Laika ziņas
Šodien
Apmācies

Teātris

Aizsaulē devies dramaturgs Pauls Putniņš

81 gada vecumā mūžībā aizgājis dramaturgs, kādreizējais Saeimas deputāts Pauls Putniņš, aģentūrai LETA apstiprināja Latvijas Teātra darbinieku savienībā.

FOTO: Izrāde Lauva ziemā Dailes teātrī(2)

Dailes teātra Lielajā zālē, 30. novembrī notiks pirmizrāde Džeimsa Goldmena darbam Lauva ziemā, ko iestudējis viesrežisors Aleksandrs Morfovs, informēja teātra pārstāve Laura Leimane.

FOTO: Izrāde Sapņotāji Dailes teātrī

Šodien, 29. novembrī Dailes teātra Mazajā zālē notiks pirmizrāde režisores Lauras Grozas-Ķiberes iestudējumam Sapņotāji, kas tapis pēc Gilberta Adēra romāna, informēja teātra pārstāve Laura Leimane.

Spēlmaņu naktī triumfē Ingas Tropas izrāde Dvēseļu utenis

Spēlmaņu nakts galveno balvu saņēmusi režisores Ingas Tropas izrāde Dvēseļu utenis teātrī Dirty Deal Teatro, par gada aktrisi atzīta Guna Zariņa, par gada aktieri - Vilis Daudziņš, bet gada režisora gods ticis Viesturam Kairišam par izrādēm Salome un Baladīna, aģentūru LETA informēja Latvijas Teātra darbinieku savienības pārstāve Undīne Preisa.

Nacionālā teātra dāma © DIENA

Aktrises Māras Zemdegas stāja, kā iekšējā, tā ārējā, ir miera un pašcieņas pilna, pat ja nostāsti vēstī arī par ēverģēlībām un zobgalību