Laika ziņas
Šodien
Skaidrs

Zvejnieki

Latvijā sākas spiningošanas sezona

1.maijā Latvijā tiek atklāta spiningošanas sezona, kas turpināsies līdz pat ledus uzsalšanai, kā arī tiek atļauta makšķerēšana no laivām.

Usmas ezerā plāno samazināt zvejas limitu

Usmas ezerā no nākamā gada plānotas zvejas limitu izmaiņas - zivju tīklu limitu Usmas ezerā plānots samazināt par 2080 metriem, paredz starpinstitūciju saskaņošanai nodotie grozījumi Ministru kabineta (MK) noteikumos par rūpnieciskās zvejas limitiem un to izmantošanas kārtību iekšējos ūdeņos.

Biedrība: Latvijas zvejnieku konkurētspēja nākotnē augs

Latvijas zvejnieki ir kļuvuši konkurētspējīgāki nekā pirms pieciem vai sešiem gadiem un nākotnē nozares konkurētspēja augs vēl vairāk, ceturtdien zivsaimniecības gada konferencē Izaicinājumi nozarē un pievienotās vērtības radīšana zivju produktiem sacīja biedrības Nacionālā zvejniecības ražotāju organizācija valdes priekšsēdētājs Inārijs Voits.

Zvejniecībā ieviesīs soda punktu sistēmu

Lai saskaņotu Latvijas normatīvos aktus ar Eiropas Savienības regulām saistībā ar kopējo zivsaimniecības politiku, tiks ieviesta soda punktu sistēma par pārkāpumiem zvejniecībā, liecina valdības akceptētais noteikumu projekts. 

Latvijā

Vairāk Latvijā

Pasaulē

Vairāk Pasaulē

Viedokļi

Vairāk Viedokļi

Sports

Vairāk Sports

Citi

Vairāk Citi

SestDiena

Vairāk SestDiena

KDi

Vairāk KDi

Sporta Avīze

Vairāk Sporta Avīze

Uzņēmēja Diena

Vairāk Uzņēmēja Diena

Dzīvesstils

Vairāk Dzīvesstils

Vide un tūrisms

Vairāk Vide un tūrisms

Izklaide

Vairāk Izklaide