļā partija (LZP) jau gadiem kongresā pulcējas Kara muzejā, sestdien sacīja LZP līdzpriekšsēdētājs Viesturs Silenieks. Viņš uzsvēra, ka ir sasniegts arī ilgi gaidītais rezultāts un zaļajiem ir uzticēts aizsardzības ministra amats, kurā ir otrs LZP līdzpriekšsēdētājs Raimonds Vējonis. "Nevajadzētu šaubīties, kurš būs Zaļās partijas premjera kandidāts. Raimondam Vējonim līdzvērtīga kandidāta Latvijas politikā nav un nebūs," piebilda Ingmārs Līdaka.

Latvijā

Vairāk Latvijā

Pasaulē

Vairāk Pasaulē

Viedokļi

Vairāk Viedokļi

Sports

Vairāk Sports

Citi

Vairāk Citi

SestDiena

Vairāk SestDiena

KDi

Vairāk KDi

Sporta Avīze

Vairāk Sporta Avīze

Uzņēmēja Diena

Vairāk Uzņēmēja Diena

Dzīvesstils

Vairāk Dzīvesstils

Vide un tūrisms

Vairāk Vide un tūrisms

Izklaide

Vairāk Izklaide