Laika ziņas
Šodien
Daļēji apmācies
Rīgā +20 °C
Daļēji apmācies
Svētdiena, 14. jūlijs
Ritvars, Oskars, Anvars

Teātris

Uz JRT sienas neatjaunos Smiļģa portretu

Uz atjaunotā Jaunā Rīgas teātra sienas Lāčplēša ielā netiks atjaunots to ilgus gadus rotājušais režisora Eduarda Smiļģa portrets, sociālajos tīklos paziņojis JRT mākslinieciskais vadītājs Alvis Hermanis.

Top muzikālā cirka izrāde jauniešiem Nevaru ciest, ka viņi ēd tik skaļi

No 5. līdz 9. februārim Rīgas cirkā rezidēs Liepājas koncertzāles Lielais dzintars komanda, lai kopā ar mūzikas profesionāļiem un laikmetīgā cirka pārstāvjiem no Latvijas un Skandināvijas strādātu pie topošās muzikālā cirka izrādes jauniešiem. Izrāde ar nosaukumu Nevaru ciest, ka viņi ēd tik skaļi noslēgs arī starptautisko projektu CirqueMusique, kuru Liepājas koncertzāle īsteno kopš 2022. gada nogales, pateicoties Eiropas Ekonomikas zonas (EEZ) grantu atbalstam.

Valmieras Drāmas teātra Black Box zāle pabeigta apmēram par 90%

Valmieras Drāmas teātra (VDT) renovācijas projekts turpina strauji virzīties uz priekšu - Black Box zālē, kas ir viens no galvenajiem VDT uzlabojumiem, darbi ir pabeigti apmēram 90% apjomā, atlikušie darbi - grīdas seguma ieklāšana un jauno iekšdurvju montāža, informē VAS Valsts nekustamie īpašumi (VNĪ) valdes locekle Jeļena Gavrilova.

Martā Valmieras teātrī notiks izrādes Valmieras puikas pirmizrāde

Uzsākta biļešu tirdzniecība uz Valmieras teātra marta repertuāra izrādēm. 14. martā teātra pagaidu mājvietā Kurtuve pirmizrādi piedzīvos pēc Pāvila Rozīša romāna motīviem veidotais stāsts Valmieras puikas Jāņa Znotiņa režijā. Šis ir stāsts par cilvēkiem, kuru dzīves mainīja kāds milzīgs notikums, kas ietekmēja ne vien Valmieras un Latvijas, bet visas pasaules vēsturi.

Latvijā viesosies burvju mākslinieks Rafaels no Beļģijas

Sestdien, 27. janvārī, plkst. 14.30 un plkst. 18, kā arī svētdien, 28.janvārī, plkst. 14.30 Iluzionisma teātrī/muzejā Mystero (Vienības gatvē 30) ar iluzionisma izrādi Room of Wonders viesosies talantīgais un daudzkārt godalgotais beļģu burvju mākslinieks Rafaels (Rafael).