Laika ziņas
Šodien
Migla
Trešdiena, 1. februāris
Indars, Indra, Brigita, Indris

Eiropa

Philips likvidēs vēl 6000 darbavietu

Nīderlandes veselības tehnoloģiju kompānija Philips pirmdien paziņoja, ka pasaulē likvidēs vēl 6000 darbavietu, ņemot vērā jaunus zaudējumus, ko radījusi defektīvu miega respiratoru atsaukšana.

Uzsver Latvijas un Slovākijas stingro atbalstu Ukrainai

Latvija un Slovākija ir līdzīgi domājoši partneri, un abas valstis arī sniedz stingru atbalstu Ukrainai, šodien tiekoties ar Slovākijas vēstnieku Latvijā Ladislavu Babčanu, sacīja Saeimas priekšsēdētājs Edvards Smiltēns (AS).

Zelenska biroja padomnieks: SOK veicina karu

Ukrainas prezidenta biroja padomnieks Mihailo Podoļaks pirmdien apsūdzējis Starptautisko Olimpisko komiteju (SOK), ka ar ieceri atrast iespējas Krievijas sportistiem atgriezties starptautisko sacensību apritē tā veicina karu Ukrainā.

Putins draudējis Džonsonam ar raķetes triecienu

Krievijas prezidents Vladimirs Putins pagājušā gada februārī neilgi pirms Krievijas atkārtotā iebrukuma Ukrainā telefonsarunā ar toreizējo Lielbritānijas premjerministru Borisu Džonsonu draudējis viņam ar raķetes triecienu.

Bloomberg: ES rosina jaunas sankcijas pret Baltkrieviju

Eiropas Savienība (ES) ierosinājusi plašu sankciju virkni pret Baltkrieviju, šādi turpinot vērsties pret autoritāro Minskas režīmu par tā atbalstu Krievijas karam pret Ukrainu, noskaidrojis medijs Bloomberg.

Polija piegādās Ukrainai 60 tankus PT-91

Polija piegādās Ukrainai arī 60 tankus PT-91 Twardy kopā ar 14 tankiem Leopard 2, par ko tika ziņots jau iepriekš, piektdien pavēstīja Ukrainas prezidenta biroja vadītājs Andrijs Jermaks.

Londona: Krievi melo par panākumiem pie Orihivas un Vuhledaras

Krievijas armijas vienības, šķiet, veikušas lokālus, izmēģinājuma uzbrukumus pie Orihivas un Vuhledaras, bet ir mazticams, ka Krievija patiešām guvusi kādus būtiskus panākumus, jaunākajā ziņojumā norāda Lielbritānijas militārais izlūkdienests.