Laika ziņas
Šodien
Daļēji apmācies
Rīgā -2 °C
Daļēji apmācies
Piektdiena, 3. februāris
Vida, Ida, Aīda

Eiropa

Uz Norvēģiju aizbēgušais Vagner komandieris aizturēts

Krievijas algotņu formējuma Vagner bijušais nodaļas komandieris Andrejs Medvedevs, kurš pirms desmit dienām aizbēga no Krievijas uz Norvēģiju un tur pieprasīja politisko patvērumu, aizturēts par imigrācijas likuma pārkāpšanu, pirmdien paziņojusi Norvēģijas policija.

ES piemēro jaunas sankcijas Irānai

Saistībā ar protestu apspiešanu Eiropas Savienība (ES) pirmdien piemērojusi sankcijas vēl 37 Irānas amatpersonām un iestādēm, paziņojušas ES amatpersonas.

Spotify likvidēs 6% darbavietu

Zviedrijas mūzikas straumēšanas gigants Spotify pirmdien paziņoja, ka likvidēs aptuveni 600 darbavietas jeb 6% no kopējā darbavietu skaita, tam kļūstot par kārtējo tehnoloģiju uzņēmumu, kas īstenos restrukturizāciju.

Starpziņojums: Prāmis Estonia nedrīkstēja iet jūrā

Igaunijas, Somijas un Zviedrijas izmeklētāji publicējuši starpziņojumu par Baltijas jūrā nogrimušo prāmi Estonia, kurā secinājuši, ka tas nedrīkstēja doties jūrā, jo nebija kuģošanai piemērotā stāvoklī.

Igaunija izraidīs Krievijas vēstnieku

Tā kā Krievija ir izraidījusi Igaunijas vēstnieku, arī Igaunijas pieprasīs, lai Krievijas vēstnieks atstātu Igauniju, pirmdien paziņoja Igaunijas ārlietu ministrs Urmass Reinsalu.