Laika ziņas
Šodien
Skaidrs
Rīgā +27 °C
Skaidrs
Pirmdiena, 27. maijs
Loreta, Dzidra, Gunita, Dzidris

Teātris

Rīgā norisināsies britu aktiera un Šekspīra daiļrades pētnieka Pola Gudvina godalgotā monoizrāde Makbets

Otrdien, 9. aprīlī, plkst. 19.30 Rīgā, Hanzas ielā 22, vienīgo izrādi Latvijā piedzīvos godalgotās Apvienotās Karalistes teātra apvienības The Shakespeare Edit veidotā monoizrāde Makbets (Macbeth). Tā būs unikāla iespēja baudīt vienu no slavenākajām Šekspīra lugām oriģinālvalodā – britu aktiera un Šekspīra daiļrades pētnieka Pola Gudvina interpretācijā.

Ar cerību un atvērtu sirdi. Liepājas teātrī tapusi maiga ironija par sievietēm © DIENA

Liepājas teātrī Dž. Dž. Džilindžera režijā tapušais iestudējums Māja, kurā vīriešiem ieeja ir aizliegta, kam dramatizējumu pēc beļģu rakstnieces Karīnas Lambēras romāna ar tādu pašu nosaukumu veidojis pats režisors, pirmizrādē izpelnījās stāvovācijas un sirsnīgus aplausus. Šķiet, pavasaris ir raisījis emocijas un iestudējums, kas nodēvēts par maigu ironiju par sievietēm, trāpījis atvērtās sirdīs.

Foto: Ar velobaleta izrādi atklāta tehniski aprīkotā Rīgas cirka arēna

Ar skatītāju tribīnēm aprīkotajā Rīgas cirka arēnā uzņemta pirmā viesizrāde – pasaulē aktuālās muzikālās veloakrobātu apvienības La Bande à Tyrex tāda paša nosaukuma iestudējums. Francijas veloakrobātu izrādes paredzētas vēl arī 22. un 23. martā, informēja cirka pārstāvji.

Ar cirka plakātu izstādi un starptautiskām izrādēm Rīgas cirks atklās aprīkoto arēnu

Rīgas cirka arēna gatavojas starptautiskajai atklāšanai. Notikumu sēriju ieskandina vēsturisko cirka plakātu un fotogrāfiju izstāde, kas apmeklētājiem būs pieejama no 12. marta. Savukārt 21. martā ar veloakrobātikas izrādi no Francijas tiks atklāta tehniski labiekārtotā Rīgas cirka arēna. Šajā sezonā paredzētas gan vērienīgas pasaules līmeņa izrādes, gan pašmāju iestudējumi, sola Rīgas cirka pārstāvji.

Aprīlī sāksies Dailes teātra Mazās zāles pārbūve

Šodien, 7. martā, Dailes teātra vadība plašāku sabiedrību iepazīstināja ar iecerēto un ilgi gaidīto Mazās zāles pārbūves projektu un parakstīja sadarbības līgumu ar būvniecības uzņēmumu SIA Pillar Contractor, kas veiks būvniecības darbus, informēja Dailes teātra pārstāve Agnese Vārpiņa.

Dailes teātra Rotkho atkārtoti dodas viesizrādēs uz Atēnām

Dailes teātris ar izrādi Rotkho dodas atkārtotās viesizrādēs uz moderno Onassis Stegi centru Atēnās. Izmeklētas publikas iecienītajā kultūras centrā Onassis Stegi ROTKHO būs skatāms trīs vakarus 8., 9. un 10. martā, informēja Dailes teātra komunikācijas vadītāja Agnese Vārpiņa.

Pēdējo reizi skatāms Latvijas Leļļu teātra kabarē pieaugušajiem

Ar četrām izrādēm, svinot Starptautisko leļļinieku dienu, no 21. līdz 24. martam vēl pēdējo reizi Latvijas Leļļu teātra repertuārā atgriezīsies pagājušās sezonas hits – politiski erotiskais kabarē pieaugušajiem Bez morāles. Ar lellēm, informēja leļļu teātra pārstāvji.