Laika ziņas
Šodien
Skaidrs

Nedēļas horoskops 19.-25. martam

Nedēļas horoskopu 19.-25. martam piedāvā izdevums SestDiena!

AUNS. Iespējams, vajadzēs pamainīt ierasto dienas režīmu, vairāk laika pavadot mājsēdē. Esiet savaldīgs. Partnerattiecībās necentieties ieņemt līdera pozīciju. Ja radušās domstarpības ar mīļoto, atlieciet uz kādu laiku attiecību skaidrošanu. Noskaitiet līdz desmit, izvēdiniet galvu. Atturieties no neauglīgām diskusijām arī darba lietās. Sirdsmiera labad vajadzētu samazināt parādu nastu vai no tās atbrīvoties pilnībā. Dažkārt rīkosities uz riska robežas, tāpēc svarīgi it visā saglabāt mēra sajūtu. Nekritizējiet dzīvesbiedru, tas var izraisīt sprādzienbīstamu situāciju.

VĒRSIS. Možs noskaņojums. Var oficiāli apstiprināt senākas kopīgas attiecības. Mājās strādājot, var būt grūti iekļauties termiņos. Ieklausieties priekšnojautās, intuīcija nepievils. Atradīsit veidu, kā izkļūt no nepatīkamas situācijas. Var sākt plānot nodarbošanos citā jomā. Droši lauziet stereotipus. Politiskās dzīves laukā nesaskaņas un skandāli. Nesatraucieties, ja šajā situācijā neko nevarat mainīt. Rūpējieties par savu veselību un drošību. Veiksmīga izveseļošanās. Pandēmijas laiks var radīt stresu ģimenē, tāpēc centieties ieklausīties un saprast mīļoto cilvēku, nepaceliet balsi uz atvasēm.

DVĪŅI. Nekad nenokariet galvu, nelieciet muguru! Sirdslietās tiksit uzklausīts un saprasts, spēsit noturēt sava mīļotā uzmanību. Viss notiks. Cilvēku saspringtā rosība medijos reizēm traucēs un darīs nervozu. Taupiet spēkus – labāk veiksies individuāls darbs. Ja iespējams, palēniniet tempu. Labāk atalgota darba piedāvājums nepiesaistīs jūsu uzmanību. Veselība atkarīga no emocionālā stāvokļa. Ģimene labprāt atvieglos jūsu ikdienas soli. Esiet pateicīgs mīļajiem par atbalstu. Biežāk sakiet tuviniekiem labus vārdus. Iecienītais vaļasprieks mazinās grūtsirdību. Starojiet mājiniekiem par prieku.

VĒZIS. Šis periods var izrādīties ļoti veiksmīgs. Pārvariet biklumu. Palīdzēs smaids, pozitīvisms un attiecību spodrināšana. Nekautrējieties lūgt padomu un palīdzību. Izmantojiet laiku zināšanu un informācijas papildināšanai. Šaubās svarīgi neapjukt, izvēlēties prioritātes, veikt iestrādes. Drīz spēsit pierādīt savu varēšanu, attīstīt iecerētu projektu. Kolēģu neuzmanības dēļ kaut kas gan var noiet arī greizi, būs jārīkojas ātri un izlēmīgi. Drīz uzlabosies pašsajūta. Ar ģimeni biežāk uzturieties dabā, ļaujieties saprātīgiem izaicinājumiem un vairieties no kategoriskiem toņiem sarunās ar atvasēm.

LAUVA. Strauju notikumu virpulis. Saglabājiet možumu. Nedaudz iespringsiet, risinot finansiālu jautājumu. Palīdzēs kāds, kam savulaik sniedzāt atbalstu. Apvaldiet kritisku attieksmi pret apkārt notiekošo, esiet iecietīgs. Veiksmīgi iegūsiet vajadzīgo informāciju. Neklātienē uzturiet saikni ar draugiem. Pievērsiet vairāk uzmanības noskaņojumam ģimenē, nelieciet daudzkārt atgādināt par praktiski veicamajiem darbiem mājās – savstarpējo saskaņu var iedragāt tieši sīkumi. Labāk izdariet darāmo un baudiet mieru. Arī bērniem šis laiks nav viegls, viņi kļūs pūcīgi, bet jūsu spēkos ir būt viņu stiprajam balstam.

JAUNAVA. Notikumu ritējums būs atkarīgs no jūsu izdarības. Neļaujiet izsīkt enerģijas avotiem. Izstrādājiet idejas, realizējiet tās. Izmantojiet iespējas, apgūstiet svarīgas iemaņas. Uzturiet radošu noskaņojumu domubiedru vidū. Finanšu lietās rīkojieties ar vērienu, taču – ievērojot piesardzību un drošus aprēķinus. Uzturiet labu fizisko formu. Vingrojiet, ejamus gabalus veiciet kājām, tādējādi atjaunojot spēkus un emocionālo līdzsvaru. Rūpīgi sekojiet savam ārējam izskatam. Pārskatiet drēbju skapi, atjaunojiet apģērba pavasara kārtu. Pasniedziet ziedus vai mazas dāvanas mīļotajam cilvēkam.

SVARI. Kopumā periods samērā labvēlīgs, bet tālākus plānus pašlaik nekaliet. Ja spēsit atteikties no nepamatotas greizsirdības, attiecībās valdīs gaidītā saskaņa. Izmantojiet humora izjūtu bezjēdzīgu ķīviņu kliedēšanai darba kolektīvā. Kontrolējiet izdevumus, ienākumi var strauji plakt. Radīsies vēlme iegādāties nozīmīgu lietu, kas nepieciešama prestižam, bet būtībā jums ir lieka. Esiet kopā ar ģimeni. Pievērsieties veselības uzlabošanai un attiecībām ar atvasēm. Rūpes par bērniem lai jums vienmēr ir pirmajā vietā! Piebremzējiet ekstrēmas izklaides; laikus pārbaudiet sava auto ritošās daļas.

SKORPIONS. Vairosies enerģija. Dzīvojiet harmonijā, tad būs vieglāk vadīt šo nebūt ne vieglo laiku. Var mainīties ieilgušas attiecības ar tuvu cilvēku. Neuztraucieties par sīkumiem, mierīgi uztveriet šī perioda notikumus. Veselīga godkāre nāks jums par labu. Var atrisināties ieilgusi bezdarba problēma, tomēr jaunas iespējas izmantojiet piesardzīgi un apdomīgi. Daudz kas būs atkarīgs no cilvēku atbalsta. Kad pietrūks padoma, izmantojiet speciālistu konsultācijas un draugu palīdzību. Ģimenē kopīgi veicamie darbi būs jādara gluži vai vienam pašam. Atkāpsies sīka kaite, uzlabosies pašsajūta. Dariet visu, lai mājās radītu mierpilnu gaisotni.

STRĒLNIEKS. Droši varat rēķināties ar drīzu situācijas uzlabošanos un labām pārmaiņām. Pievērsieties individuālam darbam, paļaujieties uz savām zināšanām un prasmēm. Centieties panākt vienošanos ar darba devēju. Izskaudiet sevī vēlmi vienmēr protestēt un dot padomus. Naudas lietās nepaļaujieties uz godavārdu; rīkojieties atbilstoši likumu prasībām. Vakaros atslābstiet un veltiet uzmanību ģimenei. Izstrādājiet sevī pacietību un iecietību. Padosies saimniecības darbi. Ja neuzstāsiet uz savu vienīgo patiesību, var uzlaboties attiecības ar atvasēm. Piepildīsit klusu sapni.

MEŽĀZIS. Perioda sākums diezgan nervozs. Darbi steidzinās, nespēsit koncentrēt uzmanību uz prioritātēm. Panākumi politikas jomā var būt maldinoši; nebūs iespēju novērst briestošos sarežģījumus. Iesāktajos darbos būs jāmeklē jauni risinājumi. Nenomokiet sevi ar pašpārmetumiem, apdomājiet pozitīvu turpmākās rīcības plānu. Piesaistiet līdzīgi domājošos, uzturiet saikni ar laika gaitā pārbaudītiem uzticamiem draugiem – ar viņu palīdzību izdosies stabilizēt situāciju. Vajadzētu veltīt laiku ārējam izskatam – nevīžība vai neuzmanība pret sevi var atstāt neglaimojošu iespaidu uz apkārtējiem.

ŪDENSVĪRS. Pieaugs enerģija. Ļaujiet ikdienā ienākt romantikai. Sakiet apkārtējiem labus vārdus – cilvēki jutīsies iepriecināti un būs laipni. Radīsies iemesls justies novērtētam. Kaut apkārt valdīs spriedze, esiet atvērts jaunām idejām. Ierosinājumus apsveriet ļoti rūpīgi. Darbā var traucēt pārāk kategoriska nostāja būtiskos jautājumos, taču prāts un loģika atturēs no pārsteidzības. Atrodiet palīgus, kuri jūs atslogos. Mājās atslēdzieties no darba problēmām, neiesaistieties skaļos strīdos ar atvasēm viņu neordinārās rīcības un domāšanas veida dēļ. Lieciet lietā savu humora izjūtu – tā atbruņos.

ZIVIS. Jums bieži būs nepieciešama sapratne un atbalsts. Nesteidziniet mīļoto un arī pats dzīvojiet bez steigas. Pavērojiet dzīvību sev apkārt – dabu, sauli, kas jau agri ieskatās logā. Kļūs skaidras agrāk nesaprotamas lietas vai situācijas. Esiet iecietīgs pret apkārtējo dažādajiem viedokļiem. Var izvirzīt nopietnu mērķi, meklēt domubiedrus. Šis periods ir piemērots mierīgai dzīves baudīšanai. Ja tomēr vēlaties ko neparastu, veselības un fizisko aktivitāšu dēļ dodieties pastaigā pa zaļajām takām, ieklausieties jūras šalkoņā. Novērtējiet cilvēku atsaucību un neatsakieties no piedāvātajām iespējām.

Uzmanību!

Pieprasītā sadaļa var saturēt erotiskus materiālus, kuru apskatīšana atļauta tikai pilngadību sasniegušām personām.

Seko mums

Seko līdzi portāla Diena.lv jaunākajām ziņām arī sociālajos tīklos!

Ziņas e-pastā

Saņem Diena.lv aktuālās ziņas e-pastā!

LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS

Vairāk LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS


Aktuāli

Zirnis joko - 07.12.2021.(1)

Savu viedokli sociālajos tīklos visaktīvāk parasti izsaka tie, kuru viedoklis citus interesē vismazāk.

Zirnis joko - 07.12.2021.(1)

Arī viskritiskākajās situācijās vienmēr atrodas kāds, kurš demonstrē izcilu savaldību un garaspēku, saukdams: "Ko stāvat? Dariet taču kaut ko!"

Interesanti

Vairāk Interesanti


Receptes

Vairāk Receptes


Dzīvnieki

Vairāk Dzīvnieki


Notikumi

Vairāk Notikumi


Cits

Vairāk Cits


Tehnoloģijas

Vairāk Tehnoloģijas


Zirnis joko

Vairāk Zirnis joko