Laika ziņas
Šodien
Daļēji saulains
Rīgā +28 °C
Daļēji saulains
Otrdiena, 28. maijs
Vilhelms, Vilis

Izklaide

Dārgs pētniecības kuģis var tikt pie muļķīga nosaukuma aptaujas dēļ

Arktisko reģionu pētniecības kuģis, kura būve Lielbritānijas valdībai izmaksā aptuveni 265 miljonus eiro, var tikt pie samērā nenopietna nosaukuma. Viss tikai tāpēc, ka Lielbritānijas Vides izpētes padome labāko nosaukumu cerēja noskaidrot internetā ievietotā aptaujā, ziņo CNN. Pašlaik ievērojamu zinātnieku vārdu starpā kā absolūts favorīts izvirzījies interneta lietotāja Džeimsa Henda ieteikums - Boaty McBoatface (vārdu spēle - atvasinājums no angļu vārda boat jeb "laiva").

VIDEO: Iespaidīga maoru kara deja kāzu ceremonijā satricina internetu

Milzu popularitāti - vairāk nekā 20 miljonus skatījumu diennakts laikā - tīmeklī guvis kāds vietnē Facebook ievietots video, kur Jaunzēlandē laulāto pāri kāzās sveic ar maoru kara deju, ko sauc par haka. Sveicēji deju izpildīja uzreiz pēc vedējtēva runas. Amizanti, ka bravūrīgā un kareivīgā deja tomēr spēja aizkustinā līgavu līdz asarām. Ko vairāk teikt šeit būtu lieki - tas jānoskatās!

Ko tev sola zvaigznes? Uzmundrinošie horoskopi 2016.gadam

Uzmundrinošie horoskopi 2016.gadam:AUNSPārmaiņu gads, kas vienubrīd dāvās riekšavām laimes, citā - atņems vajadzīgo, neprasot atļauju. Svarīgi ir pareizi veidot attiecības ar partneriem un saņemt rezultātus no sāktajiem darbiem. Vajadzēs izrādīt gribasspēku un neatlaidību mērķu sasniegšanā. Daudzi novērtēs Aunu talantu un pieredzi, savukārt sponsori labprāt realizēs Aunu neparastās idejas.

Adeles fenomens: Flirts ar vecumu un sirdslieta skumt

Adeles dziesma Hello spēj visu: nomierināt raudošu bērnu, pārtraukt strīdus par rasismu, ļauj sazvanīt Laionelu Ričiju. Dziesmas video parodija arī iemāca, ko darīt ar nepatīkamiem zvaniem – vienkārši jāaizcērt telefona vāciņš. Jā, vispirms gan jāaiziet uz antikvariāta veikalu un jānopērk atverams telefons.

Zinātnieki atrisina kūstošā saldējuma un lipīgo roku problēmu

Zinātnieki raduši risinājumu vienai no daudzajām neērtībām, ko mēdz sagādāt karstas vasaras dienas. Proti, termometra stabiņam pakāpjoties virs +20 grādiem, cilvēki veldzi nereti meklē saldējumā. Diemžēl tiem, kuri nav apveltīti ar izcilām ātrēšanas spējām vai vienkārši vēlas auksto gardumu izbaudīt pamazām, nākas rēķināties ar izkusušu saldējumu un lipīgām rokām.

Baznīcas nakts pasākumus visā Latvijā apmeklējuši 30 500 cilvēku

Aizvadīto Latvijas kristīgo baznīcu kultūras notikums Baznīcu nakts pulcējis 30 500 apmeklētāju un no Latvijas reģioniem visaktīvāk pasākums apmeklēts Kurzemē un Vidzemē, Rīgā pastiprināta interese bijusi par priekšpilsētas baznīcām, informē notikuma sabiedrisko attiecību konsultante Inese Knipše.

Latvijā

Vairāk Latvijā

Pasaulē

Vairāk Pasaulē

Viedokļi

Vairāk Viedokļi

Sports

Vairāk Sports

Citi

Vairāk Citi

SestDiena

Vairāk SestDiena

KDi

Vairāk KDi

Sporta Avīze

Vairāk Sporta Avīze

Uzņēmēja Diena

Vairāk Uzņēmēja Diena

Dzīvesstils

Vairāk Dzīvesstils

Vide un tūrisms

Vairāk Vide un tūrisms

Izklaide

Vairāk Izklaide