Laika ziņas
Šodien
Apmācies
Rīgā +9 °C
Apmācies
Sestdiena, 13. aprīlis
Egils, Egīls, Nauris

Teātris

FOTO: Latvijas Leļļu teātris uzsāk 80. sezonu

Vakar, 1. augustā, Latvijas Leļļu teātra (LLT) kolektīvs tikās 80. sezonas atklāšanas svinībās, kas šoreiz norisinājās ārpus teātra telpām. Gaidot atgriešanos vēsturiskajā ēkā 2023. gada nogalē, jaunās sezonas sākums vēl tiks aizvadīts Rīgas Latviešu biedrības namā, kur darbosies mazais spēles laukums jeb Kamīnzāle. Pirmās izrādes jau šajā nedēļas nogalē – Kiosks, Kazlēns, kas prata skaitīt līdz 10 un Kā Brālītis Trusītis uzvarēja Lauvu, informēja teātra pārstāve Agnese Oliņa.

FOTO: Dailes teātris sāk 104. sezonu

Šodien, 1. augustā, Dailes teātra kolektīvs sanāca kopā, lai sāktu jauno, 104. sezonu. Tāpat kā katru gadu, teātrim atsākot darbu, arī šoreiz tapa tradicionālā Dailes teātra kolektīva kopbilde, bet pirms tam teātra vadība – direktors Juris Žagars un teātra mākslinieciskais vadītājs Viesturs Kairišs – klātesošos informēja par tiem jauniestudējumiem, kas papildus jau plānotajiem ir iekļauti jaunās sezonas repertuārā, informēja teātra pārstāve Agnese Vārpiņa.

Latvijas Nacionālā teātra vadītāja amatā stājas Vītols

Latvijas Nacionālā teātra vadītāja amata pienākumus no šodienas sāks pildīt kādreizējais izglītības un zinātnes ministrs, biedrības Latvijas Kultūras projekti direktors Māris Vītols, aģentūru LETA informēja Kultūras ministrijā (KM).

Vasaras izskaņā Hanzas peronā divu dienu garumā tiks izrādīti Kauņas, Liepājas un Valmieras teātra spilgtākie iestudējumi

Vasaras izskaņā, no 24. līdz 26. augustam, kultūras telpā Hanzas perons Rīgā valdīs teātris. Ar viesizrādēm trīs dienu seriālā Teātris uz perona pilsētā viesosies Liepājas, Valmieras un Kauņas kamerteātris, pie skatītājiem atvedot iestudējumus Dziesmu svētki, Paolo un Frančeska, kā arī izrādi pašiem mazākajiem un viņu vecākiem 7 apļi.