Laika ziņas
Šodien
Skaidrs

Ziņas

LR4 un sabiedrisko mediju portāla svešvalodu versijām nauda būs(7)

Koalīcija ir atradusi risinājumu, lai turpinātu Latvijas Radio 4 (LR4) un sabiedrisko mediju portāla Lsm.lv angļu un krievu valodas versiju darbību, ceturtdien pēc valdību veidojošo partiju 2019. gada budžetam veltītās ārkārtas sanāksmes žurnālistiem pavēstīja Ministru prezidents Krišjānis Kariņš (JV).

Brīvostas pārvaldē ieradušies KNAB darbinieki © DIENA(14)

Rīgas brīvostas pārvaldē ceturtdienas pēcpusdienā ieradušies Korupcijas novēršanas un apkarošanas biroja (KNAB) darbinieki, liecina Dienas rīcībā esošā neoficiālā informācija. Rīgas brīvostas pārvaldes pārstāve Inga Šabovica informāciju nedz noliedza, nedz apstiprināja, minot vien, ka "mums ir dažādas sadarbības vizītes ikdienas režīmā ar iestādēm, kurām ir tāds darbs, tiesības, un tas ir viņu pienākums veikt šīs darbības. Mēs sadarbībai ar šādām iestādēm esam atvērti un komunicējam".

Atkritumu dedzināšanas iecere strīdu krustugunīs © DIENA(18)

Biedrības Zaļā brīvība un Zero Waste Latvija portālā Manabalss.lv sākušas parakstu vākšanu iniciatīvai Par Latviju bez atkritumu dedzināšanas rūpnīcām, aicinot sabiedrību rīkoties, lai mainītu Latvijas pozīciju sarunās par Eiropas Savienības (ES) nākamajā daudzgadu budžetā līdzfinansējamām aktivitātēm no Kohēzijas fonda attiecībā uz sadzīves atkritumu sadedzināšanas iekārtām. Jāpiebilst gan, ka 19 dienu laikā, kopš iniciatīva ievietota portālā, no nepieciešamajiem 10 tūkstošiem parakstu tā pagaidām saņēmusi tikai 292 cilvēku atbalstu.

Ceturtdien būs nelieli nokrišņi

Ceturtdien Latvijā brīžiem gaidāmi nelieli nokrišņi - sniegs, valsts rietumu un centrālajā daļā arī lietus, prognozē sinoptiķi

Advokāte: Vilnītim nav uzrādītas nekādas apsūdzības(1)

Bijušais Korupcijas novēršanas un apkarošanas biroja priekšnieks Normunds Vilnītis ir bijis aizturēts un pēc divām diennaktīm atbrīvots. Tomēr ne viņš pats, ne viņa advokāte Alla Ignatjeva lietas detaļas plašāk nevēlējās atklāt. Vilnītis pēc vairākām dienām atkal ir sazvanāms, taču visus uzdotos jautājumus pār-adresēja savai advokātei, trešdien vēstīja LNT.

Tusks daļai Brexit atbalstītāju atvēl "īpašu vietu ellē" © DIENA(11)

Eiropadomes prezidents Donalds Tusks izteicies, ka tiem, kuri aģitējuši par Lielbritānijas izstāšanos no Eiropas Savienības (ES) jeb tā dēvēto Brexit, bet kuriem pašiem nav bijis skaidra plāna, kā šo izstāšanos droši un pieņemamā veidā realizēt, ir atvēlēta "īpaša vieta ellē", vēsta BBC.

Vējonis: Sabiedrība sagaida pārmaiņas tiesu sistēmā(8)

Sabiedrība šobrīd sagaida pārmaiņas tiesu sistēmā un skaidrus signālus, ka tiesiskums un taisnīga tiesa nav tikai tukši vārdi, pieņemot tiesneša Viktora Makuceviča svinīgo solījumu Rīgas pilī, sacīja Valsts prezidents Raimonds Vējonis.

Pētījums: Latvijā 56% iedzīvotāju šķiro atkritumus(3)

Latvijā ar atkritumu šķirošanu nodarbojas 56% aptaujāto iedzīvotāju, liecina vides apsaimniekošanas uzņēmumu grupas Eco Baltia grupa ietilpstošā uzņēmuma Latvijas Zaļais punkts pētījums Cik zaļi dzīvo Latvijas iedzīvotāji?.