Laika ziņas
Šodien
Skaidrs
Rīgā -1 °C
Skaidrs
Svētdiena, 5. aprīlis
Vidaga, Aivija, Vija

Cits

Lufthansa aprīlī atcels 23 000 lidojumu

Vācijas aviokompānija Lufthansa trešdien paziņoja, ka visas grupas ietvaros aprīlī atcels 23 000 lidojumu jeb 50% no visiem paredzētajiem reisiem jaunā koronavīrusa arvien straujākas izplatīšanās dēļ.

Taizeme pārstāj izsniegt vīzas iebraucējiem

Lai ierobežotu koronavīrusa izraisītās slimības Covid-19 izplatību, Taizeme apturējusi vīzu izsniegšanu to ārvalstu pilsoņiem, kuriem bija tiesības saņemt vīzas, ierodoties Taizemē.

Sji vizītē Uhaņā signalizē par vīrusa atkāpšanos © DIENA(4)

Kamēr jaunais koronavīruss Covid-19 nu konstatēts visā Eiropas Savienībā un Itālija izsludina karantīnu visā valstī, Ķīnas prezidents Sji Dzjiņpins otrdien devās uz slimības izcelsmes pilsētu, lai pasvītrotu veiksmīgo vīrusa izplatības apturēšanu. Šī ir prezidenta pirmā vizīte Uhaņā kopš epidēmijas sākuma.

Wizz Air uz laiku pārtrauc lidojumus uz Itāliju un Izraēlu(2)

Saistībā ar jaunā koronavīrusa izraisītās slimības Covid-19 izplatību Ungārijas zemo cenu lidsabiedrība Wizz Air no otrdienas līdz 3.aprīlim pārtrauc lidojumus visos Itālijas maršrutos, bet no 12.marta tiks pārtraukti lidojumi uz Izraēlu, informēja lidsabiedrības pārstāvji.

Seula: Ziemeļkoreja izšāvusi vairākas raķetes(1)

Ar kodolieročiem bruņotā Ziemeļkoreja pirmdien izšāvusi vairākas, kā norāda Japāna, ballistiskās raķetes, un tas noticis nedēļu pēc tam, kad Phenjana jau veica līdzīgus bruņojuma izmēģinājumus.

Meli par Covid-19 izraisa digitālās vides infodēmiju © DIENA(10)

Bažas par jaunā koronavīrusa Covid-19 izplatību veicinājušas arī neskaitāmu viltus ziņu rašanos. Tiek melots gan par tā izcelsmi, gan profilakses veidiem, gan ārstēšanos. Pasaules veselības organizācija (PVO), runājot par šīm maldu ziņām, izmanto terminu "infodēmija", jo nepatiesā informācija sociālajos medijos izplatās kā vīruss, pārlecot no cilvēka uz cilvēku, un atsevišķos gadījumos arī apdraud viņu veselību.

Brazīlija atsauc visus diplomātus no Venecuēlas(1)

Brazīlija ir atsaukusi visus savus diplomātus un ārlietu dienesta darbiniekus no Venecuēlas, kā arī aicinājusi Venecuēlas prezidenta Nikolasa Maduro valdību šādi rīkoties ar saviem pārstāvjiem Brazīlijā, ceturtdien pavēstīja ziņu avots Brazīlijas valdībā.