Laika ziņas
Šodien
Sniega pārslas
Rīgā -1 °C
Sniega pārslas
Pirmdiena, 30. marts
Nanija, Ilgmārs

Eiropa

Sāk tiesāt lidmašīnas notriekšanā apsūdzētos © DIENA(19)

Vismaz gadu varētu ilgt vakar netālu no Amsterdamas Nīderlandē sāktā tiesas prāva, kurā tiks izvērtēta četru apsūdzēto vaina viņiem inkriminētajā saistībā ar aviokompānijas Malaysia Airlines reisa MH17 pasažieru lidmašīnas notriekšanu virs Austrumukrainas 2014. gadā, kurā dzīvību zaudēja 298 cilvēki. Visticamāk, ka neviens no apsūdzētajiem klātienē nestāsies tiesas priekšā un neliecinās arī, bet izmantos videosaiti.

Dumpī cietumā Itālijas ziemeļos seši bojāgājušie

Saistībā ar koronavīrusa epidēmiju noteikto ierobežojumu dēļ cietumā Itālijas ziemeļos izcēlies dumpis, kā rezultātā miruši seši ieslodzītie un vairāki citi tikuši ievainoti, atsaucoties uz cietuma administrāciju, pirmdien ziņo vietējie mediji.

Iran Air aptur visus lidojumus uz galamērķiem Eiropā

Irānas nacionālā lidsabiedrība Iran Air svētdien paziņojusi, ka uz nenoteiktu laiku aptur visus lidojumus uz galamērķiem Eiropā, vēsta ziņu aģentūra IRNA, atsaucoties uz Civilās aviācijas organizācijas sniegto informāciju.

Tiesa Krimā piespriež Jehovas lieciniekam sešus gadus cietumā(1)

Tiesa Krievijas anektētajā Krimas pussalā Jehovas liecinieku reliģiskās organizācijas loceklim par "ekstrēmismu" piespriedusi sešus gadus cietumā, ceturtdien pavēstīja organizācija, Krievijas varasiestādēm turpinot represijas pret šo kustību, kuras centrs atrodas ASV.