Laika ziņas
Šodien
Viegls lietus

Cits

Laikraksts: Lībijā karo Krievijas algotņi(30)

Pēdējā pusotra mēneša laikā Lībijā ieradušies aptuveni 200 algotņi no Krievijas, arī vairāki pieredzējuši snaiperi, atsaucoties uz saviem avotiem, otrdien ziņoja laikraksts The New York Times.

Ķīnas prezidents pauž atbalstu Honkongas līderei Lamai

Ķīnas prezidents Sji Dzjiņpins apliecinājis ticību Honkongas līderei Kerijai Lamai, ar kuru pirmdien ticies Šanhajā. Abu tikšanās seko baumām, ka Pekina gatavojas atlaist Lamu, kas nav spējusi iegrožot Honkongā notiekošos protestus.

Indijas galvaspilsēta cīnās ar smagu gaisa piesārņojumu © DIENA(1)

Indijas galvaspilsētā Deli ir ieviesti ārkārtas pasākumi saistībā ar smagu gaisa piesārņojumu, kas apdraud miljoniem cilvēku. Līdz 15. novembrim spēkā būs noteikums, ka privātais autotransports ar pāra un nepāra numurzīmēm varēs izbraukt ielās tikai atsevišķās dienās. Eksperti gan norāda, ka transportlīdzekļi ir tikai viens no faktoriem gandrīz necaurredzamajam smogam, kas jau aptuveni nedēļu ir nosēdies virs Deli. Gaisa piesārņojumu varētu izkliedēt spēcīgs lietus, kas šajā nedēļā sasniegšot pilsētu.

Policija Honkongā pret demonstrantu tūkstošiem lieto asaru gāzi(3)

Honkongā demokrātijas atbalstītāju protestiem turpinoties jau teju piecus mēnešus, policija sestdien lika lietā asaru gāzi un ūdens lielgabalu pret tūkstošiem maskās tērptu protestētāju, kas bijušajai Lielbritānijas kolonijai pieprasīja pilnvērtīgu autonomiju.

Īlons Masks paziņo par aiziešanu no Twitter(2)

ASV elektrisko automašīnu ražošanas uzņēmuma Tesla Motors vadītājs Īlons Masks piektdien Twitter paziņoja, ka viņš atvienojas no šīs mikroblogošanas platformas, dodot priekšroku ziņu un diskusiju platformai Reddit.