Laika ziņas
Šodien
Skaidrs
Rīgā -1 °C
Skaidrs
Pirmdiena, 4. marts
Alise, Auce, Enija

Eiropa

Lielbritānija pagarina brīvo tirdzniecību ar Ukrainu līdz 2029.gadam

Lielbritānijas valdība ceturtdien paziņoja, ka turpinās nepiemērot muitas nodevas gandrīz visu Ukrainas preču importam līdz 2029.gadam, turpinot nodrošināt valstij labvēlīgus tirdzniecības nosacījumus pēc Krievijas atkārtotā iebrukuma, atsaucoties uz Reuters, vēsta UNN.

Baltais nams: Ukraiņu karavīri spiesti rūpīgi sadalīt munīciju

Ukraiņu karavīri spiesti rūpīgi sadalīt munīciju, kas iet uz beigām, savukārt krievi izmanto radušos situāciju, lai vairāk uzbruktu ukraiņu pozīcijām un mierīgajām pilsētām, sacīja Baltā nama Nacionālās drošības padomes koordinators Džons Kērbijs.

Carlsberg pērn cietis 5,4 miljardu eiro zaudējumus

Dānijas alus ražošanas koncerns Carlsberg pērn strādājis ar 40,8 miljardu kronu (5,4 miljardi eiro) zaudējumiem, salīdzinot ar 1,06 miljardu kronu zaudējumiem gadu iepriekš, teikts trešdien publiskotajā uzņēmuma paziņojumā.

Pērn sarukuši Spotify zaudējumi

Zviedrijas mūzikas straumēšanas giganta Spotify pmatdarbības zaudējumi pērn samazinājušies līdz 446 miljoniem eiro, salīdzinot ar 659 miljoniem eiro gadu iepriekš, teikts otrdien publiskotajā kompānijas paziņojumā.

Asās debatēs EP pauž bažas par vairākiem Krievijas ietekmes aģentiem

Otrdienas vakarā Eiropas Parlamentā (EP), piedaloties Eiropas Komisijas (EK) un Eiropadomes pārstāvjiem, notika debates par tā dēvēto "Rašageitu" un Krievijas iejaukšanos demokrātiskajos procesos Eiropas Savienībā (ES), ko izraisījušas apsūdzības EP deputātei Tatjanai Ždanokai par sadarbību ar Krievijas izlūkdienestiem.