Laika ziņas
Šodien
Viegls lietus
Rīgā +1 °C
Viegls lietus
Pirmdiena, 22. aprīlis
Armanda, Armands

Teātris

Rīgas cirkā notiks izrāde uz ūdens klātas virsmas

Rīgas cirka arēnā būs skatāma izrāde Surface (Virsma) – izrāde uz ūdens klātas virsmas. No 30. marta līdz 1. aprīlim Rīgas cirkā viesosies Eiropas cirka un teātru festivālu jaunatklātais pārsteigums – beļģu cirka apvienība Familiar Faces, kas guvusi starptautisku atpazīstamību, pateicoties savai inovatīvajai pieejai cirka valodai un scenogrāfijai.

Aprīlī Liepājas teātrī pēdējo reizi tiks spēlētas vairākas izrādes

Ceturtdien, 6. aprīlī, plkst. 19.00 Liepājas teātra mazajā zālē koncertzālē Lielais dzintars pēdējo reizintiks rādīta Edgara Pujāta monoizrāde Tas arī viss, kuru veidojis režisors Mārtiņš Kalita. Kā teicis pats aktieris, "šī loma ir ne tikai smagākā, kāda viņam bijusi, bet arī liels izaicinājums", jo šī ir viņa pirmā monoizrāde.

Skats no malas uz tiesas prāvu. Teātra trupas Kvadrifrons izrāde par taisnīguma tēmu © DIENA

Teātra trupas Kvadrifrons mājvietā Merķeļa ielā 4 otrdien, 21. martā, pirmizrādi piedzīvos iestudējums Nebiju. Nezinu. Neatceros, kura pamatā ir latviešu kolaboracionista, viena no holokausta īstenotājiem vācu okupācijas laikā Latvijā Viktora Arāja tiesas sēžu dokumentācija, ko veidojis trimdas žurnālists Kārlis Štamers un kas 2020. gadā publicēta vēstures doktora Ulda Neiburga zinātniskajā redakcijā.

Daugavpils teātrī top psiholoģiska drāma Meli bez noteikumiem

Daugavpils teātrī uzsākts darbs pie psiholoģiskas drāmas Meli bez noteikumiem iestudējuma, kurā caur mīlas trīsstūri tiks pētīta melu daba un to loma dzīvē. Pirmizrāde notiks 14. aprīlī, informēja Daugavpils teātra sabiedrisko attiecību vadītāja Janīna Ivanova.

Šogad Valmieras vasaras teātra festivāla tēma būs Pieņemšana

Valmieras vasaras teātra festivāls šogad notiks no 4. līdz 6. augustam. Tajā pirmizrādes piedzīvos iestudējumi visai ģimenei, bet galvenā tēma šogad – Pieņemšana, dažādo notikumu radīšanas procesā iesaistot šī gada festivāla galveno auditoriju – bērnus un jauniešus. Festivāla programma un biļetes tiks izziņotas maijā.