Laika ziņas
Šodien
Apmācies

Cits

Kokam internetā tiek vairāk mīlestības nekā Bīberam un Dženerei © DIENA

Apģērbu un aksesuāru zīmols TenTree savā Instagram kontā publicēja bildi, kurā redzams koka stādiņš ar tekstu: "Divreiz pieskaries ekrānam, lai iestādītu koku". Dažu dienu laikā šī bilde ir ar patīk atzīmēta jau 14,5 miljonus reižu un pašlaik ir piektā visu laiku laikotākā bilde Instagram platformā, apsteidzot gan Džastina Bībera saderināšanās bildi ar Hailiju Baldvinu, gan pazīstamās modeles Kailijas Dženeres bildes.

ASV musulmaņu aktīvisti kļūdaini apsūdz Šrilankas terora aktu lietā © DIENA(1)

Šrilankas policijai nācās atvainoties ASV pilsonei Amarai Madžīdai - likumsargi viņu kļūdaini identificējuši kā vienu no aizdomās turētajām personām saistībā ar svētdien notikušajiem sprādzieniem dievnamos un viesnīcās. Madžīda, kas ir fotogrāfe un grāmatas Ārzemnieki autore, ir pazīstama musulmaņu tiesību aktīviste ASV, kas cīnās pret stereotipiem par islāmu, raksta BBC.

Daimler neziņā, kur Kims dabūjis limuzīnus(14)

Vācijas autobūves koncerns Daimler, kas ražo Ziemeļkorejas līdera Kima Čen Una izmantotos bruņotos limuzīnus, paziņojis, ka tam nav nekādu ideju, kā viņš tos dabūjis, un kompānijai nav darījumu ar Ziemeļkoreju.

Duterte draud pieteikt Kanādai karu atkritumu dēļ © DIENA(1)

Pretrunīgi vērtētais Filipīnu prezidents Rodrigo Duterte, kurš visai regulāri izpelnās starptautisku uzmanību savu izteikumu dēļ, kārtējo reizi apliecinājis spēju nonākt pasaules lielāko mediju ziņu virsrakstos. CNN vēsta, ka šoreiz Duterte piedraudējis, ka pieteiks karu Kanādai, ja tā nesavāks atkritumus, ko Kanādā bāzēta kompānija pirms vairākiem gadiem aizgādāja uz Filipīnām it kā pārstrādes nolūkos.

ASV jauna konfrontācija ar partneriem Irānas dēļ © DIENA(4)

ASV administrācijas lēmums ciešāk pievilkt skrūves Irānai, mēģinot panākt, lai citas valstis pārtrauc Irānas naftas importu, jau izraisījis atsevišķu ASV partnervalstu neapmierinātību un Irānas draudus slēgt kuģošanai nozīmīgo Hormuza šaurumu, kas savieno Omānas līci ar Persijas līci

Kazahstānas valdošā partija izvirza Tokajevu par prezidenta amata kandidātu(1)

Nursultans Nazarbajevs, kurš martā atkāpās no Kazahstānas prezidenta amata, otrdien atbalstīja pašreizējā valsts galvas Kasima Žomarta Tokajeva izvirzīšanu par valdošās partijas Nur Otan kandidātu jūnijā gaidāmajās prezidenta vēlēšanās, un partijas kongress viņa priekšlikumu atbalstīja.