Laika ziņas
Šodien
Daļēji apmācies

Lidostā Rīga notiek Latvijas literatūras mēnesis

Biznesa informācijas centrā Magnetic Latvia Starptautiskās lidostas Rīga C izlidošanas sektorā laikā no 3. decembra līdz 3. janvārim ikviens interesents aicināts uz Latvijas literatūras mēnesi, informēja platformas Latvian Literature pārstāvji.

Latvijas literatūrai šis ir bijis īpašs gads – spoža dalība Londonas grāmatu tirgū kā vienai no viesu valstīm, kā arī ārvalstīs iznākuši vairāki desmiti latviešu literatūras darbu tulkojumi kopumā 25 valodās. Tam par godu biznesa informācijas centrā Magnetic Latvia lidostā Rīga literatūras mēneša ietvaros iespējams palasīt kādu no tulkojumiem, kā arī izpildīt testu Kāda tipa introverts tu esi? un nofotografēties uz sev atbilstošas Latvijas dabas ainavas fona ar kāda latviešu autora citātu uz mēteļa muguras. “Tieši šādu aktivitāti īstenojām šogad Londonas grāmatu tirgū. Cilvēkiem ļoti patika, tāpēc nolēmām to padarīt pieejamu arī Latvijas iedzīvotājiem un viesiem. Liels paldies LIAA par šo ideju un uzaicinājumu!” stāsta platformas Latvian Literature vadītāja Inga Bodnarjuka-Mrazauskas.

Stendā izvietotajās “audio dušās” būs iespēja, pasēžot zem skaņu lietus, noklausīties kādu Annas Auziņas, Ineses Zanderes, Kārļa Vērdiņa, Arvja Vigula, Eduarda Aivara, Ingas Gailes, Katrīnas Rudzītes, Krišjāņa Zeļģa un citu Latvijas mūsdienu autoru darbiem. “Audio duša ir oriģināls veids, kā prezentēt savu valsti, uzņēmumu, pasākumu vai produktu gan vietējiem iedzīvotājiem, gan viesiem, tādēļ esam gandarīti par tās izvietošanu biznesa informācijas centrā Magnetic Latvia, kur atbilstoši mēneša tematikai ikvienam interesantam būs iespēja iepazīt latviešu dzejas un prozas autordarbus un to atdzejojumus angļu valodā,” stāsta biedrības Ascendum valdes priekšsēdētāja Zaiga Pūce.

Biznesa informācijas centra Magnetic Latvia Starptautiskajā lidostā Rīga mērķis ir uzrunāt lidostas un Latvijas viesus, sniedzot pirmo iespaidu par Latviju kā daudzpusīgu, modernu, inovatīvu un uz attīstību orientētu Eiropas valsti. Tā ir plaša reprezentabla telpa, kurā gaidīti viesi ir gan Latvijas, gan ārvalstu uzņēmēji un tūristi.

Biznesa informācijas centrs Magnetic Latvia atrodas C izlidošanas sektorā un tā darba laiks ir katru dienu no plkst. 10 līdz 19.

Literatūras mēnesi organizē Latvijas Investīciju un attīstības aģentūra (LIAA) sadarbībā ar literatūras eksporta platformu Latvian Literature un biedrību Ascendum.

Seko mums

Seko līdzi portāla Diena.lv jaunākajām ziņām arī sociālajos tīklos!

Ziņas e-pastā

Saņem Diena.lv aktuālās ziņas e-pastā!

LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS

Vairāk LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS


Aktuāli

Fotomāksla līdz pat vieniem naktī

Viens no Tallinā atklātā centra Fotografiska dibinātājiem Rains Tamms mākslu salīdzina ar kinoteātru biznesu: "Ja atvērsiet kinoteātri ar vienu zāli, naudu, visticamāk, zaudēsiet. Ja atvērsiet ...

Ziņas

Vairāk Ziņas


Mūzika

Vairāk Mūzika


Māksla

Vairāk Māksla


Teātris

Vairāk Teātris


Literatūra

Vairāk Literatūra


Kino/TV

Vairāk Kino/TV


Eksperti/Blogeri

Vairāk Eksperti/Blogeri


Intervijas

Vairāk Intervijas


Recenzijas

Vairāk Recenzijas


Grāmatas

Vairāk Grāmatas


Konkursi

Vairāk Konkursi


Ceļojumi

Vairāk Ceļojumi


KD Afiša

Vairāk KD Afiša


Deja

Vairāk Deja