Laika ziņas
Šodien
Daļēji apmācies

Reklāmraksti

Reklāmraksts

Kā zāles pļaušanu pārvērst par atpūtu?

Vasara lielākajai daļai cilvēku ir viens no mīļākajiem gadalaikiem. Un kā gan var nebūt? Saule, jūra un atvaļinājums. Taču siltajā laikā netrūkst arī visādi āra darbi. Bieži vien nemaz tik daudz laika laiskoties nav. Bet ko Tu teiktu, ja varētu atpūsties, kamēr tavs mauriņš tiek nopļauts? Mūsdienās viss ir iespējams! Kā? Uzzini rakstā!
Reklāmraksts

Koka kopnes, to ražošana un veidi Jūsu ēkas jumtam no Freimans.com

Koka kopnes ir mūsdienīga, ekoloģiska un ekonomiska jumta konstrukcija, ko izmanto ne tikai māju, bet arī apjomīgu industriālu objektu celtniecībā. Freimans.com komanda jau vairāk nekā 15 gadus specializējas dažāda veida koka kopņu projektēšanā, ražošanā un montāžā, piedāvājot klientiem Eiropas Savienībā sertificētu produkciju. Turpinājumā plašāk lasiet par koka kopņu ražošanu un veidiem, kas pieejami Freimans.com.
Reklāmraksts

Tavs vietējais sporta bārs – Optibet

Dzīvojot pilsētā, mums ir salīdzinoši viegli atrast izklaides iespējas atbilstoši katra gaumei un interesēm. Tiem, kas vēlas baudīt mākslu un kultūru, ir pieejami muzeji un teātri, tiem, kas dod priekšroku dejošanai, iet uz klubiem, dabas cienītāji dodas uz parkiem, bet, kur pulcējas sporta entuziasti? Viena no iecienītām tikšanās vietām ir Optibet sporta bārs. Par to vairāk lasi raksta turpinājumā.
Reklāmraksts

Kādēļ neizdodas saņemt hipotekāro kredītu?

Šis ir lielo iespēju laikmets - tas attiecas ne tikai uz preču un pakalpojumu pieejamību, bet arī uz kreditēšanas iespējām. Tomēr fakts, ka pieejami dažādi kredīti, nenozīmē, ka tie vienmēr un visos gadījumos būs pieejami. Viens no kredītiem, kas aktuāls tiem, kuri vēlas iegādāties savu mājokli, ir hipotekārais kredīts. Tas, šķiet, varētu būt krietns solis ceļā uz sapņa īstenošanos, tomēr ir situācijas, kad viss nenotiek tā, kā plānots - hipotekārais kredīts netiek piešķirts. Turpinājumā nedaudz vairāk par to, kādi ir iespējamie iemesli kredīta atteikumam, kā arī ieteikumi, ko darīt, lai sapnis par savu mājokli tomēr būtu īstenojams.
Reklāmraksts

Kas jāzina pirms remonta darbu uzsākšanas dzīvoklī?

Kurš gan nepriecājas, kad nolēmis spert lielu soli un veikt dzīvokļa remontu? Tas var radīt daudz prieka, tomēr jāsaprot, ka remonts prasa daudz pūļu, un tā procesā var rasties pamatīgas galvassāpes un vilšanās. Lai Jums nenāktos piedzīvot nepatīkamus mirkļus un remonts izdotos tieši tā, kā plānots, esam apkopojuši svarīgu informāciju, kas būtu jāzina pirms remonta darbu uzsākšanas dzīvoklī!
Reklāmraksts

Askona - labākie matrači jūsu gultai

Zināms, ka miegs cilvēkam ir ļoti svarīgs. Kādēļ? Tādēļ, ka laikā, kamēr guļam, organisms sāk aktīvi atjaunoties. Tieši miegs ļauj ne vien justies labāk, bet arī labi izskatīties.
Reklāmraksts

Daži padomi izvēloties nomas mēbeles

Tiek rīkots pasākums. Palielāka skaita viesu sabraukšana lauku īpašumā, kāzas jūras krastā vai koncerts brīvā dabā. Varbūt uzņēmuma sporta spēles vai seminārs. Kā nodrošināt pasākuma viesu ērtu dalību pasākumā? Atbilde ir vienkārša – nomas mēbeles.
Reklāmraksts

20 padomi, kā padarīt virtuvi par labāku vietu

Virtuve ir mājas sirds - vieta, kur cilvēki mēdz baudīt mierīgus vakarus ģimenes lokā un izklaidēties draugu kompānijā. Virtuvei ir jābūt gan funkcionālai, gan vizuāli skaistai un estētiskai, tādēļ tās izveidei nepieciešama rūpīga plānošana. Lūk, 20 padomi, kas varētu Jums noderēt, ja vēlaties savu virtuvi padarīt par labāku vietu!
Reklāmraksts

Faktorings: svarīgākie jautājumi un atbildes

Faktorings ir viens no biznesa finansēšanas veidiem. Kā liecina aptaujas, uzņēmumi tiecas dot priekšroku šiem finansēšanas veidiem – banku kredītiem un līzinga uzņēmumu piedāvātajiem risinājumiem. Pieņemam, ka tieši šie finansēšanas instrumenti ir vislabāk pazīstami biznesam, bet par citiem varbūt ir mazāk informācijas. Tāpēc aicinām uzzināt atbildes uz svarīgākajiem jautājumiem par vienu no finansēšanas veidiem – faktoringu, ko vēl dēvē par rēķinu finansēšanu.
Reklāmraksts

Aktuālie ceļu remontdarbu posmi visā Latvijā

Vasara ir sezona, kad uz autoceļiem norisinās aktīvākie remontdarbi. Lai arī šajā periodā var nākties rēķināties ar dažādiem ierobežojumiem, gaidīšanu pie luksoforiem un ilgāku laiku, lai nonāktu vēlamajā galapunktā, šīs neērtības ir pārejošas, un ir vērts paciesties un samierināties ar esošo situāciju, jo pēc tam braukšanas apstākļi būs patīkamāki un drošāki. 2020. gada maija beigās VAS Latvijas Valsts ceļi ziņojusi, ka remontdarbi notiek uz vairāk nekā 40 ceļu posmiem visā Latvijā. Turpinājumā ielūkosimies svarīgākajos no tiem, lai Tu zinātu, kā labāk plānot savu maršrutu, dodoties ceļā.
Reklāmraksts

Kā pareizi izvēlēties skropstu tušu

Jautājums, par to kā veiksmīgi iegādāties skropstu tušu uztrauc daudzas sievietes. No dekoratīvās kosmētikas izvēles ir atkarīgas daudzas svarīgas lietas kā, piemēram, ārējais skaistums, skropstu un acu veselība. Jautājums ir ne tikai par produkta kvalitāti, bet arī par pagarinošajām īpašībām, krāsu un dažiem citiem momentiem.
Reklāmraksts

Kāpēc bērniem ir svarīgi lasīt grāmatas?

Mūsdienu tehnoloģiju laikmetā, kad jau divgadnieki dažādas viedierīces pārzina brīžiem pat labāk nekā viņu vecāki, var likties, kā grāmatu lasīšana ir aizgājušā gadsimta paliekas. Arī laikā, kad visu nepieciešamo informāciju var atrast internetā gan rakstos, gan video formātā, nav brīnums, ka daži bērni grāmatu lasīšanu uzskata par nelietderīgu laika kavēkli. Un tik tiešām, kāpēc lasīt grāmatu, ja var noskatīties filmu? Tomēr grāmatu lasīšanai ir daudz un dažādu priekšrocību, kas palīdz gan skolā, gan bērna attīstībai, un šoreiz runa nav tikai par skolas obligāto literatūru. Tāpēc šoreiz aplūkosim dažus iemeslus, kāpēc bērniem ir svarīgi lasīt grāmatas.
Reklāmraksts

Maksimāla produktivitāte, strādājot mājās: pieci padomi, kas Tev jāzina

Līdz ar krīzes iestāšanos lielai daļai cilvēku savs mājoklis no miera ostas pārvērtās par vietu, kur noris visi ikdienas procesi, sākot ar bērnu izglītošanos un beidzot ar strādāšanu. Ja savu māju vai dzīvokli joprojām vari dēvēt arī par savu biroju, lasi un uzzini, kā darbu no mājām paveikt maksimāli produktīvi, neizšķērdējot ne minūti!
Reklāmraksts

Kāpēc Optibet ir labākais sporta bārs?

Tev interesē sporta pārraides, patīk garšīgi paēst un atpūsties lieliskā atmosfērā? Tad Tev noteikti ir vērts ienākt Optibet sporta bārā! Šī ir vieta, kas piemērota ne tikai aktīviem sporta faniem, bet arī ikvienam citam, kas vēlas atpūsties un labi pavadīt laiku. Turpinājumā lasi vairāk par to, ko šis sporta bārs piedāvā.
Reklāmraksts

Individuālie koka izstrādājumi pie vud.lv

Nevienas kārtīgas Latvijas sētas pagalms nav iedomājams bez dažādām koka būvēm tajā. Pirts, kubls, bērnu laukums vai siltumnīca – ik katram ir sava lieta, ko viņš vēlas uzbūvēt savā pagalmā. Vud.lv ir Latvijas koka izstrādājumu ražotājs, kas ražo kvalitatīvu produkciju par saprātīgu cenu. Vud.lv speciālistu galvenā misija ir izgatavot savus produktus domājot par apkārtējo vidi, tāpēc ražošanā tiek izmantoti tikai Latvijā iegūti kokmateriāli.
Reklāmraksts

7 izplatītākās kļūdas, veicot auto tīrīšanas un pulēšanas darbus

Pēdējos mēnešos auto rezerves daļu internetveikala Trodo.lv pieprasītāko preču sortimentā uzkrītoši bieži parādās dažādi auto virsbūves mazgāšanas, salona tīrīšanas, ādas kopšanas un disku spodrināšanas līdzekļi, kas spilgti apliecina – pavasaris ir lielās tīrīšanas laiks, kad līdzās mājoklim un pagalmam īpaši kārojas nopucēt arī auto. Tiesa, aizvien vērojamas arī izplatītas kļūdas, ko daudzi aizvien pieļauj, pucējot savu auto.
Reklāmraksts

Bērnu matrača vēlamās īpašības

Izvēloties bērnu matraci, svarīgi ņemt vērā dažādus faktorus no matrača izturības, materiālu kvalitātes, līdz tā izmēram. Matraču veikals erti.lv, pirms izvēlaties matraci savam bērnam, vēlas jūs iepazīstināt ar dažiem aspektiem, kas jums būtu jāņem vērā, veicot šo pirkumu.
Reklāmraksts

Liebherr ledusskapji un saldētavas – izcilai produktu uzglabāšanas pieredzei

Ledusskapji un saldētavas mūsu mājokļos veic visai svarīgu funkciju – rūpējas par to, lai pārtikas produkti pēc iespējas ilgāk saglabātos svaigi, vitamīniem bagāti un nezaudētu savu izskatu. Par spīti tam, ka mūsdienās šo iekārtu piedāvājums ir milzīgs, pircējiem nereti ir grūtības izvēlēties īsto modeli, it īpaši, ja meklējam augstas kvalitātes izstrādājumu, kas apvieno dizainu, funkcijas un mūsdienīgus risinājumus.
Reklāmraksts

Labākie suši Rīgā - no Sushibrothers.lv!

Sushi piedāvājums Rīgā un Latvijā kopumā šobrīd ir visai plašs – šos ēdienus piedāvā ne tikai kafejnīcas un restorāni, bet pat lielveikali. Tiesa, ne visās no šīm vietām suši patiešām ir tik baudāms, ka pēc tam vēlies tos ēst atkal un atkal. Ir viens restorāns, kur pieejams labākais suši Rīgā, un to apstiprina ne tikai daudzās klientu atsauksmes, bet pat arī 2019. gadā saņemtā balva kā “2019. gada iecienītākais Rīgas ielu ēdiens (streetfood)”, ko saņēma lieliskās Sushibrothers.lv komandas gatavotais suši virtulis. Ko vēl bez oriģināliem sushi virtuļiem piedāvā “Suši brāļi”, to lasi turpinājumā.