Laika ziņas
Šodien
Viegls lietus

Reģionos darba netrūkst

Pievienot komentāru

0/1000 zīmes
GoodMan/ParexK&K
G
Jebkuros ģionos no mazās atskaitīs lielus nodokļus lai atmaksātu gan izrītos miljardus un barotu gan stoļicas gan pašvaldību rijīgos parazîtus. Tak pat no Rīgas bariem tinas prom.
Hilda
H
Ja, darba netrukst, bet ir jautajums, cik maksa par so darbu paveiksanu? Ja Latvija minimala alga ir 430€/ menesi, domaju, ka par sadu nabadzibas, bada algu cilveki nav motiveti celties no gultas un sevi nodzit, lai menesa beigas sanemtu sos bada grasus ar kuriem nav iespejams normali izdzivot Latvija. Ka vispar var but situacija valsti, ka ministri sanem 4000-5000€/menesi lielas algas, un visa valsti ir bardaks, haoss, korupcija..., bet minimala darba alga ir 430€/menesi, kas ir 10 reizu mazakas par stulbo, nespejigo ministru algam. Vai tad kads tam tic, ka ministri strada 10 reizes vairak diena, menesi, ka minimalas algas sanemeki?
No malas
N
Varu tikai piekrist, ka algām valsts sektorā jābūt caurskatāmām un samērīgām. Ja pašiem nesanāk, tad var nokopēt algu sistēmu valsts sektorā no Zviedrijas vai Norvēģijas, ieskaitot ministrus un deputātus. Nav taču nekādas vajadzības izgudrot riteni no jauna. Ja Latvijā sekotu tādam pat % sadalījumam kā Ziemeļvalstīs tad vai nu politiķi parūpētos par lielāku izaugsmi visiem kopumā, vai arī vienkāršajiem algu saņēmējiem nebūtu iemesla kurnēt.
  • 5
  • 0

Seko mums

Seko līdzi portāla Diena.lv jaunākajām ziņām arī sociālajos tīklos!

Ziņas e-pastā

Saņem Diena.lv aktuālās ziņas e-pastā!

LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS

Vairāk LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS


Aktuāli

Ēdamie kastaņi izaug arī Latvijā

Ēdamie kastaņi ir populārs našķis daudzās Eiropas valstīs, kur klimats ir siltāks. Dažas ēdamo kastaņu sugas aug arī Āzijā. Galvenokārt ēdamie kastaņi iecienīti Dienvideiropā, un rudenī, kā arī Ziem...

Vēl kādu puķi izaudzēt!

Rehabilitoloģi Anitu Vītoliņu pazīstu jau vairāk nekā 20 gadu – kopš mūsu bērni, sākot skolas gaitas, 1. septembrī satikās Rīgas Hanzas vidusskolā. Viņas vadītās ārstnieciskās vingrošanas nodarbība...

Veselība

Vairāk Veselība


Dārza Diena

Vairāk Dārza Diena


Senioru Diena

Vairāk Senioru Diena


Dienas padomi

Vairāk Dienas padomi


Būve un interjers

Vairāk Būve un interjers


Cits

Vairāk Cits