Laika ziņas
Šodien
Daļēji apmācies

Eiropa

Ryanair varētu slēgt Frankfurtes bāzi

Īrijas zemo cenu lidsabiedrība Ryanair Vācijā plāno slēgt savu bāzi Frankfurtes-Hānas lidostā un varētu tikt slēgtas arī bāzes citās valsts lidostās, jo Vācijas piloti noraidījuši ierosināto algu samazināšanu, liecina atklātībā nonākusi informācija.

Panākta vienošanās par pamieru Ukrainas austrumos(5)

Trīspusējās kontaktgrupas sēdē, kas notikusi videoformātā, panākta vienošanās par pilnīgu un visaptverošu pamieru Ukrainas austrumos, sākot no pirmdienas, 27.jūlija, trešdienas vakarā pavēstīja Ukrainas prezidenta Volodimira Zelenska preses dienests.

Ziņojums: Lielbritānija – Krievijas ietekmes mērķis © DIENA(8)

Lielbritānijas parlamenta Izlūkošanas un drošības komitejas publiskotajā ziņojumā konstatēts, ka Krievija ar iejaukšanos britu vēlēšanu un referendumu procesos radījusi draudus Apvienotajai Karalistei. Lielbritānija kļuvusi par vienu no galvenajiem Krievijas ietekmes mērķiem rietumos. Konstatēts, ka Krievija centusies ietekmēt kampaņu un referendumu par Skotijas neatkarību 2014. gadā, taču britu valdība neesot to izvērtējusi.

Marks&Spencer likvidēs līdz 950 darbavietām

Lielbritānijas mazumtirgotājs Marks&Spencer pirmdien paziņoja, ka varētu likvidēt līdz pat 950 vadīšanas un administrēšanas darbavietas, ņemot vērā koronavīrusa pandēmijas izraisīto ienākumu kritumu.