Laika ziņas
Šodien
Skaidrs

Ziņas

Otrdien gaiss iesils līdz +17 grādiem

Otrdienas pēcpusdienā gaisa temperatūra Latvijā paaugstināsies līdz +13..+17 grādiem, vien Rīgas jūras līča rietumu piekrastē tā būs +7..+11 grādi, prognozē sinoptiķi.

Tildes Jumis: Latvijā 56% uzņēmumu patlaban nevarētu nodrošināt e-rēķinu apriti

Latvijā 56% aptaujāto uzņēmumu norādījuši, ka no 18.aprīļa nevarētu nodrošināt e-rēķinu apriti, kā to ir noteikusi Eiropas Savienības (ES) direktīva par e-rēķinu ieviešanu valsts pārvaldes iepirkumu procedūrās, liecina programmatūras izstrādātāja Tilde grāmatvedības un uzņēmuma vadības sistēmas Tildes Jumis apkopotie dati.

Pērn pastniekus 19 reizes sakoduši nepieskatīti suņi(1)

Pērn agresīvu mājdzīvnieku dēļ cietuši 19 pastnieki, portālu Diena.lv informēja VAS Latvijas Pasts. Šajos gadījumos pārkāpti Ministru kabineta noteikumi, kas paredz - pastkastītēm jābūt ierīkotām drošā vietā, kas brīvi pieejama pastniekam.

Gaidāma siltākā nedēļa šogad

Tuvākajās dienās Latvijā būs saulains laiks un gaisa temperatūra pakāpsies līdz augstākajai atzīmei pēdējos sešos mēnešos, apstiprina jaunākās laika prognozes.

Svētdien dzēsti 87 kūlas ugunsgrēki

Svētdien Latvijā dzēsti 87 kūlas ugunsgrēki, kas ir par sešiem mazāk nekā sestdien, liecina Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta (VUGD) apkopotā informācija.

Pirmdien gaidāms mākoņains laiks

Pirmdien Latvijā, sākot no austrumiem, mākoņi daļēji aizklās debesis, dienvidaustrumu novados laiks apmāksies, prognozē sinoptiķi.

Atkal rosina otro privatizācijas vilni © DIENA(17)

Ar īpaši aicinātu ārvalstu ekspertu dalību un priekšlasījumiem pagājušās nedēļas piektdienā notika biržas Nasdaq Riga un a/s Prudentia organizēta diskusija Kā valsts uzņēmumu kotēšana biržā veicina ekonomisko izaugsmi?, kur galvenais akcents tika likts uz to, ka privātā kapitāla jeb investoru ienākšana valsts kapitālsabiedrībās veicināšot gan pašu uzņēmumu efektivitātes paaugstināšanos, gan arī valsts kopējās ekonomikas izaugsmi. Lai gan pasākuma rīkotāji šajā kontekstā ļoti pamanāmi izvairās lietot vārdu "privatizācija", tomēr teju visu ārvalstu ekspertu prezentācijās par privātā kapitāla piesaistes pozitīvajiem aspektiem pavīdēja tieši vārds "privatizācija".

LVRTC valdes nomaiņa saistīta ar iestrēgušu daudzmiljonu projektu(2)

Latvijas Valsts radio un televīzijas centra (LVRTC) valdes nomaiņa ir saistīta ar 50 miljonus eiro vērto platjoslas interneta projektu, kuram par Eiropas Savienības (ES) fondu finansējumu atbildīgā Centrālā finanšu un līgumu aģentūra (CFLA) apturējusi maksājumus, vēsta LTV raidījums De facto.