Laika ziņas
Šodien
Apmācies
Rīgā +2 °C
Apmācies
Trešdiena, 21. februāris
Eleonora, Ariadne

Vīna studija

Noskaidrots Dienas gada balvas kultūrā 2015 apbalvošanas ceremonijas ielūguma ieguvējs

No 25. februāra līdz 16. martam portāla Diena.lv apmeklētājiem bija iespēja balsot par 2015. gada spilgtākajiem kultūras dzīves notikumiem, kas nominēti Dienas gada balvai kultūrā 2015, tādā veidā nosakot tautas balsojuma favorītu. Uzvarētājs tiks pasludināts un apbalvots ar valsts akciju sabiedrības Latvijas dzelzceļš īpašo specbalvu Dienas gada balvas kultūrā 2015 apbalvošanas ceremonijā 22. martā, taču šodien paziņojam to balsotāju, kuram būs iespēja doties ceremoniju vērot klātienē.

Sveicieni no Lapzemes Kristīnes Luīzes Avotiņas izstādē

Vīna Studijā ir atklāta mākslinieces Kristīnes Luīzes Avotiņas personālizstāde Ziemeļu zvaigzne, ko skatītāji varēs aplūkot līdz 27.aprīlim.Kristīne Luīze Avotiņa saka, ka viņu iedvesmojuši ceļojumi uz Barselonu, tālo Bali un arī sniegoto Lapzemi. "Kad domāju, kas ir kopīgs visiem šiem ceļojumiem, sapratu, ka tā esmu es, jo katrā no šiem ceļojumiem esmu sevi iepazinusi no jauna.

Vīna Studijā būs skatāma aktrises Elīnas Dzelmes personālizstāde Vīns

No 27. oktobra Vīna Studijā Elizabetes ielā 10 būs apskatāma Dailes teātra aktrises un mākslinieces Elīnas Dzelmes personālizstāde Vīns, portālam Diena.lv pavēstīja Dailes teātra sabiedrisko attiecību vadītāja Liene Jakovļeva.        Savā otrajā personālizstādē Vīns aktrise un gleznotāja E. Dzelme piedāvā gleznas, kurās atklājas jauni pavērsieni viņas mākslinieciskajā ceļā - tie ir iepriekš neapgūti mākslinieciskie paņēmieni, citas izteiksmes formas un līdzekļi, pilnveidojot glezniecības tehniku un pievēršoties vēl neskartām tēmām.

Latvijā

Vairāk Latvijā

Pasaulē

Vairāk Pasaulē

Viedokļi

Vairāk Viedokļi

Sports

Vairāk Sports

Citi

Vairāk Citi

SestDiena

Vairāk SestDiena

KDi

Vairāk KDi

Sporta Avīze

Vairāk Sporta Avīze

Uzņēmēja Diena

Vairāk Uzņēmēja Diena

Dzīvesstils

Vairāk Dzīvesstils

Vide un tūrisms

Vairāk Vide un tūrisms

Izklaide

Vairāk Izklaide