Laika ziņas
Šodien
Daļēji saulains

Eiropa

Tihanovska aicina krievus neticēt propagandai(10)

Baltkrievijas opozīcijas prezidenta amata kandidāte Svetlana Tihanovska trešdien aicinājusi krievus neticēt propagandai, kas mēģina saindēt attiecības starp abām tautām, un izteica pateicību tiem, kas atbalsta baltkrievu cīņu par brīvību.

Anglijā tiek pastiprināti Covid-19 dēļ noteiktie ierobežojumi

Anglijā tiek pastiprināti Covid-19 dēļ noteiktie sabiedriskas pulcēšanās ierobežojumi, pastāvot bažām par inficēšanās gadījumu skaita straujāku palielināšanos, sevišķi jauniešu vidū, otrdien paziņoja Lielbritānijas premjerministrs Boriss Džonsons.

Protesti Baltkrievijā nerimst arī pēc mēneša © DIENA(7)

Par spīti varasiestāžu represijām pret protestētājiem, opozīcijas līderu vajāšanai, piespiežot pamest valsti, un opozīcijas kustības sadrumstalotībai, masu protesti Baltkrievijā pret oficiālajiem prezidenta vēlēšanu rezultātiem un prezidenta amatā atrodošos Aleksandru Lukašenko nav rimuši nu jau veselu mēnesi. Tie sākās jau uzreiz pēc tam, kad parādījās oficiālā informācija, ka par pārliecinošu uzvarētāju 9. augustā notikušajās vēlēšanās tiks atzīts Lukašenko.

Briti atsāk izskatīt Asanža izdošanu ASV © DIENA(6)

Šonedēļ Londonā atsākusies tiesas prāva, kurā tiek skatīts jautājums par WikiLeaks dibinātāja Džūljena Asanža izdošanu tiesāšanai ASV. Amerikāņi vēlas Asanžu tiesāt par 2010. gadā ar militārajām darbībām Irākā un Afganistānā saistītu dokumentu publicēšanu. Tikmēr viņa aizstāvji apgalvo, ka ASV tiesa nebūs godīga un pats hakeris izmisumā varētu pastrādāt pašnāvību.

Navaļnijs atmodināts no komas(25)

Berlīnes klīnika Charite pirmdien paziņoja, ka Krievijas opozīcijas līderis Aleksejs Navaļnijs atmodināts no medicīniskās komas un reaģē uz viņam teikto.