Laika ziņas
Šodien
Apmācies
Rīgā +3 °C
Apmācies
Piektdiena, 31. marts
Gvido, Atvars

Eiropa

Plānota jaunu transporta koridoru izveide Ukrainas savienošanai ar Eiropu

Polijā notiekošajā konferencē Ukrainas savienošana ar Eiropu un pasauli - ilgtspējīgas transporta infrastruktūras un efektīvu piegādes ķēžu atjaunošana un attīstīšana plānots pieņemt dalībnieku kopīgu paziņojumu par pasākumiem Ukrainas atbalstam un integrācijai reģiona transporta infrastruktūrā, aģentūru LETA informēja Satiksmes ministrijas (SM) pārstāvji.

Parīzē beidzot darbu atsāks atkritumu savācēji

Parīzē šodien darbu atsāks atkritumu savācēji, pārtraucot nedēļām ilgo streiku, un protesti pret Francijas prezidenta Emanuela Makrona valdības pieņemto pensiju sistēmas reformu, šķiet, pamazām mazinās.

Volodimirs Kļičko: Bahs kalpo Krievijas interesēm

Starptautiskās Olimpiskās komitejas (SOK) prezidents Tomass Bahs kalpo Krievijas interesēm, par Baha priekšlikumu atjaunot sportistu no Krievijas un Baltkrievijas dalību starptautiskajās sporta sacensībās saka olimpiskais čempions boksā ukrainis Volodimirs Kļičko.

ISW: Krievijas spēki ieņēmuši 65% Bahmutas teritorijas

Krievijas spēki pēdējās nedēļas laikā ir pārņēmuši savā kontrolē vēl aptuveni piecus procentus Bahmutas teritorijas un tagad ieņem aptuveni 65% pilsētas teritorijas, teikts ASV Kara studiju institūta (ISW) jaunākajā ziņojumā.