Laika ziņas
Šodien
Migla

Vitālijs Reinbahs

Joprojām grib Skanstes tramvaju

Lai gan Skanstes tramvaja projekta attīstība pašlaik ir zem lielas jautājuma zīmes, apkaimes attīstības plāni pagaidām netiekot koriģēti. Skanstes attīstības aģentūras valdes priekšsēdētājs Mārtiņš Vanags Dienai pauž, ka apkaime investoriem joprojām liekas interesanta, tomēr nenoliedz, ka neskaidrības ar tramvaja projekta norisi bojā Rīgas reputāciju.

Reinbahs: Mēģinājums mani morāli salauzt Ušakovam neizdosies

Reaģējot uz Rīga mēra Nila Ušakova šodienas lēmumu Vitāliju Reinbahu joprojām juridiski pilnvērtīgi neatjaunot Satiksmes departamenta direktora amatā, bet gan tieši pazemināt līdz pasažieru pārvadājumu kontroliera līmenim uz diviem mēnešiem, Reinbahs to LNT Ziņām nodēvēja par centieniem viņu sagraut psiholoģiski un par Ušakova iespējamo ņirgāšanos par tiesas lēmumu.

Reinbahs pēc atstādināšanas no Rīgas domes algā saņēmis vairāk nekā 46 tūkstošus

Kopš Rīgas mērs Nils Ušakovs (Saskaņa) 2016. gadā augustā no amata atstādināja Rīgas domes Satiksmes departamenta direktoru Vitāliju Reinbahu, pašvaldība viņam algā izmaksājusi 46 189 eiro, aģentūrai LETA pastāstīja departamenta pārstāve Una Ahuna-Ozola. Šāda summa Reinbaham izmaksāta par laika posmu no 2016. gada augusta līdz 2018. gada decembrim. Pats Reinbahs aģentūru LETA informējis, ka vairākos tiesvedības procesos esot pierādījis pret viņu vērstā rīkojuma nepamatotību un pretlikumību.

Domes departaments aizvien ar diviem vadītājiem

Rīgas domes (RD) Satiksmes departamentu jau vairāk nekā divus gadus vada Emīls Jakrins, tomēr oficiāli viņš joprojām skaitās tikai RD Satiksmes departamenta direktora pienākumu izpildītājs. Departamenta direktoram Vitālijam Reinbaham noteikta dīkstāve, tas nozīmē, ka viņš reāli nekādus pienākumus neveic, tomēr tas netraucē saņemt mēnešalgu vairāk nekā 2000 eiro apmērā. RD jau ilgāku laiku dažādās tiesu instancēs mēģina panākt viņa atbrīvošanu no amata, tomēr tas joprojām nav izdevies.

Rīgas dome tomēr neskata jautājumu par Reinbaha atlaišanu

Rīgas dome šodien sēdē tomēr neskatīja jautājumu par Satiksmes departamenta vadītāja Vitālija Reinbaha atbrīvošanu no amata.Sēdes sākumā domes deputāte Sarmīte Ēlerte (Vienotība) uzdeva jautājumu domes priekšsēdētājam Nilam Ušakovam (Saskaņa), kāpēc šis punkts nav iekļauts darba kārtībā, kā mērs bija solījis.

Opozīcija pārliecināta, ka aiz Reinbaha atlaišanas redzami slēpti motīvi

Paužot neapmierinātību ar ielu remontu gaitu, galvaspilsētas mērs Nils Ušakovs (Saskaņa) pieņēmis lēmumu atstādināt Rīgas domes Satiksmes departamenta (RDSD) direktoru Vitāliju Reinbahu. Opozīcija uz šādu lēmumu vairākkārt mudinājusi jau iepriekš, tāpēc, lai gan rīcību vērtē kā pareizu, ir pārliecināta, ka aiz tās redzami slēpti motīvi un atbildība par neizdarību jāuzņemas arī pašam priekšsēdim.

Latvijā

Vairāk Latvijā

Pasaulē

Vairāk Pasaulē

Viedokļi

Vairāk Viedokļi

Sports

Vairāk Sports

Citi

Vairāk Citi

SestDiena

Vairāk SestDiena

KDi

Vairāk KDi

Sporta Avīze

Vairāk Sporta Avīze

Uzņēmēja Diena

Vairāk Uzņēmēja Diena

Dzīvesstils

Vairāk Dzīvesstils

Vide un tūrisms

Vairāk Vide un tūrisms

Izklaide

Vairāk Izklaide