Laika ziņas
Šodien
Skaidrs

Intervija ar operdziedātāju Sonoru Vaici. Atklāšu noslēpumu

Pievienot komentāru

0/1000 zīmes
Es arī
E
pastāstīšu par vaices dumjo uzvedību uz skatuves. Siguldā "Dēmonā" šai uznesa līgavaiņa līķi. protams, tas bija drēbē ievīstīts koka makets, jo nevajag dzīvu cilvēku mocīt ar gulēšanu brīvdabā uz skatuves vēlā vakara stundā. "Primadonna" iedomājās noraut maketam drēbi, lai publika var apskatīt, un taisīja histēriju pie maketa. Traģēdija pārvērtās farsā. Galva cilvēkiem tiek dota tādēļ, lai domātu un kaut ko saprastu. nevis tikai matu audzēšanai.
Uzvesties uz skatuves
U
vaice nekad nav mācējusi. Viens spilgts piemērs: Kārļa Zariņa jubilejas beigās ši izlīda skatuves priekšplānā centrā, it kā šai jubileja, rokās šampanieša glāze, ar plašu vēzienu notašķīja ar šampanieti Zariņa smokingu. jubilārs pateicības runu publikai teica no šampanieša strīpainā smokingā. Tāda uzvedība piedien prastai huligānei, ne skatuves māksliniecei.
Visu labāko opermākslai
V
Bet sonoras vokāls ne tuvu nav izcils, vēl klāt bezgaumīga, nemuzikalitāte, frivola uzvedība uz skatuves bez mākslinieciska seguma. Vai nebūtu labāk izrādīt cieņu mūzikai un mainīt profesiju? Kāpēc publikai tāda jāklausās? Kaunu nevajag prast?
Visu to labāko Sonorai
V
Savulaik tiešām jūsmoju par Sonoru - par viņas izcilo vokālu, kam kā lielisks papildinājums lieliski ārējie dotumi un patīkami atraktīva uzstāšanās. Mamma dvīņiem. Super sieviete. Diemžēl pēdējā laikā nav iznācis dzirdēt lielisko operdziedātāju.
Kas sunim
K
asti cels, ja ne pats (pati)!
 • 9
 • 4
:))))
:
Sonora samaksājusi par plusu likšanu? ja būtu šai kauns, sen mainītu profesiju:))) bet ko tikai nereklamē lūsiņa! Rudānei ši "pareģoja" izcilu starptautisku karjeru... Ka piepildījās? Šī apspīlētās ādas biksēs un krūšturī bāros klaigā:))) Tas ir lūsiņas un, pēc būtības, domaju, arī vaices līmenis:)))
Taša, savu
T
čupu ieliec sevī un nelamājies kā bārā:)))) Komentāru sadaļa ir domāta, lai lasītāji varētu izteikt savas domas, un sonorīte nenoteiks, kādām tām jābūt:))))
 • 7
 • 2
Taša
T
Tev nu gan nav miera, nelaimīgā čupa
 • 2
 • 7
res
r
Arī ar "Butterfly" SV kārtējo reizi pierādīja, ka viņai smagi pietrūkst muzikalitātes, cieņas pret komponistu un viņa radīto ģeniālo mūziku, gaumes, skatuves kultūras. Manuprāt, viņas izdarības ir noziegums pret mākslu. Ja cilvēks savu personisko darbu dara slikti, tad pats no tā cieš. Ja cilvēks kāpj uz liela teātra skatuves, tad viņu klausās un slikta izpildījuma gadījumā viņš bojā garastāvokli simtiem un tūkstošiem, nozog viņiem laiku, kuru varēja pavadīt daudz labāk. T. i., ir liels sabiedriskais kaitējums, un par to vēl saņem nodokļuu maksātāju naudu. Ārkārtīgi neētiski.
Astes
A
Jāpiekrīt, ka gan Sonora, gan daudzi citi opernama darbinieki ir pilnīgi nederīgi. Diriģenti- noziedznieki, jo savas neprofesionalitàtes dēļ laiž tādas sonores uz skatuves. Bet ko tad var gribēt no neprašas Ozoliņa, vai direktora dēla, kam tas vienīgais profesionālais varējums- piedzimt direktora ģimenē?
 • 7
 • 4
Persona mīnuso, bet
P
iebilst neko nevar. Tā gribas maitāt mūzikas cienītājiem garastāvokli?
 • 8
 • 1
Lai brauc iz Iriju
L
ravet! Saprotu, ka shita persona rave daudz labak, neka dzied! Man vinu negribas ne redzet, ne dzirdet - jau sen.
resume
r
Arī ar "Butterfly" SV kārtējo reizi pierādīja, ka viņai smagi pietrūkst muzikalitātes, cieņas pret komponistu un viņa radīto ģeniālo mūziku, gaumes, skatuves kultūras. Manuprāt, viņas izdarības ir noziegums pret mākslu. Ja cilvēks savu personisko darbu dara slikti, tad pats no tā cieš. Ja cilvēks kāpj uz liela teātra skatuves, tad viņu klausās un slikta izpildījuma gadījumā viņš bojā garastāvokli simtiem un tūkstošiem, nozog viņiem laiku, kuru varēja pavadīt daudz labāk. T. i., ir liels sabiedriskais kaitējums, un par to vēl saņem nodokļuu maksātāju naudu. Ārkārtīgi neētiski.
 • 7
 • 8
Man, piem.,
M
mīlestība uz mākslu, uz opermūziku ir daudz svarīgāka nekā opermūzikas cūkotāju respekts. Man gaišas domas un mīlēstību izraisa kvalitatīvi, ar mīlestību atskaņota, interpretēta opermūzika, nevis bezgaumīgas lecīgu personu kaprīzes, šīs mūzikas atskaņojumu bojājot.
 • 8
 • 5
Sūtītājai
S
Lai Tev izdevusies nākamā nedēļa, labi cilvēki apkārt, gaišas domas un pāri visam mīlestība!
 • 5
 • 1
Nu, te ir
N
salasījusies plusu un mīnusu licēju kompānija! nabaga vaice,ar viņu ir pavisam švaki, ja tādā veidā sevi jāreklamē. Bet ar tik draņķīgu dziedāšanu nekas neglābs. Žēl nabadzīti - neko citu darīt neprot ne tik, normālu pensiju arī nav nopelnījusi. Mūsu opera gan ir īsta labdarības iestāde, ka vēl nav iedevusi vilka pasi ne viņai pašai, ne viņas bijušajam vīram, kas izrādē ritmu nevar noturēt.
Ja te
J
vel lusinja un plusone nav sirupa melos noslikusi, tad patiesibas rakstitajs nenosliks ne tik:))))
 • 7
 • 6
Plusonis
P
Skaties, ka nenoslīksti savā žultī
 • 8
 • 8
Fredis
F
Sonora ir brīnišķīga sieviete un brīnišķīga dziedātāja. Man vienmēr ir prieks viņu redzēt un dzirdēt.
patiesiba
p
"Traviata" bija vienk. briesmiga! Ja citas lomas bus mazak briesmigas, tad ar' jau vares priecaties:))) Ta ka esmu virietis, tad par Vaices izskatu labak neizteikshos....
Ja operas
J
soliste ir mūziķe, tad viņa ciena komponistu, šai gadījumā Verdi. nerausta viņa mūzikas ritmu kā raibu deķi tā, kā pašai ērtāk.
 • 13
 • 4
...
.
"Tu kļūsti arvien skaistāka, starojošāka! To nevar neievērot. Atklāšu noslēpumu – tas ir tāpēc, ka esmu kļuvusi resnāka. Tie daži kilogrami un tauku slānītis klāt mūsu vecumā par skādi nenāk. " ----------------------------- Prieks, ka ir sievietes, kuras nekomlekso par kilogramiem.
Nena
N
Lai veicas visās jaunajās lomās! Ļoti iedvesmojošs cilvēks

Seko mums

Seko līdzi portāla Diena.lv jaunākajām ziņām arī sociālajos tīklos!

Ziņas e-pastā

Saņem Diena.lv aktuālās ziņas e-pastā!

LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS

Vairāk LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS


Aktuāli

Boļeslavs Voļaks (21.11.1944.–30.05.2020.)

Trīsdesmitā maija rītā mūžībā aizgāja Boļeslavs Voļaks – LNSO goda mūziķis, ilggadējs trombonists un trombonu grupas koncertmeistars, jauno mūziķu aktīvs audzinātājs, starptautiskais meist...

Ziņas

Vairāk Ziņas


Mūzika

Vairāk Mūzika


Māksla

Vairāk Māksla


Teātris

Vairāk Teātris


Literatūra

Vairāk Literatūra


Kino/TV

Vairāk Kino/TV


Eksperti/Blogeri

Vairāk Eksperti/Blogeri


Intervijas

Vairāk Intervijas


Recenzijas

Vairāk Recenzijas


Grāmatas

Vairāk Grāmatas


Konkursi

Vairāk Konkursi


Ceļojumi

Vairāk Ceļojumi


KD Afiša

Vairāk KD Afiša


Deja

Vairāk Deja