Laika ziņas
Šodien
Skaidrs

Eiropa

Policisti Briselē izdzenā viltus koncerta dalībniekus

Policisti uz zirgiem un ar ūdens lielgabala palīdzību piektdien Briseles parkā izdzenājuši vairāku tūkstošu cilvēku lielu pūli, kuri bija pulcējušies uz sociālajos medijos izsludinātu neīstu koncertu, kas bija 1.aprīļa joks.

Makrons karantīnas režīmu attiecina uz visu valsti

Francijas prezidents Emanuels Makrons trešdien paziņojis, ka Covid-19 pandēmijas apkarošanas nolūkā ieviestais ierobežotais karantīnas režīms, kas šobrīd ir spēkā Parīzē un dažos citos reģionos, tiek attiecināts uz visu valsti.

Igaunijā inficēšanās ar koronavīrusu atklāta vēl 1009 cilvēkiem; Lietuvā - 853

Igaunijā aizvadītajā diennaktī inficēšanās ar jauno koronavīrusu atklāta vēl 1009 cilvēkiem, bet ar vīrusa izraisīto slimību Covid-19 miruši seši cilvēki, trešdien paziņojis Veselības departaments. Tikmēr Lietuvā inficēšanās ar jauno koronavīrusu apstiprināta vēl 853 cilvēkiem, bet ar vīrusa izraisīto slimību Covid-19 miruši septiņi cilvēki, trešdien paziņojis Statistikas departaments.

Lukašenko nosaka Rietumiem atbildes sankcijas

Baltkrievijas autoritārais līderis Aleksandrs Lukašenko otrdien parakstījis rīkojumu par atbildes sankciju noteikšanu rietumvalstīm, nosakot, ka Baltkrievijā būs aizliegts ievest atsevišķu kategoriju preces, kā arī importēt pakalpojumus.