Laika ziņas
Šodien
Apmācies

Reklāmraksti

Reklāmraksts

Planšetdatori darbam un izklaidei: kā izvēlēties īsto

Mūsdienās planšetdatori vairs nav reta parādība, un viedierīču tirgū jaunie modeļi parādās kā sēnes pēc lietus. Izvēlēties savu ierīci nav vienkārši, galvenais jautājums – ko jūs sagaidāt no ierīces?
Reklāmraksts

Kāpēc Tev vajadzētu sadraudzēties ar kafijas automātu?

Pietiek nobaudīt tasīti kafijas, un vienā mirklī viss uzliesmo - produktivitātes rādītāji kāpj uz augšu, noskaņojums uzlabojas, darbi skaldās kā rieksti. Vai arī tu atpazīsti šo dievu sajūtu? Noteikti katrs to ir piedzīvojis vismaz vienreiz. Tomēr vienmēr var vēl labāk. Un mēs zinām, kas to var palīdzēt sasniegt. Šajā rakstā uzzināsi, kāpēc arī tev vajadzētu sadraudzēties ar kafijas automātu.
Reklāmraksts

Piecas biznesa idejas darbam no mājām

Uzņēmējdarbības formas ir tik dažādas, ka piemērotu sev noteikti var atrast ikviens – sākot ar zemnieku saimniecību lauku īpašumā un beidzot ar dažādiem pakalpojumiem, kuru sniegšanai nepieciešams vien dators un internets. Šajā rakstā uzsvars likts uz biznesa idejām, kas var tikt īstenotas mājas apstākļos – varbūt kāda no tām noderēs arī tev!
Reklāmraksts

Meklējam mazulim gultiņu

Pēc fantastiskā laika, kas pavadīts mīļās mammas puncī, mazulis sāk savas zemes gaitas, kur viens no svarīgākajiem mirkļiem ir atpūta. Kvalitatīva atpūta nodrošina dzīves kvalitāti – neatkarīgi no vecuma šis ir viens no svarīgākajiem dzīves principiem. Gulta un matracis ir labākie sabiedrotie, lai atpūta būtu pilnvērtīga. Raksta turpinājumā uzzini, kas jāņem vērā, izvēloties gultiņu.
Reklāmraksts

Kā kopā ar bērniem aizraujoši pavadīt drēgnos un tumšos rudens vakarus?

Klāt ir tas laiks, kad gaismas sāk palikt pavisam maz, bet sniegs vēl nav uzsnidzis, tāpēc skats aiz loga vairs nav diez ko mīlīgs – agri paliek tumšs, un ir tumšāks nekā jebkurā citā gada laikā. Taču tas nemazina cilvēku vēlmi justies labi, pavadīt laiku patīkami un interesanti. Gluži otrādi – šī vēlme tikai vēl vairāk palielinās, jo organismam nepieciešams papildu laimes hormonu un D vitamīna daudzums, lai pasargātu cilvēku no depresijas.
Reklāmraksts

Izplatītākās kļūdas, iekārtojot virtuvi

Virtuve ir ikvienas dzīvesvietas centrālais kodols, kur sanāk kopā visa ģimene, kopīgai laika pavadīšanai un gastronomisku baudu gūšanai. Pat ja dzīvojam vienatnē, tad tā, pavisam noteikti, ir apmeklētākā vieta dzīvesvietā, ja neskaita guļamistabu. Realitātē ir vēl kāds fakts par virtuvi, par kuru izvēlamies nerunāt skaļi, tā ir arī bīstamākā vieta dēļ neskaitāmajām lielajām un mazajām sadzīves iekārtām, ierīcēm, kas tiek izmantotas ikdienā, kā arī dēļ nepareiza izkārtojuma.
Reklāmraksts

5 lieliskas dāvanu idejas pirmsskolas vecuma bērniem

Aizraujošais svētku laiks strauji tuvojas un kopā ar priekpilnām emocijām nereti nes arī stresu,un pacietības izsīkumu. Bērni bez šaubām ir vieni no izvēlīgākajiem pārsteigumu kārotājiem, kuru vēlmes un iegribas visbiežāk nav līdz galam skaidras, tāpēc īstās dāvanas izvēle tiek ievērojami apgrūtināta. Šoreiz apskatīsim 5 lieliskas dāvanu idejas tieši pirmsskolas vecuma bērniem, kas būs īpaši saistošas un nodrošinās garas, un bezgala interesantas rotaļas.
Reklāmraksts

Kā ģērbt bērnu rudens un ziemas sezonā?

Klāt jau rudens un ziemas sezona arī vairs nav aiz kalniem, tāpēc ir jādomā par atbilstošu apģērbu, lai, dodoties laukā, būtu silti. Visvairāk ir jāpiedomā pie tā, lai bērni tiktu saģērbti atbilstoši laikapstākļiem. Iespējams, ka lielai daļai vecāku tieši bērnu ģērbšana rudens un ziemas sezonā sagādā lielākas problēmas, jo ir daudzi faktori, kas jāņem vērā, lai izvēlētos atbilstošu apģērbu.
Reklāmraksts

Automašīnas motors kā cilvēka sirds

Ikvienam autovadītājam ir skaidrs pamatu pamats - lai auto kalpotu ilgi un uzticami, par to regulāri jārūpējas un savlaicīgi jāfiksē ikvienu nobīdi no normas. Proti, lai nerastos nevajadzīgas problēmas uz ceļa, automašīnai, līdzīgi kā cilvēkam, ir ik pa noteiktam laika periodam jāveic gan motora un ritošās daļas diagnostiku, gan savlaicīgas apkopes un arī - nepieciešamības gadījumā - remontus.
Reklāmraksts

2020. gada aktuālākās mobilo telefonu inovācijas

Tirgū straujiem soļiem ienāk arvien jauni mobilo telefonu modeļi, kas aprīkoti ar jaunākajām un modernākajām funkcijām. Līdz ar telefonu evolūcijas tempu, ko pieprasa sīvā tirgus konkurence, mēs varam sagaidīt dažādas inovatīvas ierīces, kas 2020. gadā piedāvās mums kaut ko pavisam jaunu. Sākot ar mazo svaru un beidzot ar salokāmu ekrānu, mobilo telefonu nozarei paredzama daudzsološa un revolucionāra nākotne. Lūk, dažas no 2020. gada aktuālākajām mobilo telefonu inovācijām!
Reklāmraksts

TOP 6: ziemas riepu modeļi 2020./2021. gada sezonai

Gan vasaras, gan ziemas riepu izvēle ir atbildīgs uzdevums, jo riepas ir vienīgā automašīnas daļa, kas nodrošina saķeri ar ceļa segumu. Šogad mūs jau pārsteidzis pirmais sniegs un salnas, tāpēc pienācis pēdējais laiks iegādāties jaunas riepas ziemas sezonai. Lasi un noskaidro, kādus ziemas riepu modeļus šajā gadā iesaka izmantot eksperti!
Reklāmraksts

Atrast īstos vārdus – 5 tulkotāja ikdienas izaicinājumi

Kā ikkatrai nozarei, tulkošanai ir savi specifiskie izaicinājumi, ar daļu no tiem tulkotāji un tulkošanas biroju darbinieki saskaras katru dienu, ar citiem retāk. Kādi ir šie izaicinājumi, un kā tos pārvar profesionāļi? Par to lasiet rakstā!
Reklāmraksts

Biznesa pamats – datortehnika un tās drošība

Veidojot un uzturot uzņēmējdarbību, datortehnika un viedierīces ir nepieciešamas teju ikvienā brīdī. Ir svarīgi ne tikai būt aprīkotam ar pareizo datortehniku, bet arī atbilstoši parūpēties par to. Uzņēmums “Capital” stāsta par uzņēmumiem aktuālām tēmām: tehnikas apdrošināšanu, garantiju un īslaicīgo īri.
Reklāmraksts

Dzīvības apdrošināšana – ģimenes finansiālā aizsardzība

Pasaulē ir vairāki veidi, kā cilvēki zaudē dzīvību, tomēr ir tikai viens, kā viņi to iegūst. Cilvēki šo negodīgo proporciju atklāja jau pirms vairākiem gadsimtiem, tomēr pagāja ilgs laiks un bija jāpiedzīvo dažādas nelaimes, lai apjaustu, ka ir nepieciešams nodrošināties pret negadījumiem, kas cilvēku var skart jebkurā brīdī. Tā 1583. gada 18. jūnijā pirmo reizi pasaules vēsturē tika apdrošināta dzīvība.
Reklāmraksts

Kā izvēlēties labāko tualetes birsti?

Higiēniski tīras un sakoptas labierīcības ir svarīgas mājās un, it īpaši, publiskās telpās, birojos un sabiedriskās vietās. Tīrību palīdz saglabāt ne tikai regulāra uzkopšana, bet arī pašu apmeklētāju atbildība pēc sevis atstāt sakoptu telpu. Tādēļ šoreiz pastāstīsim par uzkopšanas rīku, kas ir nepieciešams ikvienā tualetē, – par tualetes poda birsti. Uzzināsiet, kā to pareizi lietot un kas jāņem vērā, lai nodrošinātu augstu higiēnas līmeni!
Reklāmraksts

Vai elektroauto ir mūsu nākotne un cik tuvu tā ir?

Latvijā reģistrēto elektroauto skaits dubultojas ar katru gadu - elektrisko automobiļu un akumulatoru tehnoloģijas turpina uzlaboties un trūkumi kā augstas izmaksas, ilgs uzlādes laiks un uzlādes staciju trūkums izzūd.
Reklāmraksts

Akciju buklets: gudra pircēja rokasgrāmata

Par gudru pircēju cilvēks nepiedzimst, bet veidojas pamazām, atklājot dažādus veidus, kā iepirkties veiksmīgāk un izdevīgāk. Pat neliela ietaupīta naudas summa nozīmē, ka šos līdzekļus varēsi izmantot kaut kam citam – savam vaļaspriekam vai izklaide.
Reklāmraksts

Gudri padomi vīriešiem: kā uzlabot erekciju un palielināt seksuālo sniegumu

Pāri velta seksam vidēji 14 - 30 minūtes. Taču svarīgāks par seksa ilgumu ir penetrācijas ilgums. Pārsteidzošā kārtā tās parasti ir tikai 2 minūtes. Pētījumi rāda, ka 40-70% vīriešu ir priekšlaicīgas ejakulācijas gadījumi. Vīriešiem ir divu veidu rūpes: vai nu tas notiek pārāk ātri vai arī erekcija neizdodas. Neaizmirsīsim, ka sievietēm ir nepieciešamas apmēram 20 minūtes, lai sasniegtu g-punkta orgasmu. Nav brīnums, ka zilās brīnumainās tabletes ar nosaukumu Viagra ir ārkārtīgi populāras visā pasaulē.