Laika ziņas
Šodien
Skaidrs

Ziņas

Atrasts Jēkabpilī sestdien pazudušais zēns(2)

Valsts policijas Zemgales reģiona pārvaldes Jēkabpils iecirknis vēsta, ka sveiks un vesels atrasts 2009.gadā dzimušais Nikita Dmitrijevs, kurš 13.aprīlī ap pulksten 14 izgāja no savas dzīvesvietas Jēkabpilī, Draudzības alejā, un līdz šim brīdim nebija atgriezies, kā arī nebija zināma zēna atrašanās vieta.

Naktī bijis -6 grādu sals; svētdien sauss laiks

Svētdienas saullēktā gaisa temperatūra Latvijā pazeminājusies līdz +2..-4 grādiem, bet Vidzemes augstienē un Daugavpils novērojumu stacijā reģistrēts sešu grādu sals, liecina meteoroloģiskā informācija. Savukārt svētdien Latvijā saglabāsies sauss laiks, mākoņu daudzums būs mainīgs.

Šogad dramatiski pieaudzis kūlas ugunsgrēku skaits(8)

Šogad salīdzinājumā ar pagājušo gadu Latvijā teju uz pusi palielinājies kūlas ugunsgrēku skaits - ja 2018.gadā līdz 13.aprīlim ugunsdzēsēji bija dzēsuši 931 ugunsgrēku, tad šogad to skaits jau sasniedzis 1755.

Iecavas novadā dzīvojamās mājas ugunsgrēkā cietis cilvēks

Piektdien no rīta Iecavas novadā degusi dzīvojamā māja un negadījumā cietis viens cilvēks, aģentūru LETA informēja Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta (VUGD) Prevencijas un sabiedrības informēšanas nodaļas pārstāve Inta Palkavniece.

Audzis Vējoņa atalgojums un uzkrājumi(20)

Pagājušajā gadā Valsts prezidenta Raimonda Vējoņa atalgojums kopumā audzis par 6454 eiro, bet uzkrājumi - par 5000 eiro, liecina viņa iesniegtā valsts amatpersonas deklarācija par 2018.gadu.

Tele2 nodrošina ātrāko mobilo internetu Latvijā

Sabiedrisko pakalpojumu regulēšanas komisijas (SPRK) oficiālie mērījumu dati* liecina, ka jau trešo gadu pēc kārtas mobilo sakaru operators Tele2 nodrošina saviem klientiem ātrāko mobilā interneta lejupielādes ātrumu Latvijā: vidējais ātrums sasniedz 45,86 Mbit/s, portālu Diena informē uzņēmuma pārstāvji. Tele2 starp visiem operatoriem sasniedzis arī vislielāko pieslēguma ātrumu – tas bijis 123,85 Mbit/s.

Kaimiņš: Pārsteigumi no NEPLP birst kā no "pārpilnības raga"(21)

Pārsteigumi no Nacionālās elektronisko plašsaziņas līdzekļu padomes (NEPLP) birst kā no "pārpilnības raga", vērtējot NEPLP locekles Guntas Līdakas lēmumu atkāpties no amata, aģentūrai LETA pauda Saeimas Cilvēktiesību un sabiedrisko lietu komisijas priekšsēdētājs Artuss Kaimiņš (KPV LV).