Quantcast
Laika ziņas
Šodien
Daļēji saulains

Krievija

Ugunsgrēks akcentē kara flotes problēmas © DIENA(14)

Ugunsgrēks uz ostā remontētā Krievijas kara flotes vienīgā aviācijas bāzes kuģa Admiral Kuzņecov pagājušajā nedēļā, kurā gāja bojā divi cilvēki un četrpadsmit tika hospitalizēti gūto ievainojumu dēļ, kļuvis par kārtējo negadījumu dažādu nelaimju virtenē, kas atklāj problēmas Krievijas kara flotē un liek skeptiski vērtēt iespēju izpildīt prezidenta Vladimira Putina skaļi deklarētos bruņoto spēku modernizācijas plānus, raksta The Wall Street Journal.

Putina un Zelenska "randiņš" bez sekmēm © DIENA(19)

Krievija un Ukraina spērušas nelielus soļus pretī tam, lai izbeigtu jau piecarpus gadus ilgušo karu Austrumukrainā, kur dzīvību ir zaudējuši jau vairāk nekā 13 tūkstoši cilvēku, taču nav skaidrs, vai bruņotajā konfliktā iesaistītās puses pildīs vienošanos.

Putins un Zelenskis vienojas par pilnīgu pamieru(15)

Krievijas prezidents Vladimirs Putins un Ukrainas prezidents Volodimirs Zelenskis sarunās Parīzē ir vienojušies par pilnīga pamiera panākšanu Ukrainas austrumos līdz šī gada beigām un jaunu spēku atvilkšanu no konflikta zonām līdz 2020.gada martam.

Serbijas un Krievijas attiecības satricinājis spiegu skandāls © DIENA(11)

Krievijas prezidents Vladimirs Putins trešdien Melnās jūras kūrortā Sočos uzņems Serbijas kolēģi Aleksandru Vučiču. Abu prezidentu tikšanos varētu uzskatīt par diezgan ikdienišķu, ņemot vērā, ka viņi satiksies jau 17. reizi, taču tā nebūs. Serbijas un Krievijas ārēji brīnišķīgās attiecības pirms dažām nedēļām satricināja spiegu skandāls, kurš izgaismoja Kremļa izlūkdienestu rosīšanos vienā no tam draudzīgākajām valstīm Eiropā.