Laika ziņas
Šodien
Viegls lietus

Eiropa

Getvikas lidosta atsākusi darbu

Lai gan ziņas, ka virs lidlauka atkal pamanīts bezpilota lidaparāts, apstiprinājušās, Londonas Getvikas lidosta piektdienas vakarā atsākusi savu darbību.

Drona dēļ atkal apturēti lidojumi no Getvikas

Neilgi pēc lidojumu atsākšanas no divas dienas paralizētās Londonas Getvikas lidostas tie atkal apturēti, jo virs lidlauka atkal pamanīts bezpilota lidaparāts, piektdien paziņojusi lidostas pārstāve.

Vīnes centrā sašauti divi cilvēki(2)

Apšaudē Vīnes vēsturiskajā centrā piektdien viens cilvēks nogalināts, bet otrs guvis smagus ievainojumus, aģentūrai AFP pavēstījuši ātrās palīdzības darbinieki.

Francija: Starptautiskajai koalīcijai Sīrijā darbs ir jāpabeidz(2)

Operācijai pret džihādistu grupējumu "Islāma valsts" izveidotajai starptautiskajai koalīcijai Sīrijā ir "darbs, kas jāpabeidz", neraugoties uz ASV prezidenta Donalda Trampa lēmumu atvilkt ASV karaspēku no Sīrijas, piektdien sacīja Francijas aizsardzības ministre Floransa Parlī.

Briselei ir rīcības plāns bezvienošanās Brexit © DIENA(1)

Līdz Apvienotās Karalistes aiziešanai no Eiropas Savienības (ES) ir atlikušas tikai 99 dienas, bet arvien lielāka ir bezvienošanās Brexit iespējamība. Brisele ir skaidri pateikusi, ka nepārskatīs ar britu premjerministri Terēzu Meju panākto šķiršanās vienošanos, kam nav vairākuma atbalsta karalistes parlamentā. Pagājušajā nedēļā atliktais balsojums par Brexit vienošanos tagad ir paredzēts janvārī, bet, tā kā T. Mejai nav lielu cerību panākt piekāpšanos no ES, ir grūti sagaidīt arī pozitīvu likumdevēju balsojumu.