Laika ziņas
Šodien
Skaidrs

Cits

Erdogans tuvākajā laikā plāno izmaiņas valdībā

Turcijas prezidents Redžeps Tajips Erdogans tuvāko dienu laikā veiks izmaiņas valdības sastāvā, raidorganizācijai NTV otrdien pavēstījis valdošās Taisnīguma un attīstības partijas (AKP) vadītāja vietnieks Mahirs Inals, apstiprinot mediju nesenās spekulācijas par iespējamām pārbīdēm kabinetā.

Cer uz politisko stabilitāti Knesetā © DIENA(2)

Otrdien Izraēlas iedzīvotājiem jau ceturto reizi divu gadu laikā būs jādodas pie vēlēšanu urnām, lai balsotu par nākamo parlamentu ar cerībām, ka tiks pārrauta ieilgusī politiskā krīze. Tomēr, kā liecina pēdējo aptauju dati, Izraēlas iedzīvotāju vidū valda plaša politiskā sašķeltība un nedz ilggadējā premjera Benjamina Netanjahu partija un sabiedrotie, nedz opozīcija nav izvirzījusies pārliecinošā vadībā.

Ķīna piemēro atbildes sankcijas ES

Reaģējot uz sankcijām, ko Eiropas Savienība (ES) piemērojusi Ķīnas amatpersonām saistībā ar represijām pret uiguru minoritāti, Ķīna pirmdien iekļāvusi "melnajā sarakstā" desmit ES pilsoņus un četras iestādes.

Zemākais punkts ASV un Krievijas attiecībās © DIENA(9)

Krievija uzskata, ka pēc ASV prezidenta Džo Baidena intervijas, kurā viņš Vladimiru Putinu nosauca par ''slepkavu'', abu lielvaru attiecības ir nonākušas strupceļā. Krievijas politiķi vaino Baidenu ''diplomātiskā cūcībā'' un apgalvo, ka ASV līderis sirgst ar vecuma izraisītu demenci.