Laika ziņas
Šodien
Skaidrs

Krievija

Krievu miera uzturētāji ierodas Kalnu Karabahā © DIENA(38)

Krievija sākusi savu karavīru nogādāšanu Kalnu Karabahas reģionā, kur viņu uzdevums būs miera uzturēšana, kontrolējot vienošanās par karadarbības pārtraukšanu izpildi. To pirmdienas vakarā noslēdza Krievijas, Armēnijas un Azerbaidžānas līderi, vēsta Meduza.io.

Apšaudē armijas bāzē Krievijā trīs nogalinātie(10)

Krievijas militārajā aviācijas bāzē netālu no Voroņežas karavīrs pirmdien atklājis uguni uz citām militārpersonām, nogalinot trīs un ievainojot vienu cilvēku, atsaucoties uz armijas sniegto informāciju, ziņo Krievijas mediji.

Krievija noliedz Navaļnija saindēšanu(4)

Krievijas amatpersonas piektdien paziņojušas, ka opozīcijas līderis Aleksejs Navaļnijs nav ticis saindēts, bet gan cietis no aizkuņģa dziedzera iekaisuma un vielmaiņas traucējumiem.

Navaļnijs sola pēc atlabšanas atgriezties Krievijā(6)

Krievijas opozīcijas līderis Aleksejs Navaļnijs, kas Vācijā turpina atlabšanu pēc saindēšanas ar nervus paralizējošo indi Novičok, ceturtdien solījis atgriezties Krievijā, lai turpinātu atbalstīt politisko opozīciju.

Krievija izsludinājusi meklēšanā Tihanovsku(24)

Krievijas Iekšlietu ministrija izsludinājusi meklēšanā Baltkrievijas opozīcijas līderi Svetlanu Tihanovsku, liecina ministrijas meklēšanā izsludināto personu datu bāzes informācija. Ja Tihanovska atradīsies Krievijas teritorijā, viņa tiks aizturēta.