Laika ziņas
Šodien
Apmācies
Rīgā +13 °C
Apmācies
Ceturtdiena, 6. oktobris
Monika, Zilga, Zilgma

Literatūra

Satori aicina uz nometnes lasījumiem par baudu

No 16. līdz 21. augustam Valmieras novadā notiek jau desmitā interneta žurnāla Satori autoru radošā vasaras nometne, kas šogad pulcējusi vairāk nekā 30 Latvijas literātu. Nometnē tapušos prozas, dzejas un esejistikas darbus varēs dzirdēt lasījumos svētdien, 21. augustā, plkst. 15.00 nometnes norises vietā, Līču skolā.

Radioteātrī iestudēts Dzintara Tilaka romāns Šausmiņa

Latvijas Radio Radioteātris piedāvā pirmatskaņojumu – Dzintara Tilaka romāna Šausmiņa uzvedumu sešās daļās. Pirmā epizode lineārajā apraidē būs klausāma jau svētdien, 24. jūlijā, plkst. 10.35 Latvijas Radio 1 kanālā, kā arī Latvijas Radio mājaslapā un mobilajā lietotnē.

Kā atklāt pasaulei introvertu rakstnieku © DIENA

Ko Latvijai nozīmētu potenciālais viesu valsts statuss Frankfurtes grāmatu tirgū, ko var pamācīties no Gruzijas, kāpēc Kalnozolu sveicina Armēnijā uz ielas un kur ņemt tulkotājus arābu valodā.

Dzejnieka dzimšanas dienā pasniegs Jāņa Baltvilka balvu bērnu literatūrā

Latvijas Bērnu un jaunatnes literatūras padome (LBJLP) gatavojas Starptautiskās Jāņa Baltvilka balvas sarīkojumiem, kas notiks 24. jūlijā. Kā katru gadu, tiks svinēta ievērojamā dabas dzejnieka un bērnu kultūras atbalstītāja Jāņa Baltvilka dzimšanas dienu, jau 18. reizi pasniedzot viņa vārdā nosaukto valsts nozīmes balvu bērnu literatūrā.

Ziedoņa muzejā Murjāņos notiks Bērnu dienas

Ziedoņa muzejs Murjāņos 2. jūlijā un 6. augustā gaida mazus un lielus muzeja apmeklētājus uz bērnu dienu pasākumiem. Īpašie pasākumi bērniem muzeja dārzā un Dzirnakmeņu klētī notiks no plkst. 12.00 līdz plkst. 17.30.

Autorus aicina pieteikties Satori radošajai nometnei

Interneta žurnāls Satori izsludina pieteikšanos autoru radošajai vasaras nometnei, kas šogad notiks sešas dienas no 16. līdz 21. augustam Valmieras novadā, Līču skolā. Dalībnieki varēs darboties vienā no trim virzieniem: prozas, dzejas vai esejistikas meistarklasē.