Laika ziņas
Šodien
Daļēji apmācies

Virpuļviesulis

Viesulī nopostītā zemnieku saimniecība papildu atbalstu no valsts tomēr nesaņems

Pēc vēršanās pie Ministru prezidenta Krišjāņa Kariņa (JV) jūlijā virpuļviesulī nopostītā Balvu novada zemnieku saimniecība papildu valsts finansējumu tomēr nesaņems, noskaidroja aģentūra LETA. Krastiņu saimnieks Aldis Baranovskis aģentūrai LETA skaidroja, ka apmēram mēnesi pēc vēstules nosūtīšanas no Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrijas (VARAM) Krastiņos ieradusies komisija, lai apzinātu postījumus. Pirms dažām dienām saimnieks saņēmis vēstuli, kurā VARAM informējusi, ka tās rīcībā nav finanšu līdzekļu, ko tā būtu tiesīga piešķirt saimniecībai.

VIDEO: Virpuļviesulis plosa ASV vidieni

Kopš ceturtdienas spēcīgi virpuļviesuļi (tornado) plosa ASV Ilinoisas štatu, ir ziņas par ievainotajiem un vienu mirušo, vēsta CNN.

ASV virpuļviesuļos gājuši bojā pieci cilvēki

Oklahomā Mūras pilsētas apkārtnē, kas joprojām atgūstas no virpuļviesuļu nodarītajiem postījumiem, piektdienas vakarā jaunos tornado gājuši bojā vismaz pieci cilvēki. Oklahomas pavalsts Tiesu medicīnas ekspertīzes birojs apstiprinājis piecus nāves gadījumus, taču norādījis, ka pagaidām tā rīcībā nav sīkākas informācijas par upuriem.

Virpuļviesuļos ASV ievainoti vismaz 12 cilvēki

ASV dienvidu štatos Misisipi un Alabamā svētdienas vakarā plosījušies vairāki spēcīgi tornado, ievainojot vismaz 12 cilvēkus un nodarot bojājumus simtiem mājokļu un uzņēmumu.

Latvijā

Vairāk Latvijā

Pasaulē

Vairāk Pasaulē

Viedokļi

Vairāk Viedokļi

Sports

Vairāk Sports

Citi

Vairāk Citi

SestDiena

Vairāk SestDiena

KDi

Vairāk KDi

Sporta Avīze

Vairāk Sporta Avīze

Uzņēmēja Diena

Vairāk Uzņēmēja Diena

Dzīvesstils

Vairāk Dzīvesstils

Vide un tūrisms

Vairāk Vide un tūrisms

Izklaide

Vairāk Izklaide