Laika ziņas
Šodien
Skaidrs

Ziņas

Mājokļa jautājums ir primārs © DIENA(4)

Demogrāfijas lietu centrs (DLC) par vienu no šī gada galvenajām prioritātēm ir noteicis atbalsta pasākumu un pakalpojumu pilnveidošanu ģimenēm ar bērniem. Ministru prezidenta padomnieks demogrāfijas jautājumos, DLC vadītājs Imants Parādnieks (VL-TB/LNNK) uzsver, ka svarīgākais ir jautājums par mājokļa pieejamību daudzbērnu ģimenēm, kas būtu jāīsteno tuvākajā laikā.

Prezidents izsludinājis 2019. gada budžetu(1)

Valsts prezidents Raimonds Vējonis izsludinājis likumu Par valsts budžetu 2019.gadam un to pavadošos likumus, liecina paziņojums oficiālajā izdevumā Latvijas Vēstnesis, kas šodien iznācis divos laidienos.

FM līdz 3,2% paaugstina IKP pieauguma prognozi

Finanšu ministrija paaugstinājusi Latvijas iekšzemes kopprodukta (IKP) pieauguma prognozi šim gadam par 0,2 procentpunktiem - līdz 3,2%, liecina ministrijas izstrādātais Latvijas Stabilitātes programmas projekts 2019.-2022.gadam.

VBTAI aicina uzmanīties no inspekcijas viltus pārstāvjiem

Valsts bērnu tiesību aizsardzības inspekcijas (VBTAI) rīcībā nonākusi informācija par vairākiem gadījumiem, kad pie kādas ģimenes Saldus novadā ieradušās personas, kas, uzdodoties par inspekcijas darbiniekiem, vēlējušās veikt ģimenes dzīves apstākļu pārbaudi, informē VBTAI.

Latvija atbalsta Brexit pagarinājumu līdz 31.oktobrim(4)

Sakārtota vienošanās par Lielbritānijas izstāšanos no Eiropas Savienības (ES) turpmāk starp abām pusēm ļautu vienkāršāk veidot gan politiskās, gan tirdzniecības attiecības, aģentūrai LETA sacīja Ārlietu ministrijas (ĀM) parlamentārā sekretāre Zanda Kalniņa-Lukaševica (JV).

Ietekmīgā NBS amatā gaidāma rotācija(4)

Valdība otrdien, 16. aprīlī, lems par brigādes ģenerāļa Imanta Ziediņa iecelšanu Nacionālo bruņoto spēku Apvienotā štāba priekšnieka amatā no 12. jūnija, liecina valdības darba kārtība. Kopš 2017. gada februāra Apvienotā štāba priekšnieka amata pienākumus pilda ģenerālmajors Ivo Mogiļnijs.

2020.gada fiskālā telpa ir mīnus 11,9 miljoni eiro

Nākamā gada Latvijas valsts budžeta fiskālā telpa patlaban tiek prognozēta negatīva 11,9 miljonu eiro apmērā, liecina Finanšu ministrijas (FM) sagatavotā un izskatīšanai Ministru kabinetā iesniegtā Latvijas Stabilitātes programma 2019.-2022.gadam.

Aizturēto VP darbinieku Rumpu neapcietinās(1)

Iekšējās drošības birojs (IDB) piemērojis ar brīvības atņemšanu nesaistītus drošības līdzekļus krāpšanā aizdomās turētajiem Valsts policijas (VP) Transporta remonta, apgādes un ekspluatācijas nodaļas priekšniekam Mārim Rumpam un šīs nodaļas sektora vadītājam, noskaidroja aģentūra LETA.

Tuvākajās dienās šoferiem jāuzmanās - uz ceļiem iespējams apledojums(4)

Latvijas valsts ceļu pārstāvji informē, ka atbilstoši meteorologu prognozēm, turpmākajās dienās šonedēļ gaisa temperatūra nakts un rīta stundās daudzviet var noslīdēt zem nulle grādiem, bet dienā ir iespējams slapjš sniegs un autoceļi var kļūt slideni. No rītiem uz autoceļiem var veidoties apledojums, arī slapjais sniegs un lietus samazinās riepu saķeri ar ceļa virsmu.

Zakatistovam draud apsūdzība krāpšanā; viņš vainu noliedz(27)

Korupcijas novēršanas un apkarošanas birojs (KNAB) lūdzis prokuratūrai par krāpšanu lielā apmērā apsūdzēt Saeimas deputātu Ati Zakatistovu (KPV LV) un uzņēmēju Viesturu Tamužu, liecina aģentūras LETA rīcībā esošā informācija. Zakatistovs savu vainu noliedz.

Ceturtdiena solās būt vēsa

Ceturtdien Latvijā būs dzestrs laiks un valsts lielākajā daļā starp mākoņiem uzspīdēs saule, prognozē sinoptiķi.