Laika ziņas
Šodien
Daļēji saulains

Eiropa

Starptautiskā operācijā pret narkotiku un cilvēku tirdzniecību Lietuvā un Īrijā aizturēti 18 cilvēki

Plašā starptautiskā policijas operācijā pret narkotisko vielu un cilvēku tirdzniecību un naudas atmazgāšanu aizturēti 18 cilvēki, tai skaitā desmit cilvēki Lietuvā, ceturtdien paziņojusi Klaipēdas apriņķa policija. Savukārt Īrijā saskaņā ar Eiropas aresta orderiem aizturēti astoņi lietuvieši, kas šobrīd atrodas apcietinājumā. Par drošības līdzekļiem citiem aizturētajiem lems tiesa.

Parīzē masku valkāšana būs obligāta

Francijas premjerministrs Žans Kastekss ceturtdien pavēstīja, ka sejas masku valkāšana būs obligāta visā Parīzē, vienlaikus paužot bažas par koronavīrusa izplatīšanās tendencēm valstī.

Dombrovskim uz laiku uztic ES tirdzniecības komisāra pienākumus(11)

Eiropas Komisijas (EK) priekšsēdētājas izpildvietnieks jautājumos par ekonomiku cilvēku labā Valdis Dombrovskis (JV) uzņemsies arī tirdzniecības komisāra pienākumus līdz brīdim, kad tiks atrasts aizvietotājs Filam Hoganam, kurš pēc pārmetumiem par Īrijā Covid-19 krīzes dēļ noteikto ierobežojumu pārkāpšanu trešdien atkāpās no tirdzniecības komisāra amata, ceturtdien paziņoja EK prezidente Urzula fon der Leiena.

ES aptur apmācību misijas Mali(2)

Ņemot vērā situāciju, kas Mali izveidojusies pēc pagājušās nedēļas armijas apvērsuma, Eiropas Savienība (ES) aptur savas apmācību misijas šajā Rietumāfrikas valstī, trešdien pavēstīja amatpersonas.

Horvātijā rekordliels jaunu Covid-19 gadījumu skaits

Horvātijā aizvadītās diennakts laikā konstatēti 358 jauni gadījumi, kad notikusi inficēšanās ar Covid-19, un tas valstī ir augstākais jauno inficēšanās gadījumu skaits 24 stundu nogrieznī kopš epidēmijas sākumā.